27.01.19

Cztery medale w czeskich mistrzostwach Śląska

Cztery medale: 3 złote i brązowy zdobyły zawodniczki tyskiego MOSM podczas halowych mistrzostw Śląska w lekkiej atletyce, które odbyły się w czeskiej Ostrawie. Wszystkie trofea zostały okraszone rekordami życiowymi.

więcej →
23.12.18

Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku!

  Ciepłych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i nadziei, jakie niesie ze sobą nadchodzący Nowy Rok oraz samych sukcesów i zwycięstw, ...

więcej →
19.12.18

Tyskie Laury Sportowe 2018 - czas na głosowanie!

Rozpoczynamy głosowanie w 10. edycji plebiscytu Tyskie Laury Sportowe, w którym wybieramy najpopularniejszych sportowców Tychów w 2018 roku. Rzecz jasna głosujcie na zawodników MOSM Tychy!

więcej →
18.11.18

10. edycja plebiscytu Tyskie Laury Sportowe. Zgłoś swojego idola!

Rozpoczynamy jubileuszową, 10. edycję plebiscytu „Tyskie Laury Sportowe”, w którym nasi Czytelnicy, Internauci oraz wszyscy kibice wybierają najpopularniejszych tyskich sportowców. Jego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a patronuje mu redakcja tygodnika „Twoje Tychy”.

więcej →
21.10.18

Karina Sofińska w kadrze Polski!

Mamy lekkoatletkę w kadrze Polski!

więcej →
01.10.18

Podsumowanie sezonu lekkoatletów MOSM

Młodzieżowa sekcja tyskich lekkoatletów MOSM Tychy w sezonie 2018 zdobyła szesnaście medali zawodów mistrzowskich PZLA (Śląska, makroregionu, Polski).

więcej →
24.09.18

Za nami mistrzostwa Polski młodzików LA

Dwie zawodniczki sekcji lekkoatletycznej MOSM Tychy wystartowały w mistrzostwach Polski U-16. Zawody odbyły się na nowym stadionie w Bełchatowie.

więcej →
18.09.18

Występy lekkoatletów w Raciborzu i Pszczynie

W ostatnim tygodniu lekkoatleci MOSM Tychy wzięli udział w zawodach w Raciborzu i Pszczynie.

więcej →
10.09.18

Wójcik na podium Mistrzostw Makroregionu

Troje zawodników sekcji LA MOSM Tychy wystartowało w Mistrzostwach Makroregionu, które odbyły się w Bielsku-Białej. Z najlepszej strony pokazał się Dawid Wójcik (na zdjęciu po prawej).

więcej →
28.08.18

Tyszanie na Stadionie Śląskim

W ubiegłym tygodniu, na legendarnym i odnowionym Stadionie Śląskim w Chorzowie, przy okazji organizacji Memoriału Kamili Skolimowskiej, odbył się Mały Memoriał Kamili Skolimowskiej – zawody dla najmłodszych adeptów lekkoatletyki.

więcej →