15.04.22

Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy wiary, nadziei i miłości oraz zdrowia, wszelkiej pomyślności i pogody ducha. Zarząd MOSM Tychy wraz z pracownikami

więcej →
04.04.22

Hokejowe MP U-16: Mistrzowski brąz młodzików MOSM

W Tychach i Jastrzębiu rozegrano Mistrzostwa Polski Młodzików U-16, w których uczestniczyła drużyna MOSM Tychy, prowadzona przez trenerów Krzysztofa Majkowskiego i Beniamina Sławińskiego. Tyszanie zdobyli brązowy medal, wygrywając z Podhalem 6:0.

więcej →
29.03.22

Najpopularniejszy Tyski Sportowiec Roku 2021 - plebiscyt rozstrzygnięty!

Tak więc wszystko jasne! Wychowankowie MOSM Tychy: Karolina Naja wśród seniorów i Jakub Walter wśród młodzieżowców - to najpopularniejsi tyscy sportowcy 2021 roku! Gratulujemy!

więcej →
27.03.22

Hokejowi mistrzowie Polski!

Hokeiści MOSM Tychy w kapitalnym stylu zostali mistrzami Polski w kategorii żaka starszego (U-14)! Podczas turnieju finałowego rozegranego w Oświęcimiu tyszanie wygrali wszystkie swoje spotkania.

więcej →
21.03.22

Mistrzostwa Śląska: Trzy medale pięściarzy MOSM

Z trzema medalami wrócili z rozgranych w Rajczy mistrzostw Śląska pięściarze MOSM Tychy.

więcej →
17.03.22

Worek zapaśniczych medali

Sekcja zapaśnicza MOSM Tychy wróciła z mistrzostw Śląska w stylu klasycznym w Katowicach z workiem medali!

więcej →
15.03.22

Wojewódzka kadra silna tyskimi koszykarzami

Kolejny już rok sekcja koszykarska MOSM Tychy stanowi o sile kadry Śląska. Nasi trzej wychowankowie oraz trener zdobyli bowiem na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży srebrne medale!

więcej →
13.03.22

Srebro i brąz mistrzostw Śląska

W Raciborzu odbyły się halowe mistrzostwa województwa śląskiego w lekkiej atletyce w kategorii U-16 (młodzicy).

więcej →
15.02.22

Misterek srebrnym medalistą mistrzostw Polski!

Zawodnik MOSM Tychy Mateusz Misterek został srebrnym medalistą PZLA Halowych Mistrzostw Polski U-18 (kadetów) w trójskoku! Ogromne brawa dla zawodnika i jego trenera Bogdana Przybycina!

więcej →
30.01.22

Sześć medali sekcja LA w mistrzostwach Śląska

Zawodnicy sekcji lekkoatletycznej MOSM Tychy zdobyli sześć medali w halowych mistrzostwach Śląska, które odbyły się w Ostrawie!