16.08.17

60 lat piłki ręcznej w Tychach

W tym roku mija 60 lat obecności żeńskiej piłki ręcznej w Tychach. Z tej okazji 23 września zorganizowane zostanie jubileuszowe spotkanie, na które organizatorzy zapraszają byłe i obecne zawodniczki, trenerów i działaczy.

więcej →
13.08.17

Z Veszprem z koroną!

W dniach 6-12 sierpnia w węgierskim Veszprem odbył się 21. Międzynarodowy turniej piłki ręcznej Cell-Cup, w którym wzięły udział nasze szczypiornistki.

więcej →
06.08.17

Karina Sofińska mistrzynią Polski w trójskoku!

Kapitalne wieści dotarły do nas dzisiaj z Warszawy, gdzie od piątku odbywała się 23. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18 - Karina Sofińska została mistrzynią Polski w trójskoku!

więcej →
06.08.17

Emilia Kowalik bliska awansu do elity

Zabrakło naprawdę niewiele, a MOSM Tychy mógłby się pochwalić szczypiornistką, która wywalczyła awans do elity Starego Kontynentu.

więcej →
06.08.17

Hokeiści MOSM w kadrze U-16

Czterech hokeistów MOSM Tychy otrzymało powołania do reprezentacji Polski juniorów U-16, która w dniach 21-31 sierpnia odbędzie zgrupowanie szkoleniowe w Toruniu.

więcej →
31.07.17

Tyska szczypiornistka walczy w ME juniorek

Po wielu latach znów aktualna zawodniczka piłki ręcznej MOSM Tychy Emilia Kowalik (wychowanka Stanisława Loski) gra z powodzeniem w reprezentacji Polski juniorek.

więcej →
25.07.17

MOSM Tychy w "10" najlepszych klubów Śląska!

MOSM Tychy uplasował się w czołowej „10” najlepszych klubów woj. śląskiego we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży za ubiegły rok. Tyski klub zajął 7. miejsce na 377 sklasyfikowanych.

więcej →
25.07.17

Wicemistrzostwo Wiekiery

W Lublinie rozegrano Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 15-lat. Startowało prawie 500 zawodników z całej Polski. Z tyskiej ekipy najlepiej spisał się Dawid Wiekiera, podopieczny Aleksandry Radek.

więcej →
18.07.17

Sylwia i Marek Stanny: Kajakowa pasja na całe życie

Jeżeli jednego chłopaka lub dziewczynę odciągniemy od dopalaczy, czy też innych używek, to będzie dla nas największa satysfakcja. Oczywiście, medale są ważne, ale przy sukcesach wychowawczych schodzą one na drugi plan - mówią Sylwia i Marek Stanny, trenerzy kajakarstwa MOSM Tychy.

więcej →
18.07.17

Kajakarskie MP: Srebro kanadyjkarzy

W Gorzowie Wielkopolskim rozegrano 31. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w maratonie kajakowym. Z ekipy MOSM Tychy najlepiej spisał się duet kanadyjkarzy – Wojciech Waksmański i Jakub Adamczyk. W wyścigu C-2 na 8,4 km młodzików wywalczyli tytuł wicemistrzowski, ulegając jedynie osadzie z Lidzbarka.