12.09.17

Trenuj koszykówkę w MOSM Tychy!

Od najbliższego czwartku, 14 września w MOSM Tychy rozpoczynają się nowe zajęcia dla przedszkolaków i uczniów klas 1-2, którzy chcą grać w koszykówkę. Zapraszamy również nieco starszych zawodników!

więcej →
12.09.17

Drużyna MOSM wśród siatkarskich gwiazd

W lipcu siatkarki MOSM Tychy okazały się bezkonkurencyjne w ogólnopolskich finałach turnieju Kinder+Sport i zdobywając złoty medal, wywalczyły główną nagrodę – wyjazd na mistrzostwa Europy oraz udział w treningach z siatkarskimi gwiazdami.

więcej →
11.09.17

Międzywojewódzkie srebro

Oliwia Ślusarczyk zajęła drugie miejsce w skoku w dal podczas rozegranych w Opolu międzywojewódzkich mistrzostw młodzików.

więcej →
11.09.17

Tytuł wicemistrzowski Ciereszko

W Gliwicach dobiegły końca Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet w Boksie.

więcej →
07.09.17

Wygrane walki w Żywcu

W ostatni weekend w Żywcu odbył się bokserski Benefis Stefana Gawrona o Kapelusz Góralski.

więcej →
06.09.17

Kajakarscy wicemistrzowie Polski!

W dniach 1-3 września w Poznaniu odbyły się regaty kajakowe, a w nich m.in. VI Mistrzostwa Polski Młodzików w kajakarstwie klasycznym. Dwóch zawodników sekcji MOSM wróciło ze srebrnymi medalami!

więcej →
05.09.17

Zaproszenie na treningi sekcji piłki ręcznej dziewcząt

Miejski Ośrodek Sportu Młodzieżowego w Tychach zaprasza na bezpłatne zajęcia piłki ręcznej dla dziewcząt.

więcej →
05.09.17

Medale Ślusarczyk i Stec, kolejny rekord Wójcika

Sukcesów i dobrych wyników sekcji lekkoatletycznej ciąg dalszy!

więcej →
04.09.17

Zwycięstwo w Zabrzu na otwarcie sezonu!

1 września 2017 r. w Zabrzu odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Silesia Handball Cup, w którym nasze juniorki zdobyły pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej.

więcej →
29.08.17

Kajakarskie sukcesy po czesku

Sezon kajakowy w pełni. W czeskich Racicach rozegrano mistrzostwa świata, a troje zawodników MOSM powołanych zostało do reprezentacji Śląska na 25. zawody "Słowacka 500" w Ostrozkiej Novej Vsi.