Miło nam poinformować, że Wiktor Bieda oraz Wojciech Wilczok zostali wypożyczeni do ekstraligowej drużyny z Sanoka!

Ci dwaj niezwykle utalentowani wychowankowie MOSM Tychy, a zarazem reprezentanci Polski do lat 20, staną przed ogromną szansą dalszego rozwoju i zdobywania bezcennego doświadczenia na taflach THL.
 
Trzymamy kciuki za Wiktora i Wojtka - jesteśmy pewni, że pokażecie pełnię swoich umiejętności.