Zawodnicy MOSM w roli gospodarzy na mityngu!

21 sierpnia na Arenie Lekkoatletycznej w Tychach odbył się mityng lekkoatletyczny, który był uhonorowaniem pamięci wybitnego tyskiego trenera, wychowawcy wielu pokoleń lekkoatletów – Jana Dery.

więcej →
27.03.22

Hokejowi mistrzowie Polski!

Hokeiści MOSM Tychy w kapitalnym stylu zostali mistrzami Polski w kategorii żaka starszego (U-14)! Podczas turnieju finałowego rozegranego w Oświęcimiu tyszanie wygrali wszystkie swoje spotkania.

więcej →
25.10.21

Sukcesy tyskich zapaśników - ogromne brawa!

W ostatni weekend w Katowicach odbył się XIV Ogólnopolski Memoriał im. Jana Czaji, a na początku października młodzi zapaśnicy MOSM Tychy wzięli udział w I Turnieju o Ziemię Krapkowic. Z obu tych zawodów tyszanie przywieźli medale!

więcej →
03.11.20

Wyniki sekcji pływackiej w mistrzostwach śląska

W dniach 26-29 października w Gliwicach na Pływalni "Olimpijczyk" odbyły się mistrzostwa Śląska w pływaniu.

więcej →
10.12.19

Wygrany turniej siatkarskich czwórek

8 grudnia zawodnicy trenera Krzysztofa Pałki wzięli udział w międzynarodowym turnieju czwórek w siatkówce.

więcej →
17.06.19

Emilia Słabosz najlepsza na Śląsku!

W dniach 13-14 czerwca na pływalni Olimpijczyk odbyły się Mistrzostwa Śląska Open w Pływaniu.

więcej →
27.01.19

Cztery medale w czeskich mistrzostwach Śląska

Cztery medale: 3 złote i brązowy zdobyły zawodniczki tyskiego MOSM podczas halowych mistrzostw Śląska w lekkiej atletyce, które odbyły się w czeskiej Ostrawie. Wszystkie trofea zostały okraszone rekordami życiowymi.

więcej →
09.01.19

Historyczny sukces pływaków MOSM

Z podsumowania dokonanego przez sekcję pływacką MOSM Tychy wynika, iż miniony rok był nie tylko udany, ale też wyjątkowy.

więcej →
18.11.18

Kolejny wysyp medali pływaków!

W dniach 16-17 listopada w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Śląska w kategorii 14-15 lat w pływaniu. Wystartowało 370 zawodników z 42 śląskich klubów - w zawodach wzięła również udział 12-osobowa grupa uczniów SSP nr 19 i Sportowego Gimnazjum nr 9, reprezentująca barwy klubu MOSM Tychy.

więcej →
01.10.18

Podsumowanie sezonu lekkoatletów MOSM

Młodzieżowa sekcja tyskich lekkoatletów MOSM Tychy w sezonie 2018 zdobyła szesnaście medali zawodów mistrzowskich PZLA (Śląska, makroregionu, Polski).