Sezon 2020/2021

Młodziczki B - rocznik 2007/2008

Trener: Stanisław Loska

 

Skład zespołu:
Maria Bargieł, Antonina Błaszczak, Wiktoria Bratek,
Julia Broda, Emilia Colik, Marcelina Czarnota, Wiktoria Galwas,
Paulina Homa, Zuzanna Łachmanowicz, Paulina Pajer, Emilia Pejs,
Wiktoria Szawara,
Agata Wawrzyczek, Magdalena Wojtala.

 

Tabela – runda eliminacyjna

L.p.  Nazwa drużyny mecze punkty bramki
1. TS Pogoń 1922 I w Żorach
 14  42  459:234
2. UKS Start Pietrowice Wielkie  14  33  384:225
3. SPR Pogoń 1945 II Zabrze  14  30  388:297
4. AH Ruch Chorzów  13  21  265:265
5. SPR Grunwald Ruda Śląska  14  18  214:351
6. MOSM II Tychy  13  8  200:321
7. SPR Sośnica Gliwice  11  4  195:277
8. MKS Siemion SP4 Siemianowice Śl.
 13  3  124:359

 

 

Suma zdobytych bramek w sezonie 2020/2021:
Wiktoria Galwas - 64, Wiktoria Bratek - 55, Emilia Colik - 41,
Paulina Homa - 27, Agata Wawrzyczek - 4, Paulina Pajer - 3,
Wiktoria Szawara - 3, Antonina Błaszczak - 2
, Magdalena Wojtala - 1.

  

 

Wyniki meczów eliminacyjnych

I Runda:

21.09.2020 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
MOSM II Tychy - UKS Start Pietrowice Wielkie 14:25 (7:11)
bramki:
Wiktoria Galwas - 5, Wiktoria Bratek - 4, Emilia Colik - 2,
Paulina Homa - 2, Wiktoria Szawara -
1.

21.12.2020 r. /poniedziałek/ godz. 15.00

MOSM II Tychy - SPR Sośnica Gliwice 20:13 (8:3)
bramki:
Emilia Colik - 6, Wiktoria Galwas - 6, Wiktoria Bratek - 5,
Paulina Homa - 3.

10.10.2020 r. /sobota/ godz. 09.00
MOSM II Tychy - TS Pogoń 1922 I w Żorach 12:31 (6:14)
bramki:
Wiktoria Bratek - 5, Wiktoria Galwas - 4, Paulina Homa - 1,
Antonina Błaszczak - 1, Paulina Pajer - 1.

12.10.2020 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
MOSM II Tychy - SPR Pogoń 1945 II Zabrze 14:26 (6:13)
bramki:
Wiktoria Bratek - 7, Wiktoria Galwas - 3, Paulina Homa - 3,
Paulina Pajer - 1.

19.10.2020 r. /poniedziałek/ godz. 17.45
SPR Grunwald Ruda Śląska - MOSM II Tychy 34:16 (14:7)
bramki:
Wiktoria Bratek - 5, Wiktoria Galwas - 4, Emilia Colik - 3,
Agata Wawrzyczek - 2, Paulina Pajer - 1, Wiktoria Szawara - 1.

15.12.2020 r. /wtorek/ godz. 15.00
MOSM II Tychy - Akademia Handballu Ruch I Chorzów 16:20 (7:11)
bramki:
Wiktoria Galwas - 7, Wiktoria Bratek - 5, Emilia Colik - 2,
Paulina Homa - 2.

11.12.2020 r. /piątek/ godz. 16.00
MKS Siemion SP4 Siemianowice Śląskie - MOSM II Tychy 16:13 (7:8)
bramki: 
Emilia Colik - 5, Wiktoria Galwas - 4, Wiktoria Bratek - 2,
Paulina Homa - 2.

II Runda:

28.11.2019 r. /sobota/ godz. 10.00
UKS Start Pietrowice Wielkie - MOSM II Tychy 25:4 (16:0)
bramki:
Wiktoria Bratek - 1, Emilia Colik - 1, Wiktoria Galwas - 1,
Magdalena Wojtala - 1.

.2021 r. // godz.
SPR Sośnica Gliwice - MOSM II Tychy
bramki:

30.11.2020 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
TS Pogoń 1922 I w Żorach - MOSM II Tychy 40:10 (23:6)
bramki:
Emilia Colik - 3, Wiktoria Bratek - 2, Wiktoria Galwas - 2,
Paulina Homa - 2, Agata Wawrzyczek - 1.

08.12.2020 r. /wtorek/ godz. 15.30
SPR Pogoń 1945 I Zabrze - MOSM II Tychy 35:19 (18:6)
bramki:
Emilia Colik - 7, Wiktoria Galwas - 5, Wiktoria Bratek - 3,
Paulina Homa - 3, Wiktoria Szawara - 1.

14.12.2020 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
MOSM II Tychy
- SPR Grunwald Ruda Śląska  20:20 (6:7) k. 3<2
bramki:
Wiktoria Galwas - 6, Emilia Colik - 5, Paulina Homa - 5,
Wiktoria Bratek - 4.

01.02.2021 r. /poniedziałek/ godz.14.30
Akademia Handballu Ruch I Chorzów - MOSM II Tychy 26:20 (14:6)
bramki:
Wiktoria Galwas - 10, Wiktoria Bratek - 6, Antonina Błaszczak - 1,
Emilia Colik - 1, Paulina Homa - 1, Agata Wawrzyczek - 1.


18.01.2021 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
MOSM II Tychy - MKS Siemion SP4 Siemianowice Śląskie 22:9 (12:3)
bramki:
Wiktoria Galwas - 7, Wiktoria Bratek - 6, Emilia Colik - 6,
Paulina Homa - 3.