29.12.22

Lekkoatletyczne podsumowanie 2022 roku

To ostatnie dni roku kalendarzowego, w którym sekcja lekkoatletyczna MOSM Tychy zaliczyła 22 sezon swojej działalności. Przez ten czas zdobyto 387 medali mistrzostw wojewódzkich, międzywojewódzkich i Polski (PZLA) - w tym 27 medali mistrzostw Polski. Sukcesów nie zabrakło również w 2022 roku.

więcej →
24.12.22

Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku!

Ciepłych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i nadziei, jakie niesie ze sobą nadchodzący Nowy Rok oraz samych sukcesów i zwycięstw, ...

więcej →
06.12.22

Wychowanek MOSM z medale mistrzostw świata

Niebywałym sukcesem może się pochwalić tyszanin – Bartłomiej Rośkowicz. Tyski pięściarz bowiem wywalczył brązowy medal ostatnich Mistrzostw Świata.

więcej →
28.11.22

Kolejne udane starty zapaśników MOSM

Nasi zapaśnicy walczyli na północy kraju - a dokładnie w Koszalinie w XI Mistrzostwach Polski Młodzików w zapasach w stylu wolnym.

więcej →
22.10.22

Ostatnie pożegnanie Trenera

Z wielkim smutkiem i żalem informujemy o śmierci Jerzego Ciałonia - znakomitego trenera piłki ręcznej.

więcej →
02.10.22

Mistrzyni Śląska w biegu przez płotki

Maja Rubka została mistrzynią Śląska U-14 w biegu na 80 m przez płotki z czasem 13,79 sek. Gratulujemy!

więcej →
05.09.22

Jakub Walter z brązowym medalem mistrzostw świata!

Jakub Walter wraz z kolegami ze sztafety 4×200 m stylem dowolnym wywalczył brązowy medal pływackich mistrzostw świata juniorów, które rozegrano w stolicy Peru – Limie.

więcej →
23.08.22

Zawodnicy MOSM w roli gospodarzy na mityngu!

21 sierpnia na Arenie Lekkoatletycznej w Tychach odbył się mityng lekkoatletyczny, który był uhonorowaniem pamięci wybitnego tyskiego trenera, wychowawcy wielu pokoleń lekkoatletów – Jana Dery.

więcej →
21.08.22

Wychowanka MOSM nie zatrzymuje się!

To jest fantastyczny sierpień dla Karoliny Naji - wychowanka MOSM Tychy do dwóch złotych medali kajakarskich mistrzostw świata, w ten weekend dorzuciła również dwa złote medale mistrzostw Europy, które odbyły się w Monachium!

więcej →
08.08.22

Karolina Naja z kolejnymi tytułami MISTRZYNI ŚWIATA!

Tyszanka, wychowanka MOSM Tychy Karolina Naja wraz z koleżankami wywalczyła dwa złote medale kajakarskich mistrzostw świata, które odbyły się w Kanadzie!

więcej →