Sezon 2018/2019


Dziewczęta młodsze - Grupa A /rocznik 2007-2008/


Trener: Stanisław Loska




Skład zespołu:
Maria Bargieł, Antonina Błaszczak, Wiktoria Bratek, Julia Broda, Magdalena Bryła,
Emilia Colik, Marcelina Czarnota, Paulina Draber, Wiktoria Galwas, Dominika Kubera,
Natalia Okruta, Paulina Pajer, Emilia Pejs, Wiktoria Szawara, Agata Wawrzyczek,
Magdalena Wojtala.

 

L.p.  Nazwa drużyny mecze punkty bramki
1. MTS II Żory  16  48 216:32
2. MOSM II Tychy  16  33 111:96
3. MKS Skarbek III Tarnowskie Góry  16  27   88:108
4. Akademia Handballu Ruch II Chorzów  16  12   47:114
5. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry  16  0   33:145


Suma bramek zdobytych w sezonie 2018/2019:
Wiktoria Galwas - 35, Magdalena Bryła - 26, Wiktoria Bratek - 25,
Emilia Colik - 16, Wiktoria Szawara - 16, Agata Wawrzyczek - 7,
Paulina Pajer - 7, Antonina Błaszczak - 3, Natalia Okruta - 2,

Maria Bargieł - 1, Marcelina Czarnota - 1, Emilia Pejs - 1,
Magdalena Wojtala -1.



Finał B o miejsca V - VIII - Sośnica 13.04.2019 r.

SPR Sośnica II Gliwice - UKS MOSM I Bytom 3:9 (1:3)

MOSM II Tychy - KS Zgoda II Ruda Śląska 5:11 (2:9)
bramki:
Wiktoria Galwas - 3, Wiktoria Bratek - 1, Emilia Colik - 1.

SPR Sośnica II Gliwice - KS Zgoda II Ruda Śląska 0:18 (0:8)

UKS MOSM I Bytom - MOSM II Tychy 9:12 (6:5)
bramki:
Wiktoria Bratek - 4, Wiktoria Galwas - 3, Magdalena Bryła - 2,
Emilia Colik - 1, Paulina Pajer - 1, Magdalena Wojtala - 1.

KS Zgoda II Ruda Śląska - UKS MOSM I Bytom 10:4 (6:1)

SPR Sośnica II Gliwice - MOSM II Tychy 2:13 (0:7)
bramki:
Magdalena Bryła - 4, Wiktoria Szawara - 4, Paulina Pajer - 2,
Maria Bargieł - 1, Wiktoria Bratek - 1, Agata Wawrzyczek -1.

Kolejność końcowa:

1. MTS Żory
2. UKS Start Pietrowice Wielkie
3. Polonia MOSiR Łaziska Górne
4. MKS Ustroń
5. KS Zgoda Ruda Śląska
6. MOSM Tychy
7. UKS MOSM Bytom
8. SPR Sośnica Gliwice
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.

 
Grupa A:
1. MOSM II Tychy
2. Akademia Handballu II Ruch Chorzów
3. MTS II Żory
4. MKS Skarbek III Tarnowskie Góry
5. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry


Grupa A
I Turniej eliminacyjny dziewcząt młodszych

02.12.2018 r. /niedziela/ - Tychy hala MOSiR Al. Piłsudskiego 20

 

09.00 MOSM II Tychy - MTS II Żory 5:14 (2:7)
bramki:
Wiktoria Galwas - 2, Natalia Okruta  - 2, Wiktoria Bratek - 1.

09.30 MKS Skarbek III T. Góry - MKS Skarbek IV T. Góry 12:2 (8:0)

10.00 MOSM II Tychy - AH Ruch II Chorzów 6:3 (2:2)
bramki:
Wiktoria Galwas - 3, Emilia Colik - 2, Wiktoria Bratek - 1.

10.30 MTS Żory - MKS Skarbek III T. Góry 12:3 (6:1)

11.00 MKS Skarbek IV T. Góry - AH Ruch II Chorzów 3:6 (1:2)

11.30 MOSM II Tychy - MKS Skarbek III T. Góry 3:2 (2:0)
bramki:
Antonina Błaszczak - 1, Wiktoria Bratek - 1, Wiktoria Galwas - 1.

12.00 AH Ruch II Chorzów - MTS II Żory 1:14 (1:8)

12.30 MKS Skarbek IV T. Góry - MOSM II Tychy 3:8 (2:6)
bramki:
Emilia Colik - 3, Wiktoria Galwas - 2, Wiktoria Bratek - 1, Paulina Pajer -1,
Wiktoria Szawara - 1.

