10.05.22

Dwa medale i bezcenne doświadczenia sekcji zapaśniczej

To był intensywny weekend dla sekcji zapaśniczej MOSM Tychy.

więcej →
17.03.22

Worek zapaśniczych medali

Sekcja zapaśnicza MOSM Tychy wróciła z mistrzostw Śląska w stylu klasycznym w Katowicach z workiem medali!

więcej →
26.11.21

Komunikat dot. badań lekarskich medycyny sportowej

Zarząd MOSM Tychy informuje, że od 2022 roku klub nie będzie opłacała badań lekarskich medycyny sportowej (zdolność do gry) dla zawodników klubu.

więcej →
16.11.21

Z Gogolina z medalami

W Międzynarodowym Memoriale im. H. Wołoszyna w Gogolinie wzięło udział 135 zawodników z 11 klubów zapaśniczych, w tym klub z Ukrainy i dwa kluby z Czech. Zapaśnicy MOSM zdobyli 6 medali w różnych kategoriach wiekowych!

więcej →
25.10.21

Sukcesy tyskich zapaśników - ogromne brawa!

W ostatni weekend w Katowicach odbył się XIV Ogólnopolski Memoriał im. Jana Czaji, a na początku października młodzi zapaśnicy MOSM Tychy wzięli udział w I Turnieju o Ziemię Krapkowic. Z obu tych zawodów tyszanie przywieźli medale!

więcej →
24.05.21

Kolejne bezcenne doświadczenie zapaśników

W Pabianicach odbył się Ogólnopolski Turniej Kadetów i Dzieci w zapasach w stylu klasycznym. Dla naszych zawodników to był kolejny sprawdzian przed zawodami w stylu wolnym.

więcej →
12.05.21

Medale zapaśników zdobyte w Pieszycach

Z X Turnieju międzynarodowego w Pieszycach sekcja zapaśnicza MOSM Tychy wróciła z kilkoma medalami! W mocno obsadzonym turnieju brało udział 190 zawodników z 23 klubów z aż 8 województw.

więcej →
26.03.21

Zawieszenie treningów sekcji MOSM Tychy

W związku z nowelizację rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, współzawodnictwo / zajęcia / wydarzenia sportowe oraz działalność obiektów sportowych możliwa jest:

więcej →
15.03.21

Trzy medale młodych zapaśników

13 marca w Katowicach odbyły się otwarte Mistrzostwa Śląska dzieci i kadetów w zapasach w stylu klasycznym. Zawodnicy MOSM Tychy, którzy na co dzień trenują zapasy w stylu wolnym, również wzięli udział w tym turnieju, gdzie wypadli fantastycznie, zdobywając aż trzy medale!

więcej →
25.01.21

Przekaż swój 1% na MOSM Tychy!

Dziękujemy wszystkim sympatykom klubu za wsparcie finansowe, jakie uzyskaliśmy od Was w roku ubiegłym w ramach akcji 1 % z podatku.

więcej →