Sezon 2017/18

Juniorki - rocznik 1999 i młodsze

Trener: Krzysztof Willem.

Skład zespołu:
Wiktoria Bieluń, Karolina Kawalec, Sandra Kokot, Wiktoria Koska, Wiktoria Kosmowska, Emilia Kowalik, Paulina Kulik,
Aleksandra Lisicka, Adrianna Mazurczyk, Nina Orszulik, Michalina Sawczyk, Sylwia Szołtysek, Iwona Szyroki,
Klaudia Wilczyńska, Agnieszka Zioła.

Osiągnięcia:
- I miejsce w XXI Festiwalu piłki ręcznej Cell Cup 2017 w Veszprem /Węgry/ 06.08.-12.08.2017 r.
- I miejsce w IV Międzynarodowym turnieju piłki ręcznej Silesia Handball Cup 2017 w Zabrzu - 01.09.2017 r.


Runda finałowa /o miejsca I-IV/:

11 kolejka 29.11.2017 /środa/ godz. 16.45
SPR Sośnica Gliwice - MOSM Tychy 25:32 (14:16)
bramki:
Karolina Kawalec - 12, Wiktoria Bieluń - 9, Agnieszka Zioła - 6, Aleksandra Lisicka - 3,
Wiktoria Kosmowska - 1, Michalina Sawczyk - 1.

KPR Ruch Chorzów - KS Zgoda Ruda Śląska 39:15 (20:5 )

12 kolejka 08.12.2017 /piątek/ godz. 17:00
MOSM Tychy - KPR Ruch Chorzów 34:31 (16:15)
bramki:
Agnieszka Zioła - 11, Karolina Kawalec - 8, Aleksandra Lisicka - 7, Wiktoria Bieluń - 5,
Wiktoria Kosmowska - 3.

KS Zgoda Ruda Śląska - SPR Sośnica Gliwice 26:26 (12:15)

13 kolejka 15.12.2017 /piątek/ godz. 16:00
MOSM Tychy - SPR Sośnica Gliwice
KS Zgoda Ruda Śląska - KPR Ruch Chorzów

14 kolejka 22.12.2017 /piątek/ godz. 16.00
KPR Ruch Chorzów - MOSM Tychy
SPR Sośnica Gliwice - KS Zgoda Ruda Śląska


Tabela - finał o miejsca I - IV                  mecze                      punkty                      bramki

1. MOSM Tychy 4 12 134:98
2. KPR Ruch Chorzów 4 9 120:96
3. SPR Sośnica Gliwice 4 2   98:108
4. KS Zgoda Ruda Śląska 4 1   83:133


Suma bramek zdobytych w sezonie 2017/2018:
Karolina Kawalec - 102, Wiktoria Bieluń - 99, Aleksandra Lisicka - 80, Agnieszka Zioła - 76,
Paulina Kulik - 33, Wiktoria Kosmowska - 31, Klaudia Wilczyńska - 31, Michalina Sawczyk - 24,
Iwona Szyroki - 24, Wiktoria Koska - 15, Adrianna Mazurczyk - 1.



Tabela rozgrywek  - grupa B                    
  Nazwa          Mecze Punkty Bramki
1. MOSM Tychy  10  30  450:196
2. KS Zgoda Ruda Śląska  10  21  319:224
3. UKS Imperium I Katowice  10  18  293:259
4. SPR Pogoń 1945 Zabrze  10  15  206:255
5. UKS MOSM Bytom  10  3  175:317
6. UKS Imperium II Katowice  10  3  163:355


Runda I:

1 kolejka 26.09.2017 /wtorek/ godz. 17:00
MOSM Tychy - SPR Pogoń 1945 Zabrze 41:13 (20:6)
bramki:
Wiktoria Bieluń - 13, Karolina Kawalec - 7, Klaudia Wilczyńska - 6, Aleksandra Lisicka - 5,
Wiktoria Kosmowska - 4, Michalina Sawczyk - 3, Wiktoria Koska - 1, Paulina Kulik - 1,
Iwona Szyroki - 1.

