Sezon 2017/18

Młodziczki A - rocznik 2003

Trener: Krzysztof Willem.

Skład zespołu:
Karolina Bober, Teresa Derewecka, Klaudia Florek, Oliwia Florek, Wiktoria Grela, Natalia Jastrzębska,
Alicja Kieczka, Karolina Kościańska, Nikola Kuczera, Magdalena Kula, Karolina Kwiatkowska, Wiktoria Leżańska,
Natalia Lisicka, Magdalena Mazur, Klaudia Pietruszka, Melisa Piotrowska, Weronika Radzikowska, Patrycja Rząp,
Nikola Smolka, Martyna Trela.

Osiągnięcia:
- II miejsce na Turnieju 60-lecia istnienia kobiecej sekcji piłki ręcznej w Tychach - 17.09.2017 r.
- III miejsce w XII Mikołajkowym Ogólnopolskim turnieju piłki ręcznej w Kępnie 08.12-10.12.2017 r.

Tabela rozgrywek
  Nazwa Mecze Punkty Bramki
1. KS Bystra  9  27 283:147
2. Akademia Handball Ruch Chorzów  9  24 228:133
3. SPR Sośnica I Gliwice
 9  18 213:132
4. MOSM Tychy  9  17 155:143
5. SPR Sośnica II Gliwice  9  15 205:158
6. MTS Żory  9  15 195:157
7. SPR Pogoń 1945 Zabrze  9  9 188:245
8. UKS 6 Pohlo Czuchów  9  6 138:214
9. Stal Śrubiarnia Żywiec  9  4 209:256
10. UKS Imperium Katowice  9  0   66:236

Suma bramek zdobytych w sezonie 2017/2018:

Weronika Radzikowska – 30, Klaudia Florek – 21, Oliwia Florek - 17, Wiktoria Leżańska – 15, 
Karolina Bober – 13, Nikola Kuczera - 12, Teresa Derewecka – 11, Nikola Smolka – 10, 
Patrycja Rząp – 5, Melisa Piotrowska – 3, Klaudia Pietruszka - 3, Martyna Trela – 2,
Natalia Jastrzębska - 1, Magdalena Kula – 1, Natalia Lisicka - 1, Magdalena Mazur – 1.

 

Runda I:

1 kolejka 02.10.2017 /poniedziałek/ godz. 15:00
MOSM Tychy - SPR Pogoń 1945 Zabrze 34:11 (16:4 )
bramki:
Klaudia Florek - 7, Teresa Derewecka - 4, Nikola Kuczera - 4, Wiktoria Leżańska - 4,
Melisa Piotrowska - 3, Nikola Smolka - 3, Karolina Bober - 2, Oliwia Florek - 2,
Weronika Radzikowska - 2, Patrycja Rząp - 2, Martyna Trela - 1.

2 kolejka 09.10.2017 /poniedziałek/ godz. 18:00
TS Stal Śrubiarnia Żywiec - MOSM Tychy 21:21 (10:10) 4:5 k.
bramki:
Teresa Derewecka – 4, Oliwia Florek – 4, Weronika Radzikowska – 3, Karolina Bober – 2,
Florek Klaudia – 2, Nikola Smolka – 2, Nikola Kuczera – 1, Magdalena Kula – 1, Magdalena Mazur – 1,
Patrycja Rząp – 1.

3 kolejka 16.10.2017 /poniedziałek/ godz. 15:00
MOSM Tychy - MTS Żory 16:14 ( 9:4 )
bramki:
Wiktoria Leżańska – 4, Weronika Radzikowska – 4, Karolina Bober – 2, Teresa Derewecka – 1,
Oliwia Florek – 1, Nikola Kuczera – 1, Patrycja Rząp – 1, Nikola Smolka – 1, Martyna Trela – 1.

4 kolejka 23.10.2017 /poniedziałek/ godz. 15:00
Akademia Handball Ruch Chorzów  - MOSM Tychy 19:12 (10:6 )
bramki:
Weronika Radzikowska – 5, Klaudia Florek - 3, Wiktoria Leżańska – 2,
Karolina Bober – 1, Niikola Smolka - 1.

5 kolejka 30.10.2017 /poniedziałek/ godz. 15:00
MOSM Tychy - SPR Sośnica II Gliwice 23:19 ( 9:9 )
bramki:
Klaudia Florek - 5, Oliwia Florek - 5, Weronika Radzikowska - 5, Nikola Kuczera - 4,
Wiktoria Leżańska - 3, Karolina Bober - 1.

6 kolejka 06.11.2017 /poniedziałek/ godz. 15:00
MOSM Tychy - SPR Sośnica I Gliwice 9 :23 (6:10)
bramki:
Klaudia Florek – 2, Wiktoria Leżańska – 2, Nikola Smolka – 2, Teresa Derewecka – 1,
Oliwia Florek – 1, Weronika Radzikowska – 1.

7 kolejka 13.11.2017 /poniedziałek/ godz. 15:45
UKS Imperium Katowice - MOSM Tychy 0:10 v.o.

8 kolejka 20.11.2017 /poniedziałek/ godz. 15:00
MOSM Tychy - UKS 6 Polho Czuchów 18:9  (14:4 )
bramki:
Weronika Radzikowska – 7, Karolina Bober – 3, Klaudia Pietruszka – 2, Teresa Derewecka – 1,
Oliwia Florek – 1, Natalia Jastrzębska – 1, Natalia Lisicka – 1, Patrycja Rząp – 1, Nikola Smolka – 1.

9 kolejka 07.12.2017 /czwartek/ godz. 16:00
KS Bystra- MOSM Tychy 27:12 (13:4 )
bramki:
Weronika Radzikowska - 3, Oliwia Florek - 3, Karolina Bober  -2, Nikola Kuczera - 2,
Klaudia Florek - 1, Klaudia Pietruszka - 1.

 

Runda II:

10 kolejka 09.01.2018 /wtorek/ godz. 15:00
SPR Pogoń 1945 Zabrze - MOSM Tychy

11 kolejka 15.01.2017 /poniedziałek/ godz. 15:00
MOSM Tychy - TS Stal Śrubiarnia Żywiec

12 kolejka 22.01.2018 /poniedziałek/ godz. 15:00
MTS Żory - MOSM Tychy

13 kolejka 19.02.2018 /poniedziałek/ godz. 15:00
MOSM Tychy -  Akademia Handball Ruch Chorzów 

14 kolejka 26.02.2018 /poniedziałek/ godz. 15:45
SPR Sośnica II Gliwice -  MOSM Tychy

15 kolejka 07.03.2018 /środa/ godz. 15:45
SPR Sośnica I Gliwice -  MOSM Tychy

16 kolejka 12.03.2018 /poniedziałek/ godz. 15:00
MOSM Tychy -  UKS Imperium Katowice

17 kolejka 19.03.2018 /poniedziałek/ godz.16:45
UKS 6 Polho Czuchów - MOSM Tychy

18 kolejka 26.03.2018 /poniedziałek/ godz. 15:00
MOSM Tychy - KS Bystra

 



 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...