05.06.17

Podium Magdy Stanny w zawodach Pucharu Świata!

W sobotę wychowanka MOSM Magda Stanny zaskoczyła absolutnie wszystkich i uplasowała się na podium zawodów Pucharu Świata, które odbywały się w Belgradzie!

więcej →
01.06.17

Regaty kajakowe z okazji Dnia Dziecka

W najbliższą sobotę (3 czerwca) na jeziorze Paprocańskim odbędą się Regaty kajakowe z okazji Dnia Dziecka o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy. Zapraszamy do kibicowania!

więcej →
30.05.17

Międzynarodowe zawody tyskich kajakarek

Udany weekend mają za sobą kajakarki MOSM Tychy, które zanotowały bardzo dobre rezultaty w międzynarodowych zawodach.

więcej →
23.05.17

Kajakarze MOSM w Katowicach i Wrocławiu: Medalowe regaty

Bardzo dobrze spisali się kajakarze MOSM podczas dwóch imprez - Długodystansowych Mistrzostw Śląska, z których przywieźli 13 medali oraz 10. Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży.

więcej →
09.05.17

Medale kontrolne

W Nowym Chechle rozegrano regaty kontrolne kadry wojewódzkiej Śląskiej Federacji Sportu. Zawodnicy MOSM Tychy wygrali 6 na 11 konkurencji.

więcej →
17.03.17

Zawodnicy MOSM odebrali laury za 2016 rok

W czwartek, 16 marca w sali konferencyjnej Stadionu Miejskiego w Tychach odbyła się gala podsumowująca plebiscyt na "Najpopularniejszego Tyskiego Sportowca Roku 2016".

więcej →
14.02.17

Tyskie Laury Sportowe 2017 - znamy zwycięzców

Od 8 lat kibice wybierają najlepszych – najpopularniejszych sportowców Tychów w plebiscycie Tyskie Laury Sportowe organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, pod patronatem redakcji Twoich Tychów.

więcej →
21.11.16

Ostatni sprawdzian i... nagroda

Kajakarze MOSM Tychy wystartowali w ostatnich w tym roku zawodach. Były to regaty w Poznaniu - sprawdzian najmłodszych zawodników.

więcej →
15.09.16

MP kajakarzy: Srebrna Magda

Jak donosi tygodnik "Twoje Tychy", kolejny sukces odniosła kajakarka MOSM Magda Stanny! Nasza specjalistka w konkurencji kanadyjek wywalczyła srebrny medal podczas mistrzostw Polski seniorek w Poznaniu.

więcej →
06.09.16

Kajakarstwo: Setny medal MOSM

Sekcja kajakowa MOSM Tychy zanotowała historyczny sukces – jej wychowankowie zdobyli 100. medal mistrzostw Polski.

więcej →