Zakończyło się głosowanie w Plebiscycie na "Najpopularniejszego Tyskiego Sportowca Roku 2017" - teraz czas na podliczanie kuponów oraz przygotowania do wielkiej gali.

Plebiscyt, którego organizatorami są MOSiR Tychy i tygodnik "Twoje Tychy", odbywa się już po raz dziewiąty. Jednak po raz pierwszy laureatów ogłosimy nie jak do tej pory bezpośrednio po podsumowaniu głosów, ale dopiero podczas oficjalnego zakończenia plebiscytu - na uroczystej gali. Doda to nieco emocji... samym sportowcom, bo właściwie do końca nie będą wiedzieli, kto sięgnie po główne trofea. Bywa, że to oni trzymają nas w napięciu, zdobywając zwycięska bramkę czy punkty w ostatnich sekundach. Teraz my zafundujemy im podobne emocje. Uroczysta gala odbędzie się w drugiej połowie marca.

Już teraz dziękujemy za wszystkie głosy oddane na zawodników MOSM Tychy - oby plebiscytowa gala była dla nich niezapomniana!

SPONSOR GŁÓWNY NAGRÓD DLA UCZESTNIKÓW

Wcześniej rozlosujemy nagrody wśród kibiców, którzy oddali głosy na swoich ulubieńców w dwóch kategoriach: młodzieżowcy i seniorzy. Głosy można było oddawać na sportowców nominowanych przez Kapitułę Plebiscytu. Tym samym przypomnijmy, że ewentualni laureaci znajdują się w poniższym gronie:

Młodzieżowcy: Jakub Adamczyk i Wojciech Waksmański (kajakarstwo, MOSM Tychy); Weronika Ciereszko (boks, MOSM Tychy); Oliwia Dąbrowska (strzelectwo, Śląskie Towarzystwo Strzeleckie); Nataniel Dynak (skoki do wody, UKS Auerbach Tychy); Bartłomiej Jeziorski (hokej na lodzie, GKS Tychy); Klementyna Kołodziej (snowboard, AZS AWF Katowice); Emilia Kowalik (piłka ręczna, SMS Płock); Sylwia Łaskawska (hokej na lodzie, Atomówki GKS Tychy); Aleksandra Mentelska (zapasy, MOSM Tychy); Karina Sofińska(lekka atletyka, MOSM Tychy).

Seniorzy: Beata Bartków-Kwiatkowska (strzelectwo, Śląskie Towarzystwo Strzeleckie); Grzegorz Dominik (futbol amerykański, Tychy Falcons); Katarzyna Frąckowiak (hokej na lodzie, Atomówki GKS Tychy); Adam Jamiński (biegi górskie, SPLA Tychy); Filip Komorski (hokej na lodzie, GKS Tychy); Marcin Kowalewski (koszykówka, GKS Tychy); Bartłomiej Pociecha (hokej na lodzie, GKS Tychy); Jarosław Rzeszutko (hokej na lodzie, GKS Tychy); Magda Stanny (kajakrstwo, Warta Poznań); Jakub Świerczok (piłka nożna, GKS Tychy).

W takim razie musimy się uzbroić w cierpliwość i oczekiwać na oficjalne wyniki plebiscytu - w międzyczasie zapraszamy do polubienia i zaglądania na profil Facebook MOSiR Tychy, gdzie będzie można wygrać zaproszenia na plebiscytową galę!

SPONSOR GŁÓWNY NAGRÓD DLA UCZESTNIKÓW