Turnieje międzynarodowe i ogólnopolskie z udziałem tyskich piłkarek ręcznych.
Miejsca  I – III w latach 2017 - 1984


2017 - II miejsce /rocznik 2003/ i III miejsce /rocznik 1999/ w Ogólnopolskim turnieju
piłki ręcznej z okazji 60-lecia istnienia kobiecej sekcji piłki ręcznej w Tychach 16.09.-17.09.2017 r.
Wiktoria Grela - najlepsza zawodniczka drużyny młodziczek
Adrianna Mazurczyk - najlepsza zawodniczka drużyny juniorek
Trener: Krzysztof Willem

2017 - I miejsce w IV Międzynarodowym turnieju piłki ręcznej Silesia Handball Cup 2017 /rocznik 1999/
w Zabrzu 1.09.2017 r.
Trener: Krzysztof Willem

2017 – I miejsce w XXI Festiwalu piłki ręcznej Cell Cup /rocznik 1999/ w Veszprem 06.08.- 12.08.2017 r.
Wiktoria Kosmowska najlepszą zawodniczką
Trenerzy: Barbara Frączek i Krzysztof Willem

2017 – III miejsce w XXXVII Międzynarodowym turnieju o Puchar Lajkonika /rocznik 2003/
w Krakowie
Trener: Stanisław Loska

2017 – I miejsce w VI Ogólnopolskim Memoriale  Romana Nowosada /rocznik 2003/
w Olkuszu
Paulina Małyska  „królową strzelczyń” memoriału
Trener: Stanisław Loska

2016 – XII Międzynarodowy Mazurski Festiwal piłki ręcznej dziewcząt i chłopców
w Giżycku  - I miejsce /rocznik 2004 i 1999/ II miejsce /rocznik 2003 i 2000/

2016 – I miejsce w XL Ogólnopolskim turnieju piłki ręcznej dziewcząt /rocznik 2003/
w Kępnie
Klaudia Florek „królową strzelczyń” turnieju
Oliwia Florek
  najlepszą zawodniczką zespołu
Trener: Stanisław Loska

2015 – III miejsce w Mikołajkowym turnieju dziewcząt młodszych /rocznik 2004/
w Łaziskach Górnych
Trener: Agnieszka Żogała-Jeglińska

2015 – III miejsce  w VII Międzynarodowym  Memoriale im. Franciszka  Wolaka /rocznik 2003/
w Nowym Sączu
Trener: Stanisław Loska

2015 – III miejsce w XXXIX Ogólnopolskim turnieju piłki ręcznej dziewcząt /rocznik 2003/
w Kępnie
Trener: Stanisław Loska

2015 - III miejsce w X Ogólnopolskim turnieju młodziczek /rocznik 2002/
w Łukowie
Kinga Kawa najlepszą zawodniczką drużyny
Nadia Bury wybrana do najlepszej „7” turnieju
Nikola Kuczera najlepszą zawodniczką drużyny /rocznik 2003/
Maja Łusiak najlepszą zawodniczką drużyny /rocznik 2004/
Trener: Krzysztof Willem

2015 II miejsce w II Międzynarodowym turnieju juniorek młodszych /rocznik 1999/
w Łaziskach Górnych
Natalia Kasińska najlepszą bramkarką turnieju
Trener: Krzysztof Willem

2014II miejsce w XXXIV Międzynarodowym turnieju o Puchar Lajkonika /rocznik 1999/
w Krakowie
Trener: Krzysztof Willem

2014 – I i III miejsce /rocznik 2003/ i II miejsce /rocznik 2002/ w Ogólnopolskim turnieju piłki ręcznej z okazji 35-lecia istnienia SP-35 w Tychach
Klaudia Florek „królową strzelczyń” turnieju /rocznik 2003/
Magdalena Kula  najlepszą zawodniczką turnieju /rocznik 2003/
Nadia Bury  najlepszą zawodniczką turnieju /rocznik 2002/
Zawodniczki wyróżnione w poszczególnych zespołach:
Martyna Frańczak /rocznik 2002/
Wiktoria Leżańska, Martyna Trela, Agata Rucińska /rocznik 2003/
Trenerzy: Barbara Frączek, Agnieszka Żogała-Jeglińska  i  Stanisław Loska

2014 – I miejsce w turnieju juniorek młodszych /rocznik 1999/ - Silesia Handball Cup
w Ogrodzieńcu
Trener: Krzysztof Willem

2014 - I miejsce w XV Ogólnopolskim turnieju juniorek młodszych/rocznik 1999/
Łukovia Cup w Łukowie
Wiktoria Bieluń najlepszą zawodniczką turnieju
Natalia Kasińska i Karolina Kawalec wybrane do najlepszej „7” turnieju
Trener: Krzysztof Willem

