10.07.22

Jakub Walter brązowym medalistą mistrzostw Europy juniorów

Jakub Walter, wychowanek MOSM Tychy i trener Aleksandry Radek, reprezentujący obecnie barwy Unii Oświęcim wywalczył w sztafecie 4×200 m stylem dowolnym brązowy medal mistrzostw Europy juniorów w Bukareszcie.

więcej →
06.07.22

Historyczny sukces naszego klubu w siatkówce plażowej!

Para młodziczek Nicole Gucwa i Nadia Okońska wywalczyły awans do turnieju Finałowego Mistrzostw Polski.

więcej →
01.07.22

Nasz koszykarz na zgrupowaniu reprezentacji Polski

Umiejętności wychowanka MOSM Tychy Bartka Folgi zostały dostrzeżone przez sztab szkoleniowy reprezentacji Polski U-15.

więcej →
15.06.22

Sukcesy i dobre występy pływaków

Nasza pływaczka Hanna Miernik zdobyła tytuł wicemistrzyni Śląska na dystansie 400 m stylem zmiennym oraz brązowy medal na dystansie 100 m stylem dowolnym. Gratulujemy!

więcej →
07.06.22

Pięściarskie trofea

W Bolszewie koło Wejherowa rozegrano mistrzostwa Polski juniorek do lat 18 w boksie, w których startowała zawodniczka MOSM Tychy Paulina Wróbel. Wychowanka trenera Ryszarda Dziopy spisała się bardzo dobrze, zdobywając brązowy medal w kat. 66 kg.

więcej →
05.06.22

Turniej MOSiR. PAX dopingował zawodniczki

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w hali MOSiR rozegrano turniej piłki ręcznej młodziczek (rocznik 2007 i młodsze).

więcej →
04.06.22

MOSM zaprasza na turniej piłkarek ręcznych

Za pół roku, w styczniu 2023 w Polsce i w Szwecji odbędą mistrzostwa świata w piłce ręcznej mężczyzn. Jedną z aren mistrzowskich zmagań będzie katowicki Spodek, w którym rozegranych zostanie 21 z 61 meczów turnieju.

więcej →
30.05.22

Kameralne mistrzostwa Śląska - ale z sukcesami!

Dwudniowe lekkoatletyczne Mistrzostwa Śląska pod egidą PZLA w kategoriach wiekowych: senior, U-20 i U-18 odbyły się w Raciborzu. W zawodach oczywiście wystartowali - z sukcesami! - zawodnicy MOSM Tychy.

więcej →
24.05.22

Garść informacji z siatkarskich aren

Dwie zawodniczki MOSM Tychy oraz uczennice Sportowej Szkoły Podstawowej nr 19 w Tychach: Nikola Gucwa i Liliana Tabak zajęły 2. miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży z siatkarską reprezentacją województwa śląskiego. Brawo!

więcej →
17.05.22

Brązowy medal pływackiej sztafety

W dniu 13 maja 2022 r. na pływalni w Dąbrowie Górniczej odbyły się Mistrzostwa Śląska rocznika 2011.