UDZIAŁ W MISTRZOSTWACH POLSKI PIŁKAREK RĘCZNYCH MOSM TYCHY

W piłce ręcznej rozgrywki centralne o tytuł Mistrza Polski
są organizowane przez Związek Piłki Ręcznej
w trzech kategoriach wiekowych:

- młodziczka /15 lat i młodsze/  
klasa 2 Gimnazjum   - Puchar ZPRP

- juniorka młodsza /17 lat i młodsze/ -
klasa 1 szkoły ponadgimnazjalnej - Mistrzostwa Polski

- juniorka /19 lat i młodsze/
klasa 3 szkoły ponadgimnazjalnej - Mistrzostwa Polski

 

Mistrzostwa Polski w kategoriach młodzieżowych – miejsca tyskich szczypiornistek




2017 – VII-VIII miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek /rocznik 1999-2000/
Skład zespołu:
Bieluń Wiktoria, Cyganik Wiktoria, Kawalec Karolina, Kokot Sandra,  Koska Wiktoria,
Kosmowska Wiktoria, Kowalik Emilia, Latocha Agata,  Lisicka Aleksandra,
Mazurczyk Adrianna, Sawczyk  Michalina, Szołtysek Sylwia, Szyroki  Iwona,
Wilczyńska Klaudia, Zioła Agnieszka.
Trener: Barbara Frączek

1977 - IV miejsce w Mistrzostwach Polski w kategorii juniorek w Gdańsku /rocznik 1959/60/
Skład zespołu:
Busz Joanna, Górecka Alicja, Grad Ewa, Greger Ewa, Małysz Elżbieta, Nowrotek Lidia, Widera Joanna,
Wojtas Maria, Wójcik Wanda, Wygrabek Jolanta, Surus Jolanta, Ziemba Halina.
Trener: Jerzy Ciałoń

1987 - VII miejsce w Mistrzostwach Polski w kategorii juniorek młodszych
- XIV Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży w Elblągu (rocznik 1970-1971)
Skład zespołu:
Dereń Izabela, Koral Joanna, Gędoś Dorota, Góralska Joanna, Kubaczka Iwona, Niewiak Agnieszka,
Noras Justyna, Organko Agnieszka, Ostaś Beata, Sobolewska Anna, Spytkowska Ewa,
Tomiczek Anna, Wójcik Gabriela, Zielińska Kinga, Ziemba Grażyna
Trener: Jerzy Ciałoń

1988 - Mistrzostwo Polski w kategorii juniorek młodszych
- XV Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży w Ostródzie (rocznik 1971-1972)
Skład zespołu:
Anioł Monika, Górecka Barbara, Kostka Beata, Kubaczka Iwona, Niewiak Agnieszka,
Noras Justyna, Sieraga Aldona, Spytkowska Ewa, Śniegoń Aleksandra (GZKS Sośnica Gliwice),
Tomiczek Anna, Tułaj Mariola (KS Zgoda Bielszowice), Wójcik Gabriela, Zambrzycka Anna,
Zielińska Kinga.
Trener: Jerzy Ciałoń

1989 - V miejsce w Mistrzostwach Polski w kategorii juniorek w Warszawie (rocznik 1970-1971)
Skład zespołu:
Anioł Monika, Bielecka Ewa, Dereń Izabela, Gajda Joanna, Górecka Barbara, Kostka Beata,
Kubaczka Iwona, Mansel Jolanta, Niewiak Agnieszka, Noras Justyna, Ostaś Beata,
Sieraga Aldona, Tomiczek Anna, Wójcik Gabriela, Zielińska Kinga.
Trener: Jerzy Cialoń

1998 - III miejsce w Mistrzostwach Polski w kategorii młodziczek w Gliwicach (rocznik 1983)
Skład zespołu:
Goraj Monika, Hołub Karolina, Jędrzejczyk Kamila, Józefacka Eliza, Korzusznik Agnieszka,
Kupczyk Barbara, Olech Patrycja, Oszek Małgorzata, Porwolik Agata, Sierpek Marta,
Spyra Joanna, Sufleta Kamila, Wołoszczuk Sylwia, Zaremba Anna, Żółtowska Jolanta.
Trener: Jerzy Ciałoń

2005 - IV miejsce w Pucharze Polski w piłce ręcznej dziewcząt w Winnicy (rocznik 1992)
- zawody o randze Mistrzostw Polski
Skład zespołu:
Bernaś Monika, Ciereszko Karolina, Dao Ngoc Thu Trang, Dąbek Marta, Figura Anna,
Gajda Patrycja, Głowacz Marta, Kaliszewska Martyna, Karpowicz Marta, Kowalczyk Justyna,
Lis Karolina, Maciura Emilia, Więckowska Paulina, Wilk Oliwia, Wybraniec Patrycja.
Trener: Barbara Frączek

