24.05.21

Kolejne bezcenne doświadczenie zapaśników

W Pabianicach odbył się Ogólnopolski Turniej Kadetów i Dzieci w zapasach w stylu klasycznym. Dla naszych zawodników to był kolejny sprawdzian przed zawodami w stylu wolnym.

więcej →
12.05.21

Medale zapaśników zdobyte w Pieszycach

Z X Turnieju międzynarodowego w Pieszycach sekcja zapaśnicza MOSM Tychy wróciła z kilkoma medalami! W mocno obsadzonym turnieju brało udział 190 zawodników z 23 klubów z aż 8 województw.

więcej →
26.03.21

Zawieszenie treningów sekcji MOSM Tychy

W związku z nowelizację rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, współzawodnictwo / zajęcia / wydarzenia sportowe oraz działalność obiektów sportowych możliwa jest:

więcej →
15.03.21

Trzy medale młodych zapaśników

13 marca w Katowicach odbyły się otwarte Mistrzostwa Śląska dzieci i kadetów w zapasach w stylu klasycznym. Zawodnicy MOSM Tychy, którzy na co dzień trenują zapasy w stylu wolnym, również wzięli udział w tym turnieju, gdzie wypadli fantastycznie, zdobywając aż trzy medale!

więcej →
25.01.21

Przekaż swój 1% na MOSM Tychy!

Dziękujemy wszystkim sympatykom klubu za wsparcie finansowe, jakie uzyskaliśmy od Was w roku ubiegłym w ramach akcji 1 % z podatku.

więcej →
23.12.20

Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku!

  Ciepłych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i nadziei, jakie niesie ze sobą nadchodzący Nowy Rok (który po prostu musi być...

więcej →
17.12.20

Nominujemy i głosujemy w plebiscycie Dziennika Zachodniego!

Gorąco zachęcamy do głosowania na zawodników, trenerów i cały klub MOSM Tychy w plebiscycie sportowym Dziennika Zachodniego!

więcej →
23.11.20

Brązowy medal Julii Mentelskiej!

W sobotę w Nowinach k. Kielc odbyły się IX Mistrzostwa Polski Młodziczek w zapasach. Na starcie ujrzeliśmy 158 zawodniczek z 60 klubów z całej Polski. MOSM Tychy reprezentowały dwie zawodniczki.

więcej →
16.11.20

Dwa medale zapaśniczych młodziczek

14 listopada w Krakowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w zapasach w stylu wolnym.

więcej →
08.10.20

COVID-19: Apel MOSiR Tychy dotyczący wspólnego bezpieczeństwa

W związku z panującym stanem epidemicznym oraz obserwowanym wzrostem zachorowań na COVID-19, mające na uwadze nasze wspólne bezpieczeństwo, MOSiR Tychy apeluje do wszystkich osób...

więcej →