24.09.18

Za nami mistrzostwa Polski młodzików LA

Dwie zawodniczki sekcji lekkoatletycznej MOSM Tychy wystartowały w mistrzostwach Polski U-16. Zawody odbyły się na nowym stadionie w Bełchatowie.

więcej →
18.09.18

Występy lekkoatletów w Raciborzu i Pszczynie

W ostatnim tygodniu lekkoatleci MOSM Tychy wzięli udział w zawodach w Raciborzu i Pszczynie.

więcej →
10.09.18

Wójcik na podium Mistrzostw Makroregionu

Troje zawodników sekcji LA MOSM Tychy wystartowało w Mistrzostwach Makroregionu, które odbyły się w Bielsku-Białej. Z najlepszej strony pokazał się Dawid Wójcik (na zdjęciu po prawej).

więcej →
28.08.18

Tyszanie na Stadionie Śląskim

W ubiegłym tygodniu, na legendarnym i odnowionym Stadionie Śląskim w Chorzowie, przy okazji organizacji Memoriału Kamili Skolimowskiej, odbył się Mały Memoriał Kamili Skolimowskiej – zawody dla najmłodszych adeptów lekkoatletyki.

więcej →
15.08.18

Zapisy do sekcji lekkoatletycznej - zapraszamy!

Ostatnie sukcesy reprezentacji Polski podczas mistrzostw Europy w Berlinie z całą pewnością wpłynęły na wzrost popularności lekkiej atletyki, którą można również trenować w MOSM Tychy.

więcej →
01.07.18

Zmarła była zawodniczka sekcji LA MOSM

Z wielkim smutkiem i ogromnym żalem przyjęliśmy informację o śmierci byłej zawodniczki sekcji lekkoatletycznej MOSM Tychy - Jessici Usendiah.

więcej →
25.06.18

Medal w deszczu

Lekkoatletka MOSM Tychy Karina Sofińska zdobyła brązowy medal mistrzostw Polski juniorów w trójskoku podczas zawodów rozgrywanych we Włocławku!

więcej →
14.06.18

Złoty Misterek, srebrny Maj

Dwa medale mistrzostw województwa śląskiego zdobyli w Rudzie Śląskiej najmłodsi lekkoatleci MOSM Tychy.

więcej →
11.06.18

Trzy trofea mistrzostw województwa śląskiego

Trzy medale mistrzostw Śląska młodzików zdobyła ekipa tyskiego MOSM w zawodach rozegranych na nowym stadionie w Gliwicach.

więcej →
30.05.18

Trzy medale mistrzostw Śląska lekkoatletów

Trzy medale mistrzostw województwa śląskiego przywieźli z Częstochowy zawodnicy sekcji lekkoatletycznej MOSM Tychy. Wszystkie trzy wywalczyły dziewczyny w skokach.

więcej →