19.03.18

Nieudane finały

Niestety naszym hokeistom nie powiodło się podczas finałów mistrzostw Polski juniorów w Jastrzębiu-Zdroju. MOSM Tychy uplasował się na miejscach 5-6. w Polsce.

więcej →
13.03.18

Tyski finał w mistrzostwach Śląska

W ostatni weekend w Bielsku-Białej kadeci, juniorzy i seniorzy zmagali się w ringu o tytuł Mistrzów Śląska w boksie 2018.

więcej →
11.03.18

Brązowy Misterek

Sekcja LA MOSM Tychy wzięła udział w Halowych Mistrzostwach Śląska dzieci, które 10 marca zostały rozegrane w Raciborzu. Tyszanie przywieźli do domu dwa brązowe medale.

więcej →
08.03.18

9 lat sukcesów

Wielokrotne mistrzynie śląska, zwyciężczynie Mistrzostw Polski oraz wielu turniejów ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych – tak zapamiętamy piłkarki ręczne z rocznika 1999.

więcej →
07.03.18

Zaproszenie dla młodych piłkarzy ręcznych

NMC Górnik Zabrze oraz SPR Górnik Zabrze zapraszają na "Trening z Mistrzem" - zajęcia naborowe do klasy I LO dla młodych piłkarzy ręcznych.

więcej →
06.03.18

W Czerkawski Cup tuż za podium

Minihokeiści MOSM Tychy zajęli czwarte miejsce w turnieju "Czerkawski Cup", rozegranym na PGE Narodowym w Warszawie.

więcej →
04.03.18

Brązowy medal mistrzostw Polski hokeistów!

Juniorzy młodsi MOSM Tychy zostali brązowymi medalistami mistrzostw Polski w hokeju na lodzie! Zawody rozegrane w Sanoku były również XXIV Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży.

więcej →
04.03.18

Pierwsze ergometrowe medale

W niedzielę, 4 marca w Poznaniu odbyły się 1. Mistrzostwa Polski w Ergometrach Kajakowych. Wychowankowie MOSM zdobyli pięć medali!

więcej →
01.03.18

Hokeiści w najlepszej czwórce mistrzostw!

Brawo, brawo, brawo! Hokeiści MOSM Tychy awansowali do najlepszej czwórki mistrzostw Polski i równocześnie XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży!

więcej →
27.02.18

Junior młodszy walczy w OOM w hokeju na lodzie

Dzisiaj w Sanoku rozpoczęła się XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w hokeju na lodzie, która jest równocześnie turniejem finałowym mistrzostw Polski juniorów młodszych. W zawodach bierze udział drużyna MOSM Tychy.