03.05.19

Worek medali kajakarzy

1 maja w Czechowicach-Dziedzicach odbyły się Długodystansowe Mistrzostwa Śląska, z których to kajakarze MOSM Tychy przywieźli worek medali!

więcej →
20.04.19

Wesołego Alleluja!

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy, zdrowia, pogody ducha, radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, Świąt pełnych...

więcej →
14.04.19

Dwóch hokeistów MOSM wygrało MŚ Dywizji II A

Hokejowa reprezentacja Polski U-18 wygrała MŚ Dywizji II A, które zostały rozegrane na Litwie! Swój wkład w ten sukces mieli zawodnicy MOSM Tychy - Jan Krzyżek i Mateusz Ubowski!

więcej →
10.04.19

Brązowy żak starszy - hokej na lodzie

Hokeiści MOSM Tychy zdobyli brązowy medal mistrzostw Polski w kategorii żaków starszych! W meczu o brąz tyszanie pokonali gospodarzy turnieju finałowego - Naprzód Janów 3:2 po golach Karola Sobeckiego, Oliwiera Langera oraz Bartosza Stochmiałka.

więcej →
24.03.19

Dwa medale Halowych Mistrzostw Śląska

W weekend lekkoatleci MOSM Tychy zdobyli dwa medale Halowych Mistrzostw Śląska rozegranych w Brzeszczach. Po krążki sięgnęli Dawid Wójcik oraz Hanna Topolnicka.

więcej →
24.03.19

Tyskie Laury Sportowe: Michael Cichy i Dawid Wiekiera - najpopularniejsi w 2018 roku!

Uroczysta Gala, która odbyła się piątek (22 marca) w sali koncertowej Mediateki, była ostatnim akcentem 10. Plebiscytu „Tyskie Laury Sportowe”.

więcej →
16.03.19

Zmarł wychowanek sekcji hokeja na lodzie MOSM

Z wielkim smutkiem i ogromnym żalem przyjęliśmy informację o śmierci byłego zawodnika sekcji hokejowej MOSM Tychy - Pawła Żurka.

więcej →
11.03.19

Szmajda, Rośkowicz i Klima: Trzy złota pięściarzy w Jaworznie

Znakomicie spisali się pięściarze MOSM Tychy podczas rozegranych w Jaworznie mistrzostw Śląska w boksie. Trzech podopiecznych trenera Ryszarda Dziopy wywalczyło złote medale.

więcej →
07.03.19

I Volleyball Academy Cup 2019

W najbliższy weekend (9-10 marca) siatkarki MOSM Tychy z rocznika 2005 i młodsze wezmą udział w arcyciekawym turnieju, który na dodatek zostanie rozegrany w Hali Sportowej Tychy przy al. Piłsudskiego - zapraszamy!

więcej →
11.02.19

Brązowy dublet mistrzostw Polski!

Mamy dwie brązowe medalistki Halowych Mistrzostw Polski U18 i U20 w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w Toruniu!