19.09.23

Hokej: MOSM Tychy z kompletem punktów na starcie

Hokejowa drużyna MOSM Tychy, która występuje na zapleczu Tauron Hokej Ligi notuje wymarzony początek sezonu. Tyszanie wygrali wszystkie cztery mecze i z kompletem punktów plasują się na pozycji lidera.

więcej →
11.07.23

Hokej: Tyszanie z powołaniami do kadry U-16

Zawodnicy MOSM Tychy - Adrian Bagienko, Miłosz Kuźniak, Jan Matera i Wiktor Tańczyk otrzymali powołanie do reprezentacji Polski U-16 w hokeju na lodzie na sierpniowe zgrupowanie w Poznaniu i turniej w Berlinie.

więcej →
10.04.23

Kolejny sukces hokeistów MOSM Tychy!

Zwycięską passę kontynuują hokeiści MOSM Tychy. Nie tak dawno podopieczni trenerów Krzysztofa Majkowskiego i Beniamina Sławińskiego zdobyli tytuł mistrzów Polski młodzika, a teraz ich łupem padł triumf w rozgrywkach Karpackiej Młodzieżowej Ligi Hokeja!

więcej →
03.04.23

Hokeiści MOSM Tychy mistrzami Polski młodzików!

Kolejny, ogromny sukces zanotowali hokeiści MOSM Tychy, zdobywając tytuł mistrzów Polski młodzików!

więcej →
21.03.23

Nasi hokeiści wygrali Czerkawski Cup!

Ogromny sukces hokeistów MOSM Tychy, którzy w ostatni weekend wygrali finał IX edycji Czerkawski Cup 2023 rozgrywany na katowickim Jantorze!

więcej →
22.02.23

Najpopularniejszy Tyski Sportowiec Roku 2022 - głosowanie!

Po raz 14. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz redakcja „Twoje Tychy” organizują plebiscyt, w którym kibice będą wybierać Najpopularniejszego Tyskiego Sportowca Roku 2022. Rzecz jasna głosujcie na zawodników i wychowanków MOSM Tychy!

więcej →
24.12.22

Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku!

Ciepłych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i nadziei, jakie niesie ze sobą nadchodzący Nowy Rok oraz samych sukcesów i zwycięstw, ...

więcej →
04.04.22

Hokejowe MP U-16: Mistrzowski brąz młodzików MOSM

W Tychach i Jastrzębiu rozegrano Mistrzostwa Polski Młodzików U-16, w których uczestniczyła drużyna MOSM Tychy, prowadzona przez trenerów Krzysztofa Majkowskiego i Beniamina Sławińskiego. Tyszanie zdobyli brązowy medal, wygrywając z Podhalem 6:0.

więcej →
27.03.22

Hokejowi mistrzowie Polski!

Hokeiści MOSM Tychy w kapitalnym stylu zostali mistrzami Polski w kategorii żaka starszego (U-14)! Podczas turnieju finałowego rozegranego w Oświęcimiu tyszanie wygrali wszystkie swoje spotkania.

więcej →
26.01.22

Najpopularniejszy Tyski Sportowiec Roku 2021 - głosowanie!

Rozpoczynamy 13. edycję plebiscytu, w którym wybieramy najpopularniejszych tyskich sportowców. Jego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a patronuje mu redakcja tygodnika „Twoje Tychy”. Rzecz jasna głosujcie na zawodników i wychowanków MOSM Tychy!