Z Halowych Mistrzostw Śląska w lekkiej atletyce, które zostały rozegrane w nowoczesnej hali w czeskiej Ostrawie, zawodnicy MOSM Tychy wrócili z czterema medalami!

Spośród zawodników MOSM Oliwia Ślusarczyk wygrała konkurs skoku w dal w kategorii U-18 (juniorzy młodsi), a w tej samej kategorii wiekowej drugi wśród mężczyzn był Adam Warecki. Natomiast Karina Sofińska zdobyła srebro w trójskoku i brąz w skoku w dal. Dodajmy jeszcze, że Oliwia Ślusarczyk wypełniła minimum na Halowe Mistrzostwa Polski w Toruniu.

Bardzo dobrze zaprezentowali się również inni tyszanie, którzy aktualnie reprezentują barwy innych klubów. Julia Korzuch (AZS AWF Katowice) zdobyła srebrny medal w biegu na 200 m, a Julia Frąckowiak (MCKiS Jaworzno) wywalczyła srebro w skoku w dal. Drugie miejsce zajął również Szymon Topolnicki (AZS AWF Katowice) w biegu na 3 km.

Gratulacje dla wszystkich tyszan!

Na głównym zdjęciu, od lewej: Julia Frąckowiak, Oliwia Ślusarczyk, Adam Warecki i Karina Sofińska.