2006 - VIII miejsce w Mistrzostwach Polski młodziczek w Kwidzynie (rocznik 1991-1992)
Skład zespołu:
Bernaś Monika, Błaszczyk Claudia, Dąbek Marta, Długajczyk Olga, Gajda Patrycja,
Głowacz Marta, Halama Sonia, Jękot Anna, Karpowicz Marta, Pietrzak Bożena, Stolecka Ewa,
Więckowska Paulina, Wilk Oliwia, Wojciechowska Ewelina, Wójcik Justyna.
Trener: Jerzy Ciałoń

2007 - VI miejsce w Mistrzostwach Polski młodziczek w Ryjewie (rocznik 1992)
Skład zespołu:
Bernaś Monika, Dąbek Marta, Gajda Patrycja, Głowacz Marta, Gretka Kamila, Karpowicz Marta,
Lewandrowska Aleksandra, Tarasek Klaudia, Więckowska Paulina, Wilk Oliwia, Wilk Sandra.
Trener: Jerzy Ciałoń

2012 – VIII miejsce w Finale Pucharu ZPRP młodziczek w piłce ręcznej
w Dźwirzynie i Mrzeżynie (rocznik 1997-1998) - zawody o randze Mistrzostw Polski
Skład zespołu:
Ambroziak Natalia, Batkowska Julia, Brodacka Karolina, Dzitkowska Patrycja, Gajda Jolanta,
Gretka Dominika, Heinisz Wiktoria, Kaleta Kornelia, Kuczera Kamila, Kulczyńska Natalia,
Mikosz Zuzanna, Ostrowska Patrycja, Sokacz Amanda, Wołek Tatiana,
Zwierzchowska Aleksandra, Żelazko Anna.
Trener: Jerzy Ciałoń i Krzysztof Willem

2012 – III  miejsce  w Finale Pucharu ZPRP dziewcząt w piłce ręcznej
w Dźwirzynie i Mrzeżynie (rocznik 1999) - zawody o randze Mistrzostw Polski

Skład zespołu:
Bieluń Wiktoria, Cyganik Wiktoria, Jastrzębska Natalia, Kasińska Natalia, Kawalec Karolina,
Kokot Sandra, Kokowska Marta, Kosmowska Wiktoria, Lisicka Aleksandra,  Matuszewska Marta,
Poś Weronika, Poś Wiktoria, Sawczyk Michalina, Szołtysek Sylwia, Wilczyńska Klaudia,
Zioła Agnieszka.
Trener: Krzysztof Willem i Agnieszka Żogała-Jeglińska

2013 - IV miejsce w Finale Pucharu Polski Młodziczek (rocznik 1998-1999/ w Dźwirzynie
 - zawody o randze Mistrzostw Polski

Skład zespołu:
Ambroziak Natalia, Bałko Adrianna, Batkowska Julia, Gretka Dominika, Gryc Magdalena,
Kaleta Kornelia, Kosmowska Wiktoria, Lisicka Aleksandra, Mikosz Zuzanna, Modrzik Oliwia,
Poś Weronika, Poś Wiktoria, Sawczyk Michalina, Sokacz Amanda, Szołtysek Sylwia,
Wilczyńska Klaudia, Zioła Agnieszka, Zwierzchowska Aleksandra.
Trener: Krzysztof Willem

2014 – I miejsce w Finale Pucharu Polski Młodziczek (rocznik 1999/
w Dźwirzynie 04.-07.2014 r. - zawody o randze mistrzostw Polski
Skład zespołu:
Bieluń Wiktoria, Cyganik Wiktoria, Kasińska Natalia, Kawalec Karolina, Kokot Sandra, 
Koska Wiktoria, Kosmowska Wiktoria, Lisicka Aleksandra,  Mazurczyk Adrianna,
Poś Weronika, Poś Wiktoria, Sawczyk Michalina, Szołtysek Sylwia, Szyroki  Iwona,
Wilczyńska Klaudia, Zioła Agnieszka.
Trener: Krzysztof Willem

2015 – VII-VIII miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych /rocznik 1999/
Skład zespołu:
Bieluń Wiktoria, Cyganik Wiktoria, Kasińska Natalia, Kawalec Karolina, Kokot Sandra, 
Koska Wiktoria, Kosmowska Wiktoria, Lisicka Aleksandra,  Mazurczyk Adrianna,
Poś Weronika, Poś Wiktoria, Sawczyk Michalina, Szołtysek Sylwia, Szyroki  Iwona,
Wilczyńska Klaudia, Zioła Agnieszka.
Trener: Krzysztof Willem

2016 - V-VI miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych /rocznik 1999-2000/
Skład zespołu:
Bieluń Wiktoria, Cyganik Wiktoria, Kasińska Natalia, Kawalec Karolina, Kokot Sandra, 
Koska Wiktoria, Kosmowska Wiktoria, Lisicka Aleksandra,  Mazurczyk Adrianna,
Poś Weronika, Poś Wiktoria, Sawczyk Michalina, Szołtysek Sylwia, Szyroki  Iwona,
Szulc Nicole, Wesołowska Weronika, Wilczyńska Klaudia, Zioła Agnieszka.
Trener: Krzysztof Willem


 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...