04.09.18

Kajaki: Mistrzowska dziesiątka

Podczas ostatnich w tym sezonie zawodów kajakowych na Jeziorze Paprocańskim trenerzy MOSM wyróżnili zawodniczki i zawodników, którzy w tym roku stawali na podium mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Mistrzowska „dziesiątka” otrzymała pamiątkowe statuetki i koszulki…

więcej →
28.08.18

Tyszanie na Stadionie Śląskim

W ubiegłym tygodniu, na legendarnym i odnowionym Stadionie Śląskim w Chorzowie, przy okazji organizacji Memoriału Kamili Skolimowskiej, odbył się Mały Memoriał Kamili Skolimowskiej – zawody dla najmłodszych adeptów lekkoatletyki.

więcej →
28.08.18

Medal i udany występ kajakarek MOSM w mistrzostwach świata!

W dniach 24-26 sierpnia w Portugalii odbyły się Mistrzostwa Świata Seniorów w Sprincie Kajakowym. W imprezie wystartowały dwie wychowanki MOSM Tychy, a jedna z nich zdobyła brązowy medal!

więcej →
22.08.18

Tyszanie w hokejowej kadrze juniorów U20

Nasi zawodnicy będą reprezentowali biało-czerwone barwy na turnieju w Finlandii!

więcej →
15.08.18

Zapisy do sekcji lekkoatletycznej - zapraszamy!

Ostatnie sukcesy reprezentacji Polski podczas mistrzostw Europy w Berlinie z całą pewnością wpłynęły na wzrost popularności lekkiej atletyki, którą można również trenować w MOSM Tychy.

więcej →
13.08.18

Kajakarstwo: Na podium MP

Kajakarska ekipa MOSM wystartowała w dwóch prestiżowych zawodach na torze w Poznaniu – mistrzostwach Polski juniorów oraz Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

więcej →
08.08.18

Filip Wspaniały w koszykarskiej kadrze Polski U-14!

W dniach 30 lipca - 7 sierpnia we Władysławowie odbywał się Camp Centralny Kadry Polski U-14 chłopców.

więcej →
07.08.18

Trzymamy kciuki za tyskie szczypiornistki!

Dzisiaj w Kielcach rozpoczęły się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata kobiet do lat 18 w piłce ręcznej. W finałach startują 24 drużyny, a w składzie reprezentacji Polski️ mamy dwie wychowanki MOSM Tychy i absolwentki SP nr 35 w Tychach!

więcej →
07.08.18

Cztery medale kajakarzy w Bydgoszczy

W dniach 3-5 września w Bydgoszczy odbyły się XXXIII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Młodzików, z których to kajakarze MOSM przywieźli cztery medale - jeden złoty i trzy brązowe.

więcej →
15.07.18

Dawid Wiekiera podwójnym mistrzem Polski!

To był kapitalny weekend dla pływaka MOSM Tychy, który zdobył dwa złote medale Mistrzostw Polski Juniorów 16-letnich!

więcej →