Tabela rekordów kobiet - legenda: konkurencja lekkoatletyczna, wynik sportowy, nazwisko i imię oraz rok urodzenia zawodniczki, miejsce oraz rok ustanowienia rekordu, nazwisko trenera prowadzącego.

 

Kategoria: Młodzieżowiec (U-23) - sezon letni
100 m 12,49 Suchan Małgorzata 1990 Sosnowiec 2012 Przybycin
200 m 25,69 Suchan Małgorzata 1990 Chorzów 2012 Przybycin
skok w dal 5,96 Suchan Małgorzata 1990 Chorzów 2012 Przybycin

 

Kategoria: Młodzieżowiec (U-23) - sezon zimowy (rekordy halowe)
60 m 7,95 Suchan Małgorzata 1990 Brzeszcze 2012 Przybycin
skok w dal 5,55 Suchan Małgorzata 1990 Brzeszcze 2012 Przybycin
2000 m 6,58,14 Nowakowska Oliwia 1993 Spała 2013 Gawlina

 

Kategoria: Juniorka (U-20) - sezon letni
100 m 12,29 Myszor Karolina 1994 Katowice 2013 Przybycin
200 m 26,07 Myszor Karolina 1994 Kraków 2013 Przybycin
300 m 43,19 Ważna Izabela 1991 Chorzów 2010 Przybycin
400 m 61,51 Stec Julia 2000 Kraków 2018 Przybycin
100 m ppł. 14,36 Kałek Marta 1989 Toruń 2008 Kałek L.
3000 m 10,57,05 Nowakowska Oliwia 1993 Częstochowa 2012 Gawlina
5000 m 18,40,48 Nowakowska Oliwia 1993 Bielsko-Biała 2012 Gawlina
skok w dal 6,05 Druzd Elżbieta 1985 Bielsko-Biała 2004 Przybycin
trójskok 12,39 Sofińska Karina 2000 Częstochowa 2018 Przybycin
kula 11,50 Podrygała Agnieszka 1986 Częstochowa 2005 Jarzębak
dysk 38,70 Podrygała Agnieszka 1986 Częstochowa 2005 Jarzębak
oszczep 37,80 Filipiuk Mariola 1987 Częstochowa 2005 Jarzębak
młot 42,17 Noras Marta 1989 Bielsko-Biała 2007 Lalik

 

Kategoria: Juniorka (U-20) - sezon zimowy (rekordy halowe)
60 m 7,94 Hołyk Weronika 1996 Brzeszcze 2014 Przybycin
200 m 26,91 Hołyk Weronika 1996 Spała 2014 Przybycin
skok w dal 5,85 Druzd Elżbieta 1985 Brzeszcze 2004 Przybycin
trójskok 12,17 Sofińska Karina 2000 Toruń 2019 Przybycin
kula 10,28 Podrygała Agnieszka 1986 Brzeszcze 2005 Jarzębak

 

Kategoria: Juniorka młodsza (U-18) - sezon letni
100 m 12,52 Kałek Marta 1989 Częstochowa 2006 Dera
200 m 25,69 Hołyk Weronika 1996 Częstochowa 2013 Przybycin
400 m 61,46 Śliwa Sandra 1990 Bielsko-Biała 2006 Gawlina
800 m 2,18,73 Śliwa Sandra 1990 Bielsko-Biała 2006 Gawlina
1500 m 5,04,14 Kredzińska Agnieszka 1986 2003 Muszyńska
100 m ppł. 14,32 Kałek Marta 1989 Łódź 2006 Dera
400 m ppł. 70,53 Stec Julia 2000 Chorzów 2017 Gawlina
skok w dal 5,70 Druzd Elżbieta 1985 Wrocław 2002 Przybycin
trójskok 11,89 Sofińska Karina 2000 Warszawa 2017 Przybycin
kula 10,11 Filipiuk Mariola 1987 Chorzów 2004 Jarzębak
dysk 37,39 Noras Maria 1994 Sosnowiec 2011 Jarzębak
oszczep 32,08 Filipiuk Mariola 1987 Chorzów 2004 Jarzębak
młot 44,86 Noras Maria 1994 Sosnowiec 2011 Jarzębak
7-bój 4275 pkt Druzd Elżbieta 1985 Chorzów 2002 Przybycin
4 x 100 m 50,98 Kałek, Suchan, Domań, Wasyluk Chorzów 2006  

 

Kategoria: Juniorka młodsza (U-18) - sezon zimowy (rekordy halowe)
60 m 8,03 Hołyk Weronika 1996 Brzeszcze 2013 Przybycin
60 m ppł. 9,64 Wasyluk Natalia 1990 Brzeszcze 2006 Przybycin
1000 m 3,06,15 Śliwa Sandra 1990 Spała 2008 Gawlina
skok w dal 5,66 Druzd Elżbieta 1985 Brzeszcze 2002 Przybycin
trójskok 11,38 Sofińska Karina 2000 Toruń 2017 Przybycin
kula 9,42 Noras Maria 1994 Brzeszcze 2011 Jarzębak

 

Kategoria: Młodziczka (U-16) - sezon letni
100 m 13,14 Usendiah Jessica 1998 Chorzów 2012 Przybycin
200 m 26,91 Wasyluk Natalia 1990 Chorzów 2005 Przybycin
300 m 43,01 Stanek Dorota 1987 Bielsko-Biała 2002 Przybycin
600 m 1,42,97 Śliwa Sandra 1990 Częstochowa 2004 Przybycin
1000 m 3,02,61 Śliwa Sandra 1990 Bielsko-Biała 2005 Gawlina
2000 m 7,13,38 Kozik Karolina 2003 Bełchatów 2018 Gawlina
100 m ppł. 16,07 Wasyluk Natalia 1990 Chorzów 2005 Przybycin
300 m ppł. 53,00 Śliwa Sandra 1990 Kraków 2005 Przybycin
skok wzwyż 1,40 Wasyluk Natalia 1990 Chorzów 2005 Przybycin
skok w dal 5,60 Wasyluk Natalia 1990 Bielsko-Biała 2004 Przybycin
kula 3 kg 10,16 Kasprzak Anna 1989 Chorzów 2004 Jarzębak
dysk 0,75 kg 34,82 Noras Maria 1994 Częstochowa 2009 Jarzębak
młot 3 kg 39,87 Noras Maria 1994 Częstochowa 2009 Jarzębak
4 x 100 m 52,72 Kałek, Suchan, Kasprzak, Wasyluk Chorzów 2004  

 

Kategoria: Młodziczka (U-16) - sezon zimowy (rekordy halowe)
60 m 8,30 Kątny Marta 1991 Brzeszcze 2006 Przybycin
600 m 1,52,80 Noras Maria 1994 Spała 2008 Przybycin
1000 m 3,19,93 Kozik Karolina 2003 Racibórz 2018 Gawlina
skok w dal 5,27 Wasyluk Natalia 1990 Brzeszcze 2005 Przybycin
skok wzwyż 1,55 Wasyluk Natalia 1990 Brzeszcze 2005 Przybycin
kula 3 kg 10,78 Kasprzak Anna 1989 Brzeszcze 2003 Jarzębak

 

Zebrał i opracował: Bogdan Przybycin.