2014 - II miejsce w VI Międzynarodowym Memoriale im. Franciszka Wolaka /rocznik 2002/
w Nowym Sączu
Martyna Frańczak najlepszą bramkarką turnieju
Kinga Kawa najlepszą zawodniczką drużyny
Trener: Agnieszka Żogała-Jeglińska

2014III miejsce w II Ogólnopolskim turnieju dziewcząt /rocznik 2002/ w Żorach
Martyna Frańczak najlepszą bramkarką turnieju
Oliwia Bocheńska  najlepszą zawodniczką drużyny
Trener: Agnieszka Żogała-Jeglińska

2013 – II miejsce w VIII Ogólnopolskim turnieju piłki ręcznej Łukowie (rocznik 2001)
Julia Brzyska najlepsza zawodniczką drużyny
Zawodniczki wybrane do najlepszej „7” turnieju:
Marzena Skapczyk /najlepsza bramkarka/, Aleksandra Krajewska i Weronika Milewska.
Trener: Krzysztof Willem

2013 – II miejsce w VII Ogólnopolskim turnieju piłki ręcznej dziewcząt młodszych /rocznik 2003/
w Kępnie
Karolina Kwiatkowska najlepszą bramkarką turnieju
Klaudia Florek, Wiktoria Leżańska i Weronika Radzikowska  wybrane do najlepszej „7” turnieju
Trener: Stanisław Loska

2012 - I miejsce w VII Ogólnopolskim turnieju piłki ręcznej w Łukowie (rocznik 1999)
Wyróżnione zawodniczki: Natalia Kasińska, Sandra Kokot, Michalina Sawczyk
i Sylwia Szołtysek
Trener: Krzysztof Willem

2012 - II miejsce w XXXVI Ogólnopolskim turnieju piłki ręcznej w Kępnie (rocznik 1999)
Do najlepszej siódemki turnieju wybrano: Michalinę Sawczyk i Natalię Jastrzębską,
wyróżniono: Wiktorię Cyganik i Julię Szubert (rocznik 2000).
Trener: Krzysztof Willem

2012 - I i II miejsce w Ogólnopolskim turnieju piłki ręcznej w Zawadzkiem (rocznik 1999)
Aleksandra Lisicka najlepszą zawodniczką turnieju
Trenerzy: Krzysztof Willem i Agnieszka Żogała-Jeglińska

2012 - I miejsce na Turnieju piłki ręcznej klas czwartych w Chorzowie (rocznik 2001)
Aleksandra Krajewska najlepszą zawodniczką drużyny
Trener: Krzysztof Willem

2012 – II i III miejsce w Turnieju piłki ręcznej klas piątych w Chorzowie /rocznik 2000/
Marta Tetiuk i Natalia Kmieć najlepszymi zawodniczkami swoich zespołów
Trenerzy: Barbara Frączek i Stanisław Loska

2012 - II miejsce w turnieju piłki ręcznej z okazji 55-lecia istnienia kobiecej piłki ręcznej
w Tychach (rocznik 1998)
Natalia Kasińska najlepszą bramkarką turnieju
Zuzanna Mikosz „królową strzelczyń” turnieju
Najlepsze zawodniczki zespołów MOSM Tychy:
rocznika 1998 – Aleksandra Zwierzchowska i Adrianna Bałko
rocznika 1999 – Marta Matuszewska i Adrianna Mazurczyk
rocznika 2000 – Jagoda Spychała i Weronika Wesołowska
Trener: Krzysztof Willem

2012 - Turniej międzyrocznikowy z okazji 55-lecia istnienia kobiecej piłki ręcznej
w Tychach 15.09.2012
Bernadeta Deja-Szczepanek  najbardziej doświadczoną zawodniczką turnieju
Beata Aleksandrowicz  najlepszą  zawodniczką turnieju
Bożena Pietrzak  „królową strzelczyń” turnieju
Wioletta Sobala  najlepszą bramkarką turnieju

2012II miejsce w IV Międzynarodowym Memoriale im. Franciszka Wolaka
w Nowym Sączu (rocznik 1998)
Dominika Gretka
  najlepszą zawodniczką zespołu
Trener: Krzysztof Willem

2012 I miejsce w VII Ogólnopolskim Mikołajkowym turnieju piłki ręcznej juniorek młodszych
w Kępnie( rocznik 1997/98)
Zuzanna Bocheńska
  „królową strzelczyń” turnieju
Jolanta Gajda  najlepszą zawodniczką zespołu
Katarzyna Stachura  najlepszą zawodniczką zespołu MOSM Tychy rocznik 2000
Trener: Jerzy Ciałoń

