Sezon 2017/18

Młodziczki A - rocznik 2003

Trener: Krzysztof Willem.

Skład zespołu:
Karolina Bober, Teresa Derewecka, Klaudia Florek, Oliwia Florek, Wiktoria Grela, Natalia Jastrzębska,
Alicja Kieczka, Karolina Kościańska, Nikola Kuczera, Magdalena Kula, Karolina Kwiatkowska, Wiktoria Leżańska,
Natalia Lisicka, Magdalena Mazur, Klaudia Pietruszka, Melisa Piotrowska, Weronika Radzikowska, Patrycja Rząp,
Nikola Smolka, Martyna Trela.

Osiągnięcia:
- II miejsce na Turnieju 60-lecia istnienia kobiecej sekcji piłki ręcznej w Tychach - 17.09.2017 r.

Tabela rozgrywek
  Nazwa Mecze Punkty Bramki
1. KS Bystra  3  9  75:39
2. MOSM Tychy
 3  8  71:46
3. Akademia Handball Ruch Chorzów  2  6  58:32
4. SPR Sośnica II Gliwice  2  6  48:26
5. SPR Sośnica I Gliwice  2  3  48:39
6. TS Stal Śrubiarnia Żywiec  2  1  36:52
7. MTS Żory  3  0  44:63
8. SPR Pogoń 1945 Zabrze  2  0  30:61
9. UKS 6 Pohlo Czuchów  2  0  32:71
10. UKS Imperium Katowice  1  0    0:10

Suma bramek zdobytych w sezonie 2017/2018:
Teresa Derewecka – 9, Florek Klaudia – 9, Weronika Radzikowska – 9, Wiktoria Leżańska – 8,
Oliwia Florek – 7, Karolina Bober – 6, Nikola Kuczera – 6, Nikola Smolka – 6, Patrycja Rząp – 4,
Melisa Piotrowska – 3, Martyna Trela – 2, Magdalena Kula – 1, Magdalena Mazur – 1.

 

Runda I:

1 kolejka 02.10.2017 /poniedziałek/ godz. 15:00
MOSM Tychy - SPR Pogoń 1945 Zabrze 34:11 (16:4 )
bramki:
Klaudia Florek - 7, Teresa Derewecka - 4, Nikola Kuczera - 4, Wiktoria Leżańska - 4,
Melisa Piotrowska - 3, Nikola Smolka - 3, Karolina Bober - 2, Oliwia Florek - 2,
Weronika Radzikowska - 2, Patrycja Rząp - 2, Martyna Trela - 1.

2 kolejka 09.10.2017 /poniedziałek/ godz. 18:00
TS Stal Śrubiarnia Żywiec - MOSM Tychy 21:21 (10:10) 4:5 k.
bramki:
Teresa Derewecka – 4, Oliwia Florek – 4, Weronika Radzikowska – 3, Karolina Bober – 2,
Florek Klaudia – 2, Nikola Smolka – 2, Nikola Kuczera – 1, Magdalena Kula – 1, Magdalena Mazur – 1,
Patrycja Rząp – 1.

3 kolejka 16.10.2017 /poniedziałek/ godz. 15:00
MOSM Tychy - MTS Żory 16:14 ( 9:4 )
bramki:
Wiktoria Leżańska – 4, Weronika Radzikowska – 4, Karolina Bober – 2, Teresa Derewecka – 1,
Oliwia Florek – 1, Nikola Kuczera – 1, Patrycja Rząp – 1, Nikola Smolka – 1, Martyna Trela – 1.

4 kolejka 23.10.2017 /poniedziałek/ godz. 15:00
Akademia Handball Ruch Chorzów  - MOSM Tychy

5 kolejka 30.10.2017 /poniedziałek/ godz. 15:00
MOSM Tychy - SPR Sośnica II Gliwice

6 kolejka 06.11.2017 /poniedziałek/ godz. 15:00
MOSM Tychy - SPR Sośnica I Gliwice

7 kolejka 13.11.2017 /poniedziałek/ godz. 15:45
UKS Imperium Katowice - MOSM Tychy

8 kolejka 20.11.2017 /poniedziałek/ godz. 15:00
MOSM Tychy - UKS 6 Polho Czuchów

9 kolejka 30.11.2017 /czwartek/ godz. 16:00
KS Bystra- MOSM Tychy

 

Runda II:

10 kolejka 09.01.2018 /wtorek/ godz. 15:00
SPR Pogoń 1945 Zabrze - MOSM Tychy

11 kolejka 15.01.2017 /poniedziałek/ godz. 15:00
MOSM Tychy - TS Stal Śrubiarnia Żywiec

12 kolejka 22.01.2018 /poniedziałek/ godz. 15:00
MTS Żory - MOSM Tychy

13 kolejka 19.02.2018 /poniedziałek/ godz. 15:00
MOSM Tychy -  Akademia Handball Ruch Chorzów 

14 kolejka 26.02.2018 /poniedziałek/ godz. 15:45
SPR Sośnica II Gliwice -  MOSM Tychy

15 kolejka 07.03.2018 /środa/ godz. 15:45
SPR Sośnica I Gliwice -  MOSM Tychy

16 kolejka 12.03.2018 /poniedziałek/ godz. 15:00
MOSM Tychy -  UKS Imperium Katowice

17 kolejka 19.03.2018 /poniedziałek/ godz.16:45
UKS 6 Polho Czuchów - MOSM Tychy

18 kolejka 26.03.2018 /poniedziałek/ godz. 15:00
MOSM Tychy - KS Bystra

 



 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...