Dwóch zawodników sekcji pływackiej MOSM Tychy wzięło udział w Žinčicovym Mitingu w Dolnym Kubinie na Słowacji, z którego aż pięć złotych medali przywiózł rewelacyjny Kacper Komorowski!

Pięć startów i pięć złotych medali - tak krótko można podsumować występ Kacpra, który triumfował na dystansach: 100 m stylem klasycznym (1:09,90), 200 m stylem zmiennym (2:20,74), 50 m stylem klasycznym (32,33), 200 m stylem klasycznym (2:37,45) i 100 m stylem zmiennym (1:04,74). Dodatkowo Kacper (na zdjęciu w środku) został najlepszym zawodnikiem w swojej kategorii wiekowej. Gratulacje!

Drugi zawodnik MOSM Daniel Giel (na zdjęciu po lewej) wywalczył 5. miejsce na 50 m stylem klasycznym i 100 m stylem dowolnym, 7. miejsce na 100 m stylem zmiennym i 50 m stylem grzbietowym oraz 8. miejsce na 100 m stylem grzbietowym.

Ponadto były zawodnik MOSM, który obecnie reprezentuje barwy Wodnika 29 Katowice - Karol Popiela (na zdjęciu po prawej) po długiej kontuzji wrócił do startów i w Dolnym Kubinie zdobył złoto na 200 m stylem motylkowym, srebro na 100 m stylem motylkowym i brąz na 50 m stylem motylkowym.