2012 – I miejsce w I turnieju piłki ręcznej kobiet o puchar prezydenta miasta Jastrzębie Zdrój
Barbara Frączek
  najlepszą zawodniczką turnieju

2011 - I miejsce w VI Ogólnopolskim Wielkanocnym Turnieju piłki ręcznej dziewcząt
w Łukowie (rocznik 1999)
Wiktoria Poś najlepszą zawodniczką turnieju
Trener: Krzysztof Willem

2011 - II miejsce w VI Ogólnopolskim Wielkanocnym Turnieju piłki ręcznej dziewcząt w Łukowie (rocznik 1998)
Aleksandra Zwierzchowska „królową strzelczyń” turnieju
Trener: Agnieszka Żogała-Jeglińska

2011 - II miejsce w XXXI Międzynarodowym Turnieju piłki ręcznej dziewcząt i chłopców
 „Lajkonik Cup " w Krakowie (rocznik 1997)
Trener: Jerzy Ciałoń

2011 - II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju piłki ręcznej młodziczek w Lubiczu (rocznik 1997)
Trener: Jerzy Ciałoń

2011 - III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju piłki ręcznej dziewcząt w Tychach
z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka (rocznik 2000)
Wyróżnione zawodniczki MOSM Tychy SP-35: Joanna Bremek, Natalia Czarnecka, Julia Szubert
Wyróżnione zawodniczki MOSM Tychy SP-18: Agata Latocha, Marta Tetiuk, Jagoda Spychała
Trener: Stanisław Loska

2011 - I miejsce w III Memoriale im. Franciszka Wolaka w kategorii młodziczek w Nowym Sączu (rocznik 1997)
Zuzanna Bocheńska najlepszą zawodniczką Memoriału
Trener: Jerzy Ciałoń

2011 - I miejsce w III Memoriale im. Franciszka Wolaka w kategorii dziewcząt w Nowym Sączu (rocznik 1999)
Michalina Sawczyk najlepszą zawodniczką Memoriału
Trener: Krzysztof Willem

2011 - II miejsce w Festiwalu piłki ręcznej „PGNiG dzieciom” w Kielcach (rocznik 1999)
Trener: Krzysztof Willem

 2010 - I miejsce w XXX Międzynarodowym Turnieju piłki ręcznej dziewcząt i chłopców
 "Lajkonik Cup" w Krakowie (rocznik 1997)
Trener: Stanisław Loska

2010 - I miejsce w XXXIV Ogólnopolskim turnieju piłki ręcznej dziewcząt w Kępnie (rocznik 1997)
Trener: Stanisław Loska

2010 - I miejsce w Ogólnopolskim turnieju piłki ręcznej młodziczek w Nowym Sączu (rocznik 1997)
Zuzanna Bocheńska
„królową strzelczyń” turnieju
Trener: Stanisław Loska

2010 - II i III miejsce w Turnieju piłki ręcznej dziewcząt młodszych o puchar Dyrektora MOSiR
w Tychach (rocznik 1999)
Trenerzy: Agnieszka Żogała-Jeglińska i Krzysztof Willem

2009 - III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju piłki ręcznej dziewcząt z okazji 75-lecia nadania praw miejskich Tychom i 80-lecia istnienia Śląskiego Związku Piłki Ręcznej w Katowicach (rocznik 1997)
Kamila Kuczera najlepszą zawodniczką turnieju
Trener: Stanisław Loska

2009 - II miejsce w Ogólnopolskim turnieju piłki ręcznej juniorek w Tychach (rocznik 1991)
Justyna Wójcik najlepszą bramkarką turnieju
Trener: Jerzy Ciałoń

2009 - II miejsce w IV Mikołajkowym Turnieju piłki ręcznej dziewcząt w Kępnie (rocznik 1997)
Zuzanna Bocheńska najlepszą zawodniczką turnieju
Trener: Stanisław Loska

2006 - II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju młodziczek w Siemianowicach Śląskim (rocznik 1992)
Paulina Więckowska najlepszą zawodniczką turnieju
Trener: Jerzy Ciałoń

2006 - I miejsce w Międzynarodowym Turnieju młodziczek w Chorzowie (rocznik 1992)
Monika Bernaś najlepszą bramkarką turnieju
Marta Głowacz „królową  strzelczyń” turnieju
Trener: Jerzy Ciałoń

2001 - II miejsce w Międzynarodowym Turnieju piłki ręcznej w Wiedniu - Austria (rocznik 1986)
Trener: Jerzy Ciałoń