2 kolejka 29.09.2017 /piątek/ godz. 17:00
MOSM Tychy - UKS Imperium I Katowice 55:30 (28:12)
bramki:
Agnieszka Zioła - 12, Wiktoria Bieluń - 9, Karolina Kawalec - 7, Aleksandra Lisicka - 7,
Wiktoria Kosmowska - 5, Michalina Sawczyk - 5, Klaudia Wilczyńska - 5,
Paulina Kulik - 2, Iwona Szyroki - 2, Wiktoria Koska - 1.

3 kolejka 04.10.2017 /środa/ godz. 17:00
KS Zgoda Ruda Śląska - MOSM Tychy 19:33 (13:14)
bramki:
Agnieszka Zioła - 8, Wiktoria Bieluń - 7, Aleksandra Lisicka - 6, Karolina Kawalec - 4,
Klaudia Wilczyńska - 3, Wiktoria Koska – 1, Wiktoria Kosmowska - 1, Paulina Kulik - 1,
Michalina Sawczyk - 1, Iwona Szyroki - 1.

4 kolejka 13.10.2017 /piątek/ godz. 17:00
MOSM Tychy - UKS MOSM Bytom  42:12 (24:4 )
bramki:
Wiktoria Bieluń - 9, Karolina Kawalec - 7, Agnieszka Zioła - 7, Aleksandra Lisicka - 6,
Wiktoria Kosmowska - 5, Michalina Sawczyk - 3, Klaudia Wilczyńska - 2, Wiktoria Koska – 2,
Iwona Szyroki - 1.

5 kolejka 18.10.2017 /środa/ godz. 17:20
UKS Imperium II Katowice - MOSM Tychy 23:51 (11:26)
bramki:
Paulina Kulik – 9, Aleksandra Lisicka - 9, Karolina Kawalec - 8, Wiktoria Koska – 5,
Iwona Szyroki – 5, Agnieszka Zioła - 5, Wiktoria Bieluń - 4,  Klaudia Wilczyńska - 4,
Wiktoria Kosmowska – 2.

Runda II:

6 kolejka 29.10.2017 /niedziela/ godz. 10:00
SPR Pogoń 1945 Zabrze - MOSM Tychy 17:38 ( 5:15)
bramki:
Wiktoria Bieluń - 9, Karolina Kawalec - 7, Agnieszka Zioła - 7, Aleksandra Lisicka - 6,
Paulina Kulik – 3, Michalina Sawczyk - 3, Wiktoria Koska – 2,
Iwona Szyroki - 1.

7 kolejka 31.10.2017 /wtorek/ godz. 17:20
UKS Imperium I Katowice - MOSM Tychy 26:43 (12:22)
bramki:
Karolina Kawalec - 10, Wiktoria Bieluń - 9, Aleksandra Lisicka - 9, Wiktoria Kosmowska – 5,
Paulina Kulik - 3, Iwona Szyroki - 3, Michalina Sawczyk - 2, Agnieszka Zioła - 2.

8 kolejka 10.11.2017 /piątek/ godz. 17:00
MOSM Tychy - KS Zgoda Ruda Śląska 35:23 (19:7 )
bramki:
Karolina Kawalec - 9, Aleksandra Lisicka - 6, Wiktoria Bieluń - 5, Paulina Kulik - 4,
Klaudia Wilczyńska - 4, Agnieszka Zioła - 3, Iwona Szyroki - 2, Wiktoria Koska - 1,
Michalina Sawczyk - 1.

9 kolejka 15.11.2017 /środa/ godz. 17:00
UKS MOSM Bytom - MOSM Tychy 19:57 ( 8:27)
bramki:
Paulina Kulik - 10, Wiktoria Bieluń - 9, Karolina Kawalec - 8, Aleksandra Lisicka - 7,
Agnieszka Zioła - 6, Michalina Sawczyk - 5, Wiktoria Kosmowska - 3, Iwona Szyroki - 3,
Klaudia Wilczyńska -2, Adrianna Mazurczyk - 1.

10 kolejka 24.11.2017 /piątek/ godz. 17:00
MOSM Tychy - UKS Imperium II Katowice 58:14 (31:6 )
bramki:
Karolina Kawalec - 15, Wiktoria Bieluń - 11, Aleksandra Lisicka - 9, Agnieszka Zioła - 9,
Iwona Szyroki - 5, Klaudia Wilczyńska -5, Wiktoria Koska - 2, Wiktoria Kosmowska - 2.

 

 

 

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...