18.09.17

Rezultaty kajakarzy z MP na długim dystansie

W dniach 15-17 września zawodnicy sekcji kajakarskiej MOSM Tychy startowali w Augustowie na Długodystansowych Mistrzostwach Polski, osiągając następujące rezultaty:

więcej →
06.09.17

Kajakarscy wicemistrzowie Polski!

W dniach 1-3 września w Poznaniu odbyły się regaty kajakowe, a w nich m.in. VI Mistrzostwa Polski Młodzików w kajakarstwie klasycznym. Dwóch zawodników sekcji MOSM wróciło ze srebrnymi medalami!

więcej →
29.08.17

Kajakarskie sukcesy po czesku

Sezon kajakowy w pełni. W czeskich Racicach rozegrano mistrzostwa świata, a troje zawodników MOSM powołanych zostało do reprezentacji Śląska na 25. zawody "Słowacka 500" w Ostrozkiej Novej Vsi.

więcej →
25.07.17

MOSM Tychy w "10" najlepszych klubów Śląska!

MOSM Tychy uplasował się w czołowej „10” najlepszych klubów woj. śląskiego we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży za ubiegły rok. Tyski klub zajął 7. miejsce na 377 sklasyfikowanych.

więcej →
18.07.17

Sylwia i Marek Stanny: Kajakowa pasja na całe życie

Jeżeli jednego chłopaka lub dziewczynę odciągniemy od dopalaczy, czy też innych używek, to będzie dla nas największa satysfakcja. Oczywiście, medale są ważne, ale przy sukcesach wychowawczych schodzą one na drugi plan - mówią Sylwia i Marek Stanny, trenerzy kajakarstwa MOSM Tychy.

więcej →
18.07.17

Kajakarskie MP: Srebro kanadyjkarzy

W Gorzowie Wielkopolskim rozegrano 31. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w maratonie kajakowym. Z ekipy MOSM Tychy najlepiej spisał się duet kanadyjkarzy – Wojciech Waksmański i Jakub Adamczyk. W wyścigu C-2 na 8,4 km młodzików wywalczyli tytuł wicemistrzowski, ulegając jedynie osadzie z Lidzbarka.

więcej →
10.07.17

Kajakarze MOSM z 14 medalami

W Dolinie Trzech Stawów w Katowicach rozegrano kolejną edycję Otwartych Mistrzostw Ślaska w kajakarstwie. W imprezie wystartowała także reprezentacja MOSM Tychy, która przywiozła 14 medali. Po dwa złote medale sięgnęła trenująca w sekcji najmłodszych kajakarzy Magda Stanny.

więcej →
29.06.17

Kajakarze MOSM w Katowicach: Wszyscy z medalami

W Katowicach rozegrano regaty kajakowe dzieci i młodzików. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy MOSM Tychy, podopieczni Magdy Stanny – wszyscy stanęli na podium.

więcej →
07.06.17

Regaty kajakowe o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy - galeria zdjęć

W ostatnią sobotę w Paprocanach odbyły się Regaty kajakowe z okazji Dnia Dziecka o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy. W rozwinięciu prezentujemy galerię zdjęć autorstwa Łukasza Sobali.

więcej →
05.06.17

Podium Magdy Stanny w zawodach Pucharu Świata!

W sobotę wychowanka MOSM Magda Stanny zaskoczyła absolutnie wszystkich i uplasowała się na podium zawodów Pucharu Świata, które odbywały się w Belgradzie!