Sekcja lekkiej atletyki w MOSM Tychy powstała w 2001 roku - z inicjatywy trenerów i zawodników rozwiązanej sekcji LA GKS Tychy, przy pomocy medalistki olimpijskiej Lucyny Kałek i dyrektor MOSiR Tychy Małgorzaty Madejskiej, zdecydowano się reaktywować sekcję LA przy MOSiR Tychy. Pierwszy start zawodnicy sekcji LA MOSM Tychy zanotowali na mityngu otwarcia sezonu w Sosnowcu 29 kwietnia 2001 roku.

 

Rok 2001 (4 medale)

TRENER KOORDYNATOR: Kazimierz Jarzębak

TRENERZY:

Anna Chłopek

Bogdan Przybycin

Henryk Barów

Elżbieta Druzd 85 II miejsce Mistrzostwa Śląska jun.mł. skok w dal

Łukasz Miller 83 II miejsce Mistrzostwa Śląska jun. kula

Damian Miller 86 II miejsce Mistrzostwa Śląska młodzików oszczep

Elżbieta Druzd 85 II miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun.mł. skok w dal

Elżbieta Druzd 85 XVII miejsce Mistrzostwa Polski jun.mł. skok w dal

 

Rok 2002 (13 medali - 2 medale mistrzostw Polski)

TRENER KOORDYNATOR: Kazimierz Jarzębak

Anna Chłopek

Bogdan Przybycin

Elżbieta Druzd 85 II miejsce Halowe Mistrzostwa Polski jun.mł. skok w dal

Elżbieta Druzd 85 II miejsce Mistrzostwa Polski jun.mł. skok w dal

Elżbieta Druzd 85 I miejsce mistrzostwa Międzywojewódzkie jun.mł skok w dal

Elżbieta Druzd 85 I miejsce mistrzostwa Międzywojewódzkie jun.mł trójskok

Elżbieta Druzd 85 I miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska jun.mł. skok w dal

Elżbieta Druzd 85 I miejsce Mistrzostwa Śląska jun.mł. siedmiobój

Łukasz Miller 83 II miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska jun kula

Artur Włoch 87 III miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska młodzików skok w dal

Artur Włoch 87 II miejsce Mistrzostwa Śląska młodzików skok w dal

Magdalena Król 87 II miejsce Mistrzostwa Śląska jun.mł. trójskok

Radosław Wacławik 87 II miejsce Mistrzostwa Śląska młodzików dysk

Radosław Wacławik 87 II miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie młodzików dysk

Laura Tłuszczyk 88 II miejsce Mistrzostwa Śląska młodzików dysk

Radosław Wacławik 87 VII miejsce Mistrzostwa Polski młodzików dysk

Elżbieta Druzd wystąpiła w reprezentacji Polski juniorów młodszych na Ogólnoświatowej Gimnazjadzie młodzieży we Francji CAEN 2002

W plebiscycie tygodnika Echo na sportowca 2002 roku zajęła drugie miejsce

Drugie miejsce na trenera roku zajął Bogdan Przybycin

 

Rok 2003 (22 medale - 1 medal mistrzostw Polski)

TRENER KOORDYNATOR: Bogdan Przybycin

TRENERZY:

Kazimierz Jarzębak

Joanna Muszyńska

Elżbieta Druzd