17.05.20

Stadion lekkoatletyczny na ukończeniu

Prace przy budowie Stadionu Lekkoatletycznego, który będzie służył zawodnikom sekcji LA MOSM Tychy, są już bardzo zaawansowane.

więcej →
29.04.20

Najpopularniejszy Tyski Sportowiec Roku 2019 - plebiscyt rozstrzygnięty!

Zawodnicy MOSM Tychy biorą podium w kategorii młodzieżowców w 11. edycji Plebiscytu na Najpopularniejszego Tyskiego Sportowca 2019, organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach oraz redakcję tygodnika "Twoje Tychy"! Plebiscyt wygrała nasza lekkoatletka Karina Sofińska!

więcej →
10.04.20

Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy wiary, nadziei i miłości oraz zdrowia, wszelkiej pomyślności i pogody ducha. Zarząd MOSM Tychy wraz z pracownikami

więcej →
11.03.20

Zawieszone treningi sekcji młodzieżowych do odwołania

Mając na uwadze zagrożenie epidemiologiczne koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19, a także w związku z decyzją Premiera Pana Mateusza Morawieckiego dotyczącego zamknięcia...

więcej →
27.02.20

Najpopularniejszy Tyski Sportowiec Roku 2019 - głosowanie!

Rozpoczynamy 11. edycję plebiscytu, w którym wybieramy najpopularniejszych tyskich sportowców. Rzecz jasna głosujcie na zawodników i wychowanków MOSM Tychy!

więcej →
18.02.20

Przekaż swój 1% na MOSM Tychy!

Dziękujemy wszystkim sympatykom klubu za wsparcie finansowe, jakie uzyskaliśmy od Was w roku ubiegłym w ramach akcji 1 % z podatku.

więcej →
17.02.20

Ślusarczyk brązową medalistką mistrzostw Polski!

Z radością informujemy, iż Oliwia Ślusarczyk zdobyła brązowy medal Halowych Mistrzostw Polski U18 w lekkiej atletyce!

więcej →
10.02.20

Srebrna ekipa lekkoatletów

Trzy srebrne medale przywieźli najmłodsi zawodnicy sekcji lekkoatletycznej MOSM Tychy z Halowych Mistrzostw Śląska, które ponownie odbyły się w czeskiej Ostrawie.

więcej →
28.01.20

Cztery medale lekkoatletów MOSM w Ostrawie

Z Halowych Mistrzostw Śląska w lekkiej atletyce, które zostały rozegrane w nowoczesnej hali w czeskiej Ostrawie, zawodnicy MOSM Tychy wrócili z czterema medalami!

więcej →
23.12.19

Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku!

  Ciepłych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i nadziei, jakie niesie ze sobą nadchodzący Nowy Rok oraz samych sukcesów i zwycięstw, ...

więcej →