10.04.18

Brązowy medal tyszanina w kadrze Polski

Reprezentacja Polski U18 była o włos od wygrania estońskich Mistrzostw Świata Dywizji 2A. Ostatecznie jednak biało-czerwoni, z jednym zawodnikiem MOSM Tychy w składzie, zdobyli brązowe medale.

więcej →
09.04.18

Żaki starsze tuż za podium MP

Hokejowe żaki starsze MOSM Tychy zakończyły mistrzostwa Polski w swojej kategorii wiekowej na czwartym miejscu.

więcej →
02.04.18

Zawodnicy MOSM wśród najpopularniejszych sportowców Tychów!

W piątek, 23 marca w tyskiej Mediatece odbyła się uroczysta gala podsumowująca Plebiscyt na "Najpopularniejszego Tyskiego Sportowca Roku 2017", organizowanego już po raz dziewiąty przez MOSiR Tychy oraz "Twoje Tychy".

więcej →
30.03.18

Tyski rodzynek w kadrze na mistrzostwa świata

Kacper Gruźla - hokeista MOSM Tychy weźmie udział w Mistrzostwach Świata U18 Dywizji 2A, które w dniach 1-7 kwietnia odbędą się w Estonii.

więcej →
19.03.18

Nieudane finały

Niestety naszym hokeistom nie powiodło się podczas finałów mistrzostw Polski juniorów w Jastrzębiu-Zdroju. MOSM Tychy uplasował się na miejscach 5-6. w Polsce.

więcej →
06.03.18

W Czerkawski Cup tuż za podium

Minihokeiści MOSM Tychy zajęli czwarte miejsce w turnieju "Czerkawski Cup", rozegranym na PGE Narodowym w Warszawie.

więcej →
04.03.18

Brązowy medal mistrzostw Polski hokeistów!

Juniorzy młodsi MOSM Tychy zostali brązowymi medalistami mistrzostw Polski w hokeju na lodzie! Zawody rozegrane w Sanoku były również XXIV Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży.

więcej →
01.03.18

Hokeiści w najlepszej czwórce mistrzostw!

Brawo, brawo, brawo! Hokeiści MOSM Tychy awansowali do najlepszej czwórki mistrzostw Polski i równocześnie XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży!

więcej →
27.02.18

Junior młodszy walczy w OOM w hokeju na lodzie

Dzisiaj w Sanoku rozpoczęła się XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w hokeju na lodzie, która jest równocześnie turniejem finałowym mistrzostw Polski juniorów młodszych. W zawodach bierze udział drużyna MOSM Tychy.

więcej →
06.02.18

Tyskie Laury Sportowe 2017 - głosowanie zakończone

Zakończyło się głosowanie w Plebiscycie na "Najpopularniejszego Tyskiego Sportowca Roku 2017" - teraz czas na podliczanie kuponów oraz przygotowania do wielkiej gali.

więcej →
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...