W dniu 9 września odbył się turniej młodziczek w Jaworznie. Był to turniej osobno dla rocznika 2003 i 2004. Klub MOSM TYCHY reprezentowały dwie drużyny.

Młodszy rocznik to dziewczęta KLASY 7 A, Sportowej Szkoły Podstawowej, które debiutowały w dorosłej siatkówce (trener Jacek Baran), natomiast starsze, to uczennice klasy IIA (trener Przemysław Ciukaj). Dziewczęta z naszej szkoły spisały się bardzo dobrze wygrywając swoje spotkania z gospodarzami turnieju oraz z ekipą z Chrzanowa i w swoich kategoriach zajęły PIERWSZE MIEJSCA.

Natomiast 10 września na Hali Miejskiej w Tychach odbył się turniej Młodziczek o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy z rocznika 2003 i młodszych. W turnieju rozgrywanym systemem każdy z każdym brało udział sześć drużyn: trzy drużyny tyskie w tym dwie z naszej szkoły i z Gimnazjum nr 3 oraz ekipy z Oświęcimia, Włoszczowej, Wieliczki. Zawodniczki trenera Przemysława Ciukaja uczennice klasy IIA Sportowej Szkoły Podstawowej zajęły I MIEJSCE wygrywając wszystkie mecze, pokonując w zaciętym, ostatnim spotkaniu 2:1 podopieczne Krzysztofa Pałki z Gimn. nr 3. Zawodniczką MVP turnieju została Zuzia Biszczanik. MOSM TYCHY - klasa IIA grała w składzie: Martyna Krzyworzeka, Zuzanna Kłap, Joanna Kokoszka, Amelia Ciaputa, Wiktoria Skorok, Wiktoria Błaszczak, Aleksandra Skowronek, Klaudia Kopczyk, Zuzanna Biszczanik, Natalia Kapłon, Aleksandra Józefów, Zuzanna Zazakowny, Magdalena Potrawa, Nikola Zadylak, Martyna Binek. Podopieczne trenera Jacka Barana z klasy 7A zajęły VI MIEJSCE.

autor: Monika Synczewska.