W dniach 26-27 listopada w Dąbrowie Górniczej odbyły się Mistrzostwa Śląska 12-latków w pływaniu. Ekipa MOSM wystartowała w mocno okrojonym składzie, spowodowanym szkolną kwarantanną części zawodników. Jednak zawodniczki, które mogły wystartować, spisały się znakomicie.

Mistrzynią Śląska na dystansie 100 m stylem motylkowym została Michalina Ulman (pobijając przy tym rekord klubu), która wywalczyła jeszcze dwa srebrne medale na 100 m stylem dowolnym i 50 m stylem motylkowym - znowu z rekordem. Minimalnie za to przegrała w rywalizacji 100 m stylem zmiennym, zajmując 4 miejsce.

Świetnie w rywalizacji sztafet 4 x 100 zm i 4 x 100 dow spisały się dziewczęta, zdobywając dwukrotnie brązowe medale. Startowały w składzie: Michalina Ulman, Julia Musialska, Lena Ponińska i Zuzanna Żerdka.

W ekipie znalazł się również Oliwier Nogalski, który zanotował cztery rekordy życiowe.

Gratulacje dla zawodników i Pani Trener Aleksandry Radek!