06.12.22

Wychowanek MOSM z medale mistrzostw świata

Niebywałym sukcesem może się pochwalić tyszanin – Bartłomiej Rośkowicz. Tyski pięściarz bowiem wywalczył brązowy medal ostatnich Mistrzostw Świata.

więcej →
28.11.22

Kolejne udane starty zapaśników MOSM

Nasi zapaśnicy walczyli na północy kraju - a dokładnie w Koszalinie w XI Mistrzostwach Polski Młodzików w zapasach w stylu wolnym.

więcej →
22.10.22

Ostatnie pożegnanie Trenera

Z wielkim smutkiem i żalem informujemy o śmierci Jerzego Ciałonia - znakomitego trenera piłki ręcznej.

więcej →
02.10.22

Mistrzyni Śląska w biegu przez płotki

Maja Rubka została mistrzynią Śląska U-14 w biegu na 80 m przez płotki z czasem 13,79 sek. Gratulujemy!

więcej →
05.09.22

Jakub Walter z brązowym medalem mistrzostw świata!

Jakub Walter wraz z kolegami ze sztafety 4×200 m stylem dowolnym wywalczył brązowy medal pływackich mistrzostw świata juniorów, które rozegrano w stolicy Peru – Limie.

więcej →
23.08.22

Zawodnicy MOSM w roli gospodarzy na mityngu!

21 sierpnia na Arenie Lekkoatletycznej w Tychach odbył się mityng lekkoatletyczny, który był uhonorowaniem pamięci wybitnego tyskiego trenera, wychowawcy wielu pokoleń lekkoatletów – Jana Dery.

więcej →
21.08.22

Wychowanka MOSM nie zatrzymuje się!

To jest fantastyczny sierpień dla Karoliny Naji - wychowanka MOSM Tychy do dwóch złotych medali kajakarskich mistrzostw świata, w ten weekend dorzuciła również dwa złote medale mistrzostw Europy, które odbyły się w Monachium!

więcej →
08.08.22

Karolina Naja z kolejnymi tytułami MISTRZYNI ŚWIATA!

Tyszanka, wychowanka MOSM Tychy Karolina Naja wraz z koleżankami wywalczyła dwa złote medale kajakarskich mistrzostw świata, które odbyły się w Kanadzie!

więcej →
02.08.22

Nasze dziewczyny szóstą siłą w Polsce!

W dniach 30-31 lipca, w miejscowości Góra, odbył się turniej finałowy Mistrzostw Polski młodziczek w siatkówce plażowej. Zawodniczki MOSM Tychy: Nicole Gucwa oraz Nadia Okońska zajęły kapitalne 6. miejsce!

więcej →
19.07.22

Mamy mistrza Polski juniorów młodszych w trójskoku!

Podczas lekkoatletycznych mistrzostw Polski juniorów młodszych (U-18), które w dniach 15-17 lipca odbyły się w Bielsku-Białej, złoty medal w konkurencji trójskoku zdobył zawodnik MOSM Tychy Mateusz Misterek!