24.05.22

Garść informacji z siatkarskich aren

Dwie zawodniczki MOSM Tychy oraz uczennice Sportowej Szkoły Podstawowej nr 19 w Tychach: Nikola Gucwa i Liliana Tabak zajęły 2. miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży z siatkarską reprezentacją województwa śląskiego. Brawo!

więcej →
17.05.22

Brązowy medal pływackiej sztafety

W dniu 13 maja 2022 r. na pływalni w Dąbrowie Górniczej odbyły się Mistrzostwa Śląska rocznika 2011.

więcej →
13.05.22

Sportowa Gala Mistrzów

Tyska Gala Sportowa jest wydarzeniem, które co roku przykuwa uwagę i kibiców i sportowców, którzy czekają na werdykt komu przypadną wyróżnienia i nagrody Prezydenta Miasta. Podczas Gali wręczane są również statuetki sportowcom, których wybrali kibice w Plebiscycie MOSiR-u i redakcji „Twoich Tychów”.

więcej →
10.05.22

Dwa medale i bezcenne doświadczenia sekcji zapaśniczej

To był intensywny weekend dla sekcji zapaśniczej MOSM Tychy.

więcej →
25.04.22

Mistrzowskie krążki pięściarskiej ekipy MOSM

Znakomicie spisały się zawodniczki i zawodniczy MOSM Tychy podczas rozegranych w Katowicach pięściarskich mistrzostw Śląska młodzików, młodziczek, kadetek, juniorek i seniorek. Ekipa MOSM, pod wodzą trenera Ryszarda Dziopy wróciła z sześcioma medalami.

więcej →
15.04.22

Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy wiary, nadziei i miłości oraz zdrowia, wszelkiej pomyślności i pogody ducha. Zarząd MOSM Tychy wraz z pracownikami

więcej →
04.04.22

Hokejowe MP U-16: Mistrzowski brąz młodzików MOSM

W Tychach i Jastrzębiu rozegrano Mistrzostwa Polski Młodzików U-16, w których uczestniczyła drużyna MOSM Tychy, prowadzona przez trenerów Krzysztofa Majkowskiego i Beniamina Sławińskiego. Tyszanie zdobyli brązowy medal, wygrywając z Podhalem 6:0.

więcej →
29.03.22

Najpopularniejszy Tyski Sportowiec Roku 2021 - plebiscyt rozstrzygnięty!

Tak więc wszystko jasne! Wychowankowie MOSM Tychy: Karolina Naja wśród seniorów i Jakub Walter wśród młodzieżowców - to najpopularniejsi tyscy sportowcy 2021 roku! Gratulujemy!

więcej →
27.03.22

Hokejowi mistrzowie Polski!

Hokeiści MOSM Tychy w kapitalnym stylu zostali mistrzami Polski w kategorii żaka starszego (U-14)! Podczas turnieju finałowego rozegranego w Oświęcimiu tyszanie wygrali wszystkie swoje spotkania.

więcej →
21.03.22

Mistrzostwa Śląska: Trzy medale pięściarzy MOSM

Z trzema medalami wrócili z rozgranych w Rajczy mistrzostw Śląska pięściarze MOSM Tychy.

więcej →