13.00 MKS Skarbek III T. Góry - AH Ruch II Chorzów 6:1 (3:0)

13.30 MTS II Żory - MKS Skarbek IV T. Góry 13:1 (5:1)


II Turniej eliminacyjny dziewcząt młodszych
15.12.2018 r. /sobota/ - Chorzów

AH Ruch II Chorzów - MOSM II Tychy 1:5 (1:3)
bramki:
Magdalena Bryła - 2, Wiktoria Galwas - 2, Wiktoria Bratek - 1.

MKS Skarbek III T. Góry - MKS Skarbek IV T. Góry
AH Ruch II Chorzów - MTS II Żory

MOSM II Tychy - MKS Skarbek III T. Góry 12:4 (3:4)
bramki:
Wiktoria Galwas - 6, Wiktoria Bratek - 4, Magdalena Bryła - 1,
Emilia Colik - 1.

MKS Skarbek IV T. Góry - MTS II Żory
AH Ruch II Chorzów - MKS Skarbek III T. Góry

MTS II Żory - MOSM II Tychy 15:1 (6:0)
bramki:
Wiktoria Szawara - 1.

MKS Skarbek IV T. Góry - AH Ruch II Chorzów
MKS Skarbek III T. Góry - MTS Żory

MOSM II Tychy - MKS Skarbek IV T. Góry 8:2 (5:2)
bramki:
Wiktoria Bratek - 3, Wiktoria Szawara - 3, Magdalena Bryła - 1,
Emilia Colik - 1.



III Turniej eliminacyjny dziewcząt młodszych
12.01.2019 r. /sobota/ - Tarnowskie Góry

09.00 MKS Skarbek III T. Góry - MKS Skarbek IV T. Góry 12:2 (6:0)

09.30 AH Ruch II Chorzów - MOSM II Tychy 1:7 (0:4)
bramki:
Wiktoria Bratek - 3, Magdalena Bryła - 2, Wiktoria Galwas - 1,
Wiktoria Szawara - 1.

10.00 MKS Skarbek III T. Góry - MTS Żory 1:10 (1:6)
10.30 MKS Skarbek IV T. Góry - AH Ruch II Chorzów 0:2 (0:0)

11.00 MOSM II Tychy - MTS II Żory 7:15 (5:5)
bramki:
Wiktoria Bratek - 3, Wiktoria Galwas - 2, Emilia Colik - 1,
Agata Wawrzyczek - 1.

11.30 MKS Skarbek III T. Góry - AH Ruch II Chorzów 10:3 (5:1)
12.00 MTS II Żory - MKS Skarbek IV T. Góry 17:1 (5:0)

12.30 MOSM II Tychy - MKS Skarbek III T. Góry 4:7 (2:4)
bramki:
Emilia Colik - 2, Magdalena Bryła - 1, Agata Wawrzyczek - 1.

13.00 AH Ruch II Chorzów - MTS II Żory 4:12 (1:9)

13.30 MKS Skarbek IV T. Góry - MOSM II Tychy 2:10 (1:5)
bramki:
Magdalena Bryła - 5, Wiktoria Szawara - 2, Antonina Błaszczak - 1,
Wiktoria Galwas - 1, Agata Wawrzyczek - 1.



IV Turniej eliminacyjny dziewcząt młodszych
02.03.2019 r. /sobota/ - Żory

MTS II Żory - AH Ruch II Chorzów 10:2 (8:1)
MKS Skarbek III T. Góry - MKS Skarbek IV T. Góry 6:2 (5:1)

MTS II Żory - MOSM II Tychy 12:1 (5:0)
bramki:
Marcelina Czarnota.

AH Ruch II Chorzów - MKS Skarbek III T. Góry 5:6 (2:3)

MKS Skarbek IV T. Góry - MOSM II Tychy 6:12 (3:8)
bramki:
Magdalena Bryła - 5, Wiktoria Galwas - 3, Wiktoria Szawara - 2,
Emilia Colik - 1, Emilia Pejs - 1.

MTS Żory - MKS Skarbek III T. Góry 15:1 (3:1)

MOSM II Tychy - AH Ruch II Chorzów 11:3 (4:3)
bramki:
Magdalena Bryła - 3, Wiktoria Galwas - 2, Paulina Pajer - 2,
Wiktoria Szawara - 2,
Antonina Błaszczak - 1, Emilia Colik - 1.

MKS Skarbek IV T. Góry - MTS II Żory 1:12 (1:7)

MKS Skarbek III T. Góry - MOSM II Tychy 6:11 (3:5)
bramki:
Wiktoria Galwas - 4, Agata Wawrzyczek - 3, Emilia Colik - 2,
Wiktoria Bratek - 1, Paulina Pajer - 1.

AH Ruch II Chorzów - MKS Skarbek IV T. Góry 4:1 (0:1)




06.04.2019 r.  /sobota/ - FINAŁ o miejsca V-VIII