07.08.18

Trzymamy kciuki za tyskie szczypiornistki!

Dzisiaj w Kielcach rozpoczęły się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata kobiet do lat 18 w piłce ręcznej. W finałach startują 24 drużyny, a w składzie reprezentacji Polski️ mamy dwie wychowanki MOSM Tychy i absolwentki SP nr 35 w Tychach!

więcej →
07.08.18

Cztery medale kajakarzy w Bydgoszczy

W dniach 3-5 września w Bydgoszczy odbyły się XXXIII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Młodzików, z których to kajakarze MOSM przywieźli cztery medale - jeden złoty i trzy brązowe.

więcej →
15.07.18

Dawid Wiekiera podwójnym mistrzem Polski!

To był kapitalny weekend dla pływaka MOSM Tychy, który zdobył dwa złote medale Mistrzostw Polski Juniorów 16-letnich!

więcej →
01.07.18

Zmarła była zawodniczka sekcji LA MOSM

Z wielkim smutkiem i ogromnym żalem przyjęliśmy informację o śmierci byłej zawodniczki sekcji lekkoatletycznej MOSM Tychy - Jessici Usendiah.

więcej →
28.06.18

Meksykańskie szczypiornistki odwiedziły Tychy

W dniach 21-26 czerwca sekcja piłki ręcznej MOSM Tychy opiekowała się wyjątkowymi gośćmi z dalekiego Meksyku, którym była drużyna GAMOS VALLES.

więcej →
26.06.18

Koszykarze U-12 z brązowymi medalami - podsumowanie sezonu

Zakończyła się rywalizacja ligowa o Mistrzostwo Śląska w minikoszykówce chłopców w kategorii Żacy U12M. Żacy z MOSM Tychy pod kierunkiem trenera Jarosława Rakowskiego odnieśli duży sukces zajmując 3 miejsce w tych rozgrywkach.

więcej →
25.06.18

Medal w deszczu

Lekkoatletka MOSM Tychy Karina Sofińska zdobyła brązowy medal mistrzostw Polski juniorów w trójskoku podczas zawodów rozgrywanych we Włocławku!

więcej →
18.06.18

Zakończenie koszykarskiego sezonu na szóstkę

Koszykarze MOSM Tychy U-14 zajęli szóste miejsce w turnieju finałowym mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej - to największy sukces tyskiej koszykówki młodzieżowej ostatnich lat!

więcej →
18.06.18

Kolejne zawody i sukcesy pływaków

Za zawodnikami sekcji pływackiej MOSM Tychy kolejne zawody: Mistrzostwa Śląska 11-latków, Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10-11-letnich oraz Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików.

więcej →
14.06.18

Złoty Misterek, srebrny Maj

Dwa medale mistrzostw województwa śląskiego zdobyli w Rudzie Śląskiej najmłodsi lekkoatleci MOSM Tychy.