30.03.24

Wesołego Alleluja!

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy, zdrowia, pogody ducha, radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, Świąt pełnych...

więcej →
23.12.23

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Ciepłych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i nadziei, jakie niesie ze sobą nadchodzący Nowy Rok oraz samych sukcesów i zwycięstw, ...

więcej →
01.12.23

Pływanie: Zimowe Mistrzostwa Śląska z udziałem reprezentantów MOSM Tychy

W dniach 29 i 30 listopada na pływalni Olimpijczyk w Gliwicach odbyły się Zimowe Mistrzostwa Śląska rocznika 2010. Drużynę MOSM Tychy reprezentowało 17 zawodników.

więcej →
07.06.23

Po maturze – Ameryka! Złoty wychowanek MOSMu

Dwa razy z rzędu tyski pływak Jakub Walter wygrał w grupie młodzieżowej plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Tychów, organizowany przez redakcję Twoich Tychów i MOSiR. Ale też wyniki uzyskane przez wychowanka MOSM Tychy, obecnie zawodnika Unii Oświęcim, były w minionym roku wyjątkowe.

więcej →
25.05.23

Sześć medali Julii Bartniczak na pływackich Mistrzostwach Śląska

Pływacy z MOSM-u Tychy wzięli udział w Mistrzostwach Śląska 11-latków. Sześć medali zdobyła Julia Bartniczak, stając się tym samym multimedalistką zawodów.

więcej →
22.02.23

Najpopularniejszy Tyski Sportowiec Roku 2022 - głosowanie!

Po raz 14. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz redakcja „Twoje Tychy” organizują plebiscyt, w którym kibice będą wybierać Najpopularniejszego Tyskiego Sportowca Roku 2022. Rzecz jasna głosujcie na zawodników i wychowanków MOSM Tychy!

więcej →
24.12.22

Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku!

Ciepłych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i nadziei, jakie niesie ze sobą nadchodzący Nowy Rok oraz samych sukcesów i zwycięstw, ...

więcej →
05.09.22

Jakub Walter z brązowym medalem mistrzostw świata!

Jakub Walter wraz z kolegami ze sztafety 4×200 m stylem dowolnym wywalczył brązowy medal pływackich mistrzostw świata juniorów, które rozegrano w stolicy Peru – Limie.

więcej →
10.07.22

Jakub Walter brązowym medalistą mistrzostw Europy juniorów

Jakub Walter, wychowanek MOSM Tychy i trener Aleksandry Radek, reprezentujący obecnie barwy Unii Oświęcim wywalczył w sztafecie 4×200 m stylem dowolnym brązowy medal mistrzostw Europy juniorów w Bukareszcie.

więcej →
15.06.22

Sukcesy i dobre występy pływaków

Nasza pływaczka Hanna Miernik zdobyła tytuł wicemistrzyni Śląska na dystansie 400 m stylem zmiennym oraz brązowy medal na dystansie 100 m stylem dowolnym. Gratulujemy!

więcej →