31.01.18

Wkrótce ruszy budowa przystani kajakowej

W ciągu kilku lat wschodnia część Jeziora Paprocańskiego zmieni się nie poznania. A wszystko za sprawą budowy nowej siedziby sekcji kajakarskiej MOSM oraz żeglarskiej mariny.

więcej →
30.12.17

Tyskie Laury Sportowe 2017 - głosujemy na zawodników MOSM!

Rozpoczyna się zasadniczy etap dziewiątej edycji Plebiscytu Tyskie Laury Sportowe, organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji pod patronatem "Twoich Tychów". Wśród nominowanych sportowców znalazło się 8 zawodników lub wychowanków MOSM Tychy!

więcej →
07.12.17

Rekordowa kwota z 1% - dziękujemy!

Otrzymaliśmy informację z przebiegu akcji 1% dla MOSM Tychy. Dzięki Wam w 2017 roku zebraliśmy rekordową kwotę 19.878,60 zł! Dziękujemy Wam bardzo i już niedługo liczymy na pobicie kolejnego rekordu!

więcej →
05.12.17

Tyskie Laury Sportowe po raz dziewiąty!

Po raz dziewiąty MOSiR Tychy wspólnie z tygodnikiem "Twoje Tychy" oraz portalem tychy.pl zaprasza wszystkich kibiców do plebiscytowej zabawy, w której wybieramy "Najpopularniejszego Tyskiego Sportowca Roku 2017".

więcej →
18.09.17

Rezultaty kajakarzy z MP na długim dystansie

W dniach 15-17 września zawodnicy sekcji kajakarskiej MOSM Tychy startowali w Augustowie na Długodystansowych Mistrzostwach Polski, osiągając następujące rezultaty:

więcej →
06.09.17

Kajakarscy wicemistrzowie Polski!

W dniach 1-3 września w Poznaniu odbyły się regaty kajakowe, a w nich m.in. VI Mistrzostwa Polski Młodzików w kajakarstwie klasycznym. Dwóch zawodników sekcji MOSM wróciło ze srebrnymi medalami!

więcej →
29.08.17

Kajakarskie sukcesy po czesku

Sezon kajakowy w pełni. W czeskich Racicach rozegrano mistrzostwa świata, a troje zawodników MOSM powołanych zostało do reprezentacji Śląska na 25. zawody "Słowacka 500" w Ostrozkiej Novej Vsi.

więcej →
25.07.17

MOSM Tychy w "10" najlepszych klubów Śląska!

MOSM Tychy uplasował się w czołowej „10” najlepszych klubów woj. śląskiego we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży za ubiegły rok. Tyski klub zajął 7. miejsce na 377 sklasyfikowanych.

więcej →
18.07.17

Sylwia i Marek Stanny: Kajakowa pasja na całe życie

Jeżeli jednego chłopaka lub dziewczynę odciągniemy od dopalaczy, czy też innych używek, to będzie dla nas największa satysfakcja. Oczywiście, medale są ważne, ale przy sukcesach wychowawczych schodzą one na drugi plan - mówią Sylwia i Marek Stanny, trenerzy kajakarstwa MOSM Tychy.

więcej →
18.07.17

Kajakarskie MP: Srebro kanadyjkarzy

W Gorzowie Wielkopolskim rozegrano 31. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w maratonie kajakowym. Z ekipy MOSM Tychy najlepiej spisał się duet kanadyjkarzy – Wojciech Waksmański i Jakub Adamczyk. W wyścigu C-2 na 8,4 km młodzików wywalczyli tytuł wicemistrzowski, ulegając jedynie osadzie z Lidzbarka.

więcej →