12.04.18

Wygrane siatkarskich dwójek i trójek

W Gliwicach w IV etapie rozgrywek nasza siatkarska dwójka MOSM I Tychy wygrała wszystkie swoje spotkania.

więcej →
26.03.18

Awans siatkarek do ćwierćfinałów MP!

Siatkarki MOSM Tychy na własnym terenie zdobyły brązowe medale mistrzostw Śląska młodziczek, wywalczając tym samym awans do turnieju ćwierćfinałowego mistrzostw Polski!

więcej →
20.03.18

Turniej finałowy o mistrzostwo Śląska młodziczek w siatkówce

W dniach 24-25 marca w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego zostanie rozegrany Turniej finałowy o mistrzostwo Śląska młodziczek w siatkówce z udziałem zawodniczek MOSM Tychy.

więcej →
31.01.18

Przekaż swój 1% na MOSM Tychy!

Dziękujemy wszystkim sympatykom klubu za wsparcie finansowe, jakie uzyskaliśmy od Was w roku ubiegłym w ramach akcji 1 % z podatku.

więcej →
21.01.18

Udane występy siatkarskich dwójek

W sobotę w Rybniku odbył się ostatni turniej fazy zasadniczej siatkarskich dwójek chłopców.

więcej →
18.01.18

Awans kadetów do półfinału mistrzostw Śląska

Siatkarze MOSM Tychy awansowali do turnieju półfinałowego mistrzostw Śląska kadetów.

więcej →
15.01.18

Sekcja siatkówki chłopców - galeria zdjęć

W rozwinięciu prezentujemy galerię zdjęć z jednego z treningów sekcji siatkarskiej MOSM Tychy, autorstwa Łukasza Sobali. Gorąco polecamy!

więcej →
30.12.17

Tyskie Laury Sportowe 2017 - głosujemy na zawodników MOSM!

Rozpoczyna się zasadniczy etap dziewiątej edycji Plebiscytu Tyskie Laury Sportowe, organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji pod patronatem "Twoich Tychów". Wśród nominowanych sportowców znalazło się 8 zawodników lub wychowanków MOSM Tychy!

więcej →
28.12.17

Świąteczno-Noworoczny Turniej Minisiatkówki dziewcząt

W dniach 27-28 grudnia odbył się Świąteczno-Noworoczny Turniej Minisiatkówki dziewcząt w kategorii dwójek i trójek, którego areną była Sportowa Szkoła Podstawowa nr 19 im. M. Kopernika.

więcej →
07.12.17

Rekordowa kwota z 1% - dziękujemy!

Otrzymaliśmy informację z przebiegu akcji 1% dla MOSM Tychy. Dzięki Wam w 2017 roku zebraliśmy rekordową kwotę 19.878,60 zł! Dziękujemy Wam bardzo i już niedługo liczymy na pobicie kolejnego rekordu!

więcej →
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...