01.07.18

Zmarła była zawodniczka sekcji LA MOSM

Z wielkim smutkiem i ogromnym żalem przyjęliśmy informację o śmierci byłej zawodniczki sekcji lekkoatletycznej MOSM Tychy - Jessici Usendiah.

więcej →
25.06.18

Medal w deszczu

Lekkoatletka MOSM Tychy Karina Sofińska zdobyła brązowy medal mistrzostw Polski juniorów w trójskoku podczas zawodów rozgrywanych we Włocławku!

więcej →
14.06.18

Złoty Misterek, srebrny Maj

Dwa medale mistrzostw województwa śląskiego zdobyli w Rudzie Śląskiej najmłodsi lekkoatleci MOSM Tychy.

więcej →
11.06.18

Trzy trofea mistrzostw województwa śląskiego

Trzy medale mistrzostw Śląska młodzików zdobyła ekipa tyskiego MOSM w zawodach rozegranych na nowym stadionie w Gliwicach.

więcej →
30.05.18

Trzy medale mistrzostw Śląska lekkoatletów

Trzy medale mistrzostw województwa śląskiego przywieźli z Częstochowy zawodnicy sekcji lekkoatletycznej MOSM Tychy. Wszystkie trzy wywalczyły dziewczyny w skokach.

więcej →
16.05.18

Galeria zdjęć z mityngu w Rudzie Śląskiej

5 maja 2018 r. w Rudzie Śląskiej odbył się lekkoatletyczny mityng otwarcia sezonu, w którym wystartowało dziewięciu zawodników MOSM Tychy.

więcej →
24.04.18

Przekaż swój 1% na MOSM Tychy!

Dziękujemy wszystkim sympatykom klubu za wsparcie finansowe, jakie uzyskaliśmy od Was w roku ubiegłym w ramach akcji 1 % z podatku.

więcej →
02.04.18

Zawodnicy MOSM wśród najpopularniejszych sportowców Tychów!

W piątek, 23 marca w tyskiej Mediatece odbyła się uroczysta gala podsumowująca Plebiscyt na "Najpopularniejszego Tyskiego Sportowca Roku 2017", organizowanego już po raz dziewiąty przez MOSiR Tychy oraz "Twoje Tychy".

więcej →
11.03.18

Brązowy Misterek

Sekcja LA MOSM Tychy wzięła udział w Halowych Mistrzostwach Śląska dzieci, które 10 marca zostały rozegrane w Raciborzu. Tyszanie przywieźli do domu dwa brązowe medale.

więcej →
18.02.18

Złoto Oliwii w Raciborzu

Oliwia Ślusarczyk zdobyła złoty medal Halowych Mistrzostw Śląska w Lekkoatletyce U16 w Raciborzu. Nasza zawodniczka była najlepsza w konkurencji skoku w dal. Natomiast 5. miejsce w biegu na 1.000 metrów zajęła Karolina Kozik. Gratulujemy!

więcej →