28.09.20

Kolejny medal rangi mistrzostw Polski sekcji lekkoatletycznej!

Zawodnik sekcji LA MOSM Tychy Mateusz Misterek zdobył brązowy medal mistrzostw Polski U-16!

więcej →
21.09.20

Cztery medale tyszan w mistrzostwach Śląska

Dwa medale w Częstochowie i dwa w Gliwicach, to dorobek tyskich lekkoatletów MOSM w mistrzostwach województwa śląskiego.

więcej →
06.07.20

Medale w Mistrzostwach Śląska w sprincie kajakowym

4 lipca w Katowicach odbyły się Mistrzostwa Śląska w sprincie kajakowym. Zawodnicy MOSM Tychy przywieźli z nich worek medali.

więcej →
29.05.20

Treningi na wodzie i... przeprowadzka

Kajakarze byli jednymi z pierwszych sportowców, którzy po przerwie mogli powrócić do zajęć.

więcej →
26.05.20

Wznawiają treningi, ale nie wszyscy

Po przymusowej, ponad dwumiesięcznej przerwie sportowcy MOSM Tychy wznowili zajęcia, choć oczywiście nie we wszystkich sekcjach.

więcej →
17.05.20

Stadion lekkoatletyczny na ukończeniu

Prace przy budowie Stadionu Lekkoatletycznego, który będzie służył zawodnikom sekcji LA MOSM Tychy, są już bardzo zaawansowane.

więcej →
15.05.20

Nowa przystań kajakowa gotowa!

Dobiegła końca budowa przystani kajakowej nad jeziorem Paprocańskim w Tychach. Będzie z niej korzystała sekcja kajakarska Miejskiego Ośrodka Sportów Młodzieżowych, ale nie tylko. Powstały także pomosty, przestrzeń do wodowania oraz trybuny dla kibiców.

więcej →
29.04.20

Najpopularniejszy Tyski Sportowiec Roku 2019 - plebiscyt rozstrzygnięty!

Zawodnicy MOSM Tychy biorą podium w kategorii młodzieżowców w 11. edycji Plebiscytu na Najpopularniejszego Tyskiego Sportowca 2019, organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach oraz redakcję tygodnika "Twoje Tychy"! Plebiscyt wygrała nasza lekkoatletka Karina Sofińska!

więcej →
10.04.20

Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy wiary, nadziei i miłości oraz zdrowia, wszelkiej pomyślności i pogody ducha. Zarząd MOSM Tychy wraz z pracownikami

więcej →
11.03.20

Zawieszone treningi sekcji młodzieżowych do odwołania

Mając na uwadze zagrożenie epidemiologiczne koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19, a także w związku z decyzją Premiera Pana Mateusza Morawieckiego dotyczącego zamknięcia...

więcej →