Sezon 2021/2022

Młodziczki B - rocznik 2007/2008

Trener: Stanisław Loska

 

Skład zespołu:
Weronika Adamczyk, Maria Bargieł, Antonina Błaszczak, Wiktoria Bratek,
Julia Broda, Maja Chodzidło, Emilia Colik, Marcelina Czarnota, Wiktoria Galwas,
Paulina Homa, Brygida Janosz, Julia Kordyś, Zuzanna Łachmanowicz,
Teresa Nowakowska, Emilia Pejs, Paulina Strzempa,
Agata Wawrzyczek, Magdalena Wojtala, Wanda Zielińska.

 

Tabela – runda eliminacyjna

L.p. Nazwa zespołu mecze punkty bramki
1. KS Zgoda Ruda Śląska  2  6  63:21
2. MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice  2  6  58:35
3. MOSM Tychy  2  6  50:34
4. AH Ruch Chorzów  2  3  49:33
5. UKS Start Pietrowice Wielkie  2  3  42:41
6. KS Bystra  2  0  30:53
7. SPR Pogoń 1945 II Zabrze  2  0  34:59
8. SPR Sośnica Gliwice  2  0  16:66

 

 

Suma zdobytych bramek w sezonie 2021/2022:
Wiktoria Bratek - 14, Wiktoria Galwas - 11, Agata Wawrzyczek - 11,
Paulina Homa - 6, Emilia Colik - 5, Marcelia Czarnota - 2, Antonina Błaszczak -1.

 

Wyniki meczów eliminacyjnych

I Runda:

04.10.2021 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
MOSM Tychy - AH Ruch Chorzów 23:16 (13:6)
bramki:
Wiktoria Bratek - 8, Wiktoria Galwas - 5, Agata Wawrzyczek - 5,
Emilia Colik - 2, Paulina Homa - 2, Antonina Błaszczak -1.

11.10.2021 r. /poniedziałek/ godz. 15.30
SPR Pogoń 1945 II Zabrze - MOSM Tychy 18:27 (8:11)
bramki:
Wiktoria Bratek - 6, Wiktoria Galwas - 6, Agata Wawrzyczek - 6,
Paulina Homa - 4, Emilia Colik - 3, Marcelina Czarnota -2.

19.10.2021 r. /wtorek/ godz. 15.10
MOSM Tychy - UKS Start Pietrowice Wielkie
bramki:

25.10.2021 r. /poniedziałek/ godz. 16.30
KS Zgoda Ruda Śląska - MOSM Tychy
bramki:

08.11.2021 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
MOSM Tychy - KS Bystra
bramki:

15.11.2021 r. /poniedziałek/ godz. 16.45
MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice - MOSM Tychy
bramki:

22.11.2021 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
MOSM Tychy - SPR Sośnica Gliwice
bramki: 


II Runda:

29.11.2021 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
AH Ruch Chorzów - MOSM Tychy
bramki:

06.12.2021 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
MOSM Tychy - SPR Pogoń 1945 II Zabrze
bramki:

13.12.2021 r. /poniedziałek/ godz. 16.00
UKS Start Pietrowice Wielkie - MOSM Tychy
bramki:

10.01.2022 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
MOSM Tychy - KS Zgoda Ruda Śląska
bramki:

17.01.2022 r. /poniedziałek/ godz. 15.45
KS Bystra - MOSM Tychy
bramki:

24.01.2022 r. /poniedziałek/ godz.15.00
MOSM Tychy - MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice
bramki:

31.01.2022 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
SPR Sośnica Gliwice - MOSM Tychy
bramki:



Tabela – runda eliminacyjna

L.p. Nazwa zespołu mecze punkty bramki
1. MOSM Tychy      
2. MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice      
3. SPR Sośnica Gliwice      
4. KS Zgoda Ruda Śląska      
5. KS Bystra      
6. UKS Start Pietrowice Wielkie      
7. SPR Pogoń 1945 II Zabrze      
8. AH Ruch Chorzów