W sobotę, 29 maja odbył się wojewódzki finał minisiatkówki dziewcząt. MOSM Tychy reprezentowały cztery zespoły: dwa w kategorii trójek oraz dwa w kategorii czwórek.

W trójkach drużyna trenera Pisarzowskiego (SP nr 10) zajęła 7. miejsce, a drużyna trenerki Wodo (SSP nr 19) zajęła 8. miejsce. Rozgrywki w tej kategorii rozpoczynało aż 46 zespołów, a więc to kolejny sukces żeńskiej sekcji siatkówki.

Natomiast w czwórkach zespół trenerki Wodo (SSP nr 19) zajął 3. miejsce i był o krok od wielkiego finału, a także uczestnictwa w Mistrzostwach Polski. Drugi zespół trenera Pałki zajął 4. miejsce w województwie. To znowu świetny wynik, biorąc pod uwagę, że startowało aż 44 zespołów.

Natomiast wśród chłopców (w kategorii dwójek) drużyna trenera Kubieńca zajęła 7. miejsce, a zespół trenera Mazura - 8. miejsce.

Serdecznie gratulujemy walki i serducha zostawionego na parkiecie!