1999 - I miejsce w Turnieju o Puchar Prezydenta Rudy Śląskiej (rocznik 1983)
Monika Goraj najlepszą zawodniczką turniej
Agnieszka Korzusznik najlepszą bramkarką turnieju
Trener: Jerzy Ciałoń

1999 - I miejsce w Turnieju o Puchar Prezydenta Żor (rocznik 1986)
Karolina Szulc najlepszą zawodniczką turnieju
Trener: Jerzy Ciałoń

1998 - II miejsce w Międzynarodowym Turnieju piłki ręcznej w Szczecinie (rocznik 1983)
Trener: Jerzy Ciałoń

1997 - I miejsce w VI Międzynarodowym Festiwalu piłki ręcznej „Baltic Cup”
w Szczecinie (rocznik 1983)
Trener: Jerzy Ciałoń

1997 - I miejsce w VI Międzynarodowym Festiwalu piłki ręcznej „Baltic Cup”
w Szczecinie (rocznik 1986)
Trener: Jerzy Ciałoń

1997 - II miejsce w Międzynarodowym Turnieju piłki ręcznej w Saint Etienne - Francja (rocznik 1983)
Agata Porwolik najlepszą zawodniczką turnieju
Trener: Jerzy Ciałoń

1997 - I miejsce w Międzynarodowym Turnieju o „Toruńską Katarzynkę” w Toruniu (rocznik 1983)
Trener: Jerzy Ciałoń

1996 - I miejsce w Międzynarodowym Turnieju piłki ręcznej w Wiedniu - Austria (rocznik 1983)
Trener: Jerzy Ciałoń

1996 - I miejsce w Międzynarodowym Turnieju piłki ręcznej w Krapkowicach (rocznik 1983)
Trener: Jerzy Ciałoń

1994 - I miejsce w II Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt
w Jastrzębiu Zdroju (rocznik 1983)
Monika Goraj najlepszą zawodniczką turnieju
Agata Porwolik królem strzelców turnieju
Trener: Jerzy Ciałoń

1990 - III miejsce w Międzynarodowym Turnieju piłki ręcznej dziewcząt o puchar „Lajkonika"
w Krakowie (rocznik 1975)
Trener: Stanisław Loska

1988 - I w Ogólnopolskim Turnieju piłki ręcznej młodziczek w Tychach (rocznik 1974)
Wioletta Orłowska najlepszą bramkarką turnieju
Trener: Jerzy Ciałoń

1987 - I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręczne w Szczecinie (rocznik 1971)
Trener: Jerzy Ciałoń

1986 – I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju piłki ręcznej młodziczek w Elblągu (rocznik 1971)
Dorota Gędoś najlepszą zawodniczką turnieju
Iwona Kubaczka najlepszą bramkarką turnieju
Trener: Jerzy Ciałoń

1986 – I miejsce w turnieju z okazji 41 Rocznicy Wyzwolenia Miasta oraz X-lecia ZKS Fasama Tychy (rocznik 1971)
Agnieszka Niewiak najlepszą zawodniczką turnieju
Trener: Jerzy Ciałoń

1986 – I miejsce w turnieju z okazji 41 Rocznicy Wyzwolenia Miasta oraz X-lecia ZKS Fasama Tychy (rocznik 1973)
Barbara Górecka najlepszą zawodniczką turnieju
Iwona Chaim „królową strzelczyń” turnieju
Trenerzy: Krzysztof Mydlarz i Henryk Ditmer

1986 – I miejsce w Turnieju z okazji XXX-lecia KS Rafamet w Kuźni Raciborskiej (rocznik 1971)
Anna Tomiczek „królową strzelczyń” turnieju
Iwona Kubaczka najlepszą bramkarką turnieju
Trener: Jerzy Ciałoń

1986 – I miejsce w Międzynarodowym Turnieju piłki ręcznej dziewcząt
o puchar „Lajkonika" w Krakowie (rocznik 1971)
Anna Tomiczek najlepszą zawodniczką turnieju
Trener: Jerzy Ciałoń

1986 - I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju „Pierwszy Krok” w piłce ręcznej dziewcząt
w Krakowie (rocznik 1973)
Trener: Krzysztof Mydlarz

1985 – II miejsce w VII Międzynarodowym Festiwalu piłki ręcznej dziewcząt
w Koszalinie (rocznik 1971)
Trener: Jerzy Ciałoń

1984 – III miejsce w VI Międzynarodowym Festiwalu piłki ręcznej dziewcząt
 w Koszalinie (rocznik 1971)
Trener: Jerzy Ciałoń

1984 – II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju piłki ręcznej w Chorzowie (rocznik 1971)
Anna Tomiczek najlepszą zawodniczką turnieju.
Trener: Jerzy Ciałoń

 



 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...