24.04.18

Przekaż swój 1% na MOSM Tychy!

Dziękujemy wszystkim sympatykom klubu za wsparcie finansowe, jakie uzyskaliśmy od Was w roku ubiegłym w ramach akcji 1 % z podatku.

więcej →
02.04.18

Zawodnicy MOSM wśród najpopularniejszych sportowców Tychów!

W piątek, 23 marca w tyskiej Mediatece odbyła się uroczysta gala podsumowująca Plebiscyt na "Najpopularniejszego Tyskiego Sportowca Roku 2017", organizowanego już po raz dziewiąty przez MOSiR Tychy oraz "Twoje Tychy".

więcej →
08.03.18

9 lat sukcesów

Wielokrotne mistrzynie śląska, zwyciężczynie Mistrzostw Polski oraz wielu turniejów ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych – tak zapamiętamy piłkarki ręczne z rocznika 1999.

więcej →
07.03.18

Zaproszenie dla młodych piłkarzy ręcznych

NMC Górnik Zabrze oraz SPR Górnik Zabrze zapraszają na "Trening z Mistrzem" - zajęcia naborowe do klasy I LO dla młodych piłkarzy ręcznych.

więcej →
26.02.18

Zabrakło tak niewiele...

Niestety nie powiodło się naszym piłkarkom ręcznym podczas turnieju półfinałowego mistrzostw Polski juniorek, który w weekend odbył się w Kielcach. O braku awansu do Final Four zadecydował ostatni mecz.

więcej →
21.02.18

Powalczą o Final Four

Piłkarki ręczne MOSM Tychy powalczą w najbliższy weekend o awans do najlepszej czwórki tegorocznych mistrzostw Polski juniorek. Turniej z udziałem tyszanek rozegrany zostanie w Kielcach.

więcej →
11.02.18

Awans do najlepszej ósemki w Polsce

Piłkarki ręczne MOSM Tychy wykorzystały atut własnej hali i dzięki dwóm wygranym meczom wywalczyły awans do kolejnej fazy walki o mistrzostwo Polski juniorek.

więcej →
06.02.18

Tyskie Laury Sportowe 2017 - głosowanie zakończone

Zakończyło się głosowanie w Plebiscycie na "Najpopularniejszego Tyskiego Sportowca Roku 2017" - teraz czas na podliczanie kuponów oraz przygotowania do wielkiej gali.

więcej →
05.02.18

Turniej 1/8 finałów mistrzostw Polski juniorek w piłce ręcznej

W dniach 9-11 lutego w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego zostanie rozegrany Turniej 1/8 finałów mistrzostw Polski juniorek w piłce ręcznej z udziałem szczypiornistek MOSM Tychy.

więcej →
27.01.18

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski w Tychach

Szczypiornistki MOSM Tychy rozpoczęły w pięknym stylu Mistrzostwa Polski zwyciężając w Jeleniej Górze z gospodyniami oraz zespołem ze Szczecina.

więcej →