30.05.19

Bartek Rośkowicz mistrzem Polski!

Pięściarz MOSM Tychy, Bartłomiej Rośkowicz odniósł kolejny sukces w swojej karierze – podczas rozgrywanych w Ostrowcu Świętokrzyskim mistrzostw Polski młodzieżowców zdobył złoty medal.

więcej →
20.04.19

Wesołego Alleluja!

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy, zdrowia, pogody ducha, radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, Świąt pełnych...

więcej →
24.03.19

Tyskie Laury Sportowe: Michael Cichy i Dawid Wiekiera - najpopularniejsi w 2018 roku!

Uroczysta Gala, która odbyła się piątek (22 marca) w sali koncertowej Mediateki, była ostatnim akcentem 10. Plebiscytu „Tyskie Laury Sportowe”.

więcej →
20.03.19

Przekaż swój 1% na MOSM Tychy!

Dziękujemy wszystkim sympatykom klubu za wsparcie finansowe, jakie uzyskaliśmy od Was w roku ubiegłym w ramach akcji 1 % z podatku.

więcej →
11.03.19

Szmajda, Rośkowicz i Klima: Trzy złota pięściarzy w Jaworznie

Znakomicie spisali się pięściarze MOSM Tychy podczas rozegranych w Jaworznie mistrzostw Śląska w boksie. Trzech podopiecznych trenera Ryszarda Dziopy wywalczyło złote medale.

więcej →
23.12.18

Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku!

  Ciepłych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i nadziei, jakie niesie ze sobą nadchodzący Nowy Rok oraz samych sukcesów i zwycięstw, ...

więcej →
19.12.18

Tyskie Laury Sportowe 2018 - czas na głosowanie!

Rozpoczynamy głosowanie w 10. edycji plebiscytu Tyskie Laury Sportowe, w którym wybieramy najpopularniejszych sportowców Tychów w 2018 roku. Rzecz jasna głosujcie na zawodników MOSM Tychy!

więcej →
18.11.18

10. edycja plebiscytu Tyskie Laury Sportowe. Zgłoś swojego idola!

Rozpoczynamy jubileuszową, 10. edycję plebiscytu „Tyskie Laury Sportowe”, w którym nasi Czytelnicy, Internauci oraz wszyscy kibice wybierają najpopularniejszych tyskich sportowców. Jego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a patronuje mu redakcja tygodnika „Twoje Tychy”.

więcej →
28.10.18

Bartłomiej Rośkowicz - nasz złoty chłopak

Kapitalna wiadomość dotarła do nas prosto z Grudziądza! Nasz bokser - Bartłomiej Rośkowicz zdobył złoty medal mistrzostw Polski młodzików w kat. 52 kg!

więcej →
17.09.18

Brązowy medal bokserki w "Małych Mistrzostwach Świata"

W Gliwicach w dniach 10-15 września odbywały się Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet w Boksie.

więcej →