26.02.17

Srebrny medal hokeistów MOSM Tychy!

Juniorzy młodsi MOSM Tychy (rocznik 1999 i młodsi) zdobyli srebrne medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w hokeju na lodzie, której turniej finałowy odbył się w Małopolsce. Gratulujemy!

więcej →
14.02.17

Tyskie Laury Sportowe 2017 - znamy zwycięzców

Od 8 lat kibice wybierają najlepszych – najpopularniejszych sportowców Tychów w plebiscycie Tyskie Laury Sportowe organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, pod patronatem redakcji Twoich Tychów.

więcej →
13.02.17

Karina Sofińska wicemistrzynią Polski!

W ostatnim dniu halowych mistrzostw Polski w lekkiej atletyce, które odbyły się w Toruniu, zawodniczka MOSM Tychy Karina Sofińska (trener Bogdan Przybycin) zdobyła srebrny medal w trójskoku, w kategorii juniorek młodszych.

więcej →
12.02.17

Szczypiornistki walczyły, ale nie awansowały

Po trzech dniach gry z bardzo wymagającymi przeciwnikami drużyna MOSM Tychy zajęła ostatecznie IV miejsce w 1/4 Finałów Mistrzostw Polski Juniorek w piłce ręcznej.

więcej →
12.12.16

23 medale pływaków MOSM

Podczas pływackich Mistrzostw Okręgu Śląskiego Juniorów w kat. wiekowych od 14 do 18 lat i open ekipa MOSM wypadła znakomicie.

więcej →
21.11.16

Ostatni sprawdzian i... nagroda

Kajakarze MOSM Tychy wystartowali w ostatnich w tym roku zawodach. Były to regaty w Poznaniu - sprawdzian najmłodszych zawodników.

więcej →
11.10.16

Medale pięściarzy MOSM

W Świdnicy rozegrano X Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Wiesława Rudkowskiego, w którym startowało trzech zawodników MOSM Tychy. Wszyscy podopieczni Ryszarda Dziopy zdobyli medale!

więcej →
15.09.16

MP kajakarzy: Srebrna Magda

Jak donosi tygodnik "Twoje Tychy", kolejny sukces odniosła kajakarka MOSM Magda Stanny! Nasza specjalistka w konkurencji kanadyjek wywalczyła srebrny medal podczas mistrzostw Polski seniorek w Poznaniu.

więcej →
06.09.16

Kajakarstwo: Setny medal MOSM

Sekcja kajakowa MOSM Tychy zanotowała historyczny sukces – jej wychowankowie zdobyli 100. medal mistrzostw Polski.

więcej →
16.08.16

Drugi olimpijski brąz w karierza Karoliny Naji!

Tyszanka, wychowanka MOSM Tychy i fantastyczna kajakarka Karolina Naja zdobył dzisiaj swój drugi olimpijski brąz w karierze!

więcej →