10.07.17

Kajakarze MOSM z 14 medalami

W Dolinie Trzech Stawów w Katowicach rozegrano kolejną edycję Otwartych Mistrzostw Ślaska w kajakarstwie. W imprezie wystartowała także reprezentacja MOSM Tychy, która przywiozła 14 medali. Po dwa złote medale sięgnęła trenująca w sekcji najmłodszych kajakarzy Magda Stanny.

więcej →
29.06.17

Kajakarze MOSM w Katowicach: Wszyscy z medalami

W Katowicach rozegrano regaty kajakowe dzieci i młodzików. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy MOSM Tychy, podopieczni Magdy Stanny – wszyscy stanęli na podium.

więcej →
07.06.17

Regaty kajakowe o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy - galeria zdjęć

W ostatnią sobotę w Paprocanach odbyły się Regaty kajakowe z okazji Dnia Dziecka o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy. W rozwinięciu prezentujemy galerię zdjęć autorstwa Łukasza Sobali.

więcej →
05.06.17

Podium Magdy Stanny w zawodach Pucharu Świata!

W sobotę wychowanka MOSM Magda Stanny zaskoczyła absolutnie wszystkich i uplasowała się na podium zawodów Pucharu Świata, które odbywały się w Belgradzie!

więcej →
01.06.17

Regaty kajakowe z okazji Dnia Dziecka

W najbliższą sobotę (3 czerwca) na jeziorze Paprocańskim odbędą się Regaty kajakowe z okazji Dnia Dziecka o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy. Zapraszamy do kibicowania!

więcej →
30.05.17

Międzynarodowe zawody tyskich kajakarek

Udany weekend mają za sobą kajakarki MOSM Tychy, które zanotowały bardzo dobre rezultaty w międzynarodowych zawodach.

więcej →
23.05.17

Kajakarze MOSM w Katowicach i Wrocławiu: Medalowe regaty

Bardzo dobrze spisali się kajakarze MOSM podczas dwóch imprez - Długodystansowych Mistrzostw Śląska, z których przywieźli 13 medali oraz 10. Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży.

więcej →
09.05.17

Medale kontrolne

W Nowym Chechle rozegrano regaty kontrolne kadry wojewódzkiej Śląskiej Federacji Sportu. Zawodnicy MOSM Tychy wygrali 6 na 11 konkurencji.

więcej →
17.03.17

Zawodnicy MOSM odebrali laury za 2016 rok

W czwartek, 16 marca w sali konferencyjnej Stadionu Miejskiego w Tychach odbyła się gala podsumowująca plebiscyt na "Najpopularniejszego Tyskiego Sportowca Roku 2016".

więcej →
14.02.17

Tyskie Laury Sportowe 2017 - znamy zwycięzców

Od 8 lat kibice wybierają najlepszych – najpopularniejszych sportowców Tychów w plebiscycie Tyskie Laury Sportowe organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, pod patronatem redakcji Twoich Tychów.

więcej →