23.12.19

Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku!

  Ciepłych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i nadziei, jakie niesie ze sobą nadchodzący Nowy Rok oraz samych sukcesów i zwycięstw, ...

więcej →
17.12.19

Mamy sześciu stypendystów "Tyskich Orłów"!

Maciej Gramatyka z-ca prezydenta Tychów ds. społecznych wręczył w poniedziałek (16.12) stypendia za znaczące osiągnięcia sportowe uzyskane w roku szkolnym 2018/2019. W tym roku otrzymali je m.in. młodzi pływacy, lekkoatleci czy hokeiści.

więcej →
07.07.19

Piąty medal mistrzostw Polski Kariny Sofińskiej!

Karina Sofińska zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski U20 rozegranych w Raciborzu!

więcej →
11.06.19

Medale, rekordy życiowe i powołania

W Częstochowie odbyły się mistrzostwa województwa śląskiego młodzików w lekkiej atletyce.

więcej →
27.05.19

Trzy złote medale mistrzostw województwa

W ostatnich tygodniach lekkoatleci MOSM Tychy znajdują się w wysokiej formie - tym razem przywieźli trzy złote medale z mistrzostw Śląska!

więcej →
13.05.19

Kolejny udany weekend lekkoatletów MOSM

W weekend zawodnicy sekcji lekkoatletycznej MOSM Tychy wzięli udział w międzynarodowym mitingu juniorów na Stadionie Śląskim oraz w zawodach ligowych w Gliwicach.

więcej →
05.05.19

Otwarcie sezonu lekkoatletów

Zawodnicy sekcji lekkiej atletyki MOSM Tychy wzięli udział w Mityngu Otwarcia Sezonu, który 4 maja odbył się w Bielsku-Białej.

więcej →
20.04.19

Wesołego Alleluja!

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy, zdrowia, pogody ducha, radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, Świąt pełnych...

więcej →
24.03.19

Dwa medale Halowych Mistrzostw Śląska

W weekend lekkoatleci MOSM Tychy zdobyli dwa medale Halowych Mistrzostw Śląska rozegranych w Brzeszczach. Po krążki sięgnęli Dawid Wójcik oraz Hanna Topolnicka.

więcej →
24.03.19

Tyskie Laury Sportowe: Michael Cichy i Dawid Wiekiera - najpopularniejsi w 2018 roku!

Uroczysta Gala, która odbyła się piątek (22 marca) w sali koncertowej Mediateki, była ostatnim akcentem 10. Plebiscytu „Tyskie Laury Sportowe”.

więcej →