25.07.17

MOSM Tychy w "10" najlepszych klubów Śląska!

MOSM Tychy uplasował się w czołowej „10” najlepszych klubów woj. śląskiego we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży za ubiegły rok. Tyski klub zajął 7. miejsce na 377 sklasyfikowanych.

więcej →
16.07.17

Złoto i srebro tyskich pięściarek

Znakomicie spisały się zawodniczki MOSM Tychy Weronika Ciereszko i Wiktoria Jamborek podczas rozegranego w Pułtusku turnieju pięściarskiego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (mistrzostwa Polski kadetek). Obie podopieczne trenera Ryszarda Dziopy wystąpiły w walkach finałowych, zdobywając medale.

więcej →
28.05.17

Pierwsze miejsca Ciereszko i Jamborek

Bokserki MOSM w Grudziądzu zmagały się w eliminacjach VII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Kadetek.

więcej →
06.05.17

Bokserzy zrobili swój pierwszy krok

Dzisiaj w Dąbrowie Górniczej odbyły się zawody "I Krok Bokserski", w którym to MOSM Tychy reprezentowało trzech młodzików i jeden kadet.

więcej →
14.02.17

Tyskie Laury Sportowe 2017 - znamy zwycięzców

Od 8 lat kibice wybierają najlepszych – najpopularniejszych sportowców Tychów w plebiscycie Tyskie Laury Sportowe organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, pod patronatem redakcji Twoich Tychów.

więcej →
11.10.16

Medale pięściarzy MOSM

W Świdnicy rozegrano X Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Wiesława Rudkowskiego, w którym startowało trzech zawodników MOSM Tychy. Wszyscy podopieczni Ryszarda Dziopy zdobyli medale!