20.12.18

Ogromne wyróżnienie dla Trenera Marka Stannego!

Wieloletni trener sekcji kajakarskiej MOSM Tychy Marek Stanny znalazł się wśród wyróżnionych przez Ministra Sportu i Turystyki trenerów w ramach programu "Pierwszy Trener". Wielkie gratulacje!

więcej →
19.12.18

Tyskie Laury Sportowe 2018 - czas na głosowanie!

Rozpoczynamy głosowanie w 10. edycji plebiscytu Tyskie Laury Sportowe, w którym wybieramy najpopularniejszych sportowców Tychów w 2018 roku. Rzecz jasna głosujcie na zawodników MOSM Tychy!

więcej →
18.11.18

10. edycja plebiscytu Tyskie Laury Sportowe. Zgłoś swojego idola!

Rozpoczynamy jubileuszową, 10. edycję plebiscytu „Tyskie Laury Sportowe”, w którym nasi Czytelnicy, Internauci oraz wszyscy kibice wybierają najpopularniejszych tyskich sportowców. Jego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a patronuje mu redakcja tygodnika „Twoje Tychy”.

więcej →
09.10.18

Wyniki tyszan w Międzynarodowych Regatach Kajakowych

W weekend odbyły się Międzynarodowe Regaty Kajakowe - PUCHAR POLSKI POŁUDNIOWEJ, w których startowało 15 klubów, w tym 8 z zagranicy.

więcej →
01.10.18

Weekendowe wyniki kajakarzy

W dniach 28-30 września odbyły się 32. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka, podczas których kajakarze MOSM Tychy osiągnęli następujące rezultaty:

więcej →
04.09.18

Kajaki: Mistrzowska dziesiątka

Podczas ostatnich w tym sezonie zawodów kajakowych na Jeziorze Paprocańskim trenerzy MOSM wyróżnili zawodniczki i zawodników, którzy w tym roku stawali na podium mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Mistrzowska „dziesiątka” otrzymała pamiątkowe statuetki i koszulki…

więcej →
28.08.18

Medal i udany występ kajakarek MOSM w mistrzostwach świata!

W dniach 24-26 sierpnia w Portugalii odbyły się Mistrzostwa Świata Seniorów w Sprincie Kajakowym. W imprezie wystartowały dwie wychowanki MOSM Tychy, a jedna z nich zdobyła brązowy medal!

więcej →
13.08.18

Kajakarstwo: Na podium MP

Kajakarska ekipa MOSM wystartowała w dwóch prestiżowych zawodach na torze w Poznaniu – mistrzostwach Polski juniorów oraz Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

więcej →
07.08.18

Cztery medale kajakarzy w Bydgoszczy

W dniach 3-5 września w Bydgoszczy odbyły się XXXIII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Młodzików, z których to kajakarze MOSM przywieźli cztery medale - jeden złoty i trzy brązowe.

więcej →
29.05.18

Złoto Waksmańskiego i Szczepanka!

W weekend 18-20 maja odbyły się 34. Międzynarodowe Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Sztumie, podczas których Oskar Waksmański i Karol Szczepanek zdobyli tytuł mistrzów Polski w kategorii K-2 chłopców na dystansie 2000 m! Brawo!

więcej →