29.12.22

Lekkoatletyczne podsumowanie 2022 roku

To ostatnie dni roku kalendarzowego, w którym sekcja lekkoatletyczna MOSM Tychy zaliczyła 22 sezon swojej działalności. Przez ten czas zdobyto 387 medali mistrzostw wojewódzkich, międzywojewódzkich i Polski (PZLA) - w tym 27 medali mistrzostw Polski. Sukcesów nie zabrakło również w 2022 roku.

więcej →
24.12.22

Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku!

Ciepłych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i nadziei, jakie niesie ze sobą nadchodzący Nowy Rok oraz samych sukcesów i zwycięstw, ...

więcej →
02.10.22

Mistrzyni Śląska w biegu przez płotki

Maja Rubka została mistrzynią Śląska U-14 w biegu na 80 m przez płotki z czasem 13,79 sek. Gratulujemy!

więcej →
23.08.22

Zawodnicy MOSM w roli gospodarzy na mityngu!

21 sierpnia na Arenie Lekkoatletycznej w Tychach odbył się mityng lekkoatletyczny, który był uhonorowaniem pamięci wybitnego tyskiego trenera, wychowawcy wielu pokoleń lekkoatletów – Jana Dery.

więcej →
19.07.22

Mamy mistrza Polski juniorów młodszych w trójskoku!

Podczas lekkoatletycznych mistrzostw Polski juniorów młodszych (U-18), które w dniach 15-17 lipca odbyły się w Bielsku-Białej, złoty medal w konkurencji trójskoku zdobył zawodnik MOSM Tychy Mateusz Misterek!

więcej →
30.05.22

Kameralne mistrzostwa Śląska - ale z sukcesami!

Dwudniowe lekkoatletyczne Mistrzostwa Śląska pod egidą PZLA w kategoriach wiekowych: senior, U-20 i U-18 odbyły się w Raciborzu. W zawodach oczywiście wystartowali - z sukcesami! - zawodnicy MOSM Tychy.

więcej →
13.03.22

Srebro i brąz mistrzostw Śląska

W Raciborzu odbyły się halowe mistrzostwa województwa śląskiego w lekkiej atletyce w kategorii U-16 (młodzicy).

więcej →
15.02.22

Misterek srebrnym medalistą mistrzostw Polski!

Zawodnik MOSM Tychy Mateusz Misterek został srebrnym medalistą PZLA Halowych Mistrzostw Polski U-18 (kadetów) w trójskoku! Ogromne brawa dla zawodnika i jego trenera Bogdana Przybycina!

więcej →
30.01.22

Sześć medali sekcja LA w mistrzostwach Śląska

Zawodnicy sekcji lekkoatletycznej MOSM Tychy zdobyli sześć medali w halowych mistrzostwach Śląska, które odbyły się w Ostrawie!

więcej →
26.01.22

Najpopularniejszy Tyski Sportowiec Roku 2021 - głosowanie!

Rozpoczynamy 13. edycję plebiscytu, w którym wybieramy najpopularniejszych tyskich sportowców. Jego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a patronuje mu redakcja tygodnika „Twoje Tychy”. Rzecz jasna głosujcie na zawodników i wychowanków MOSM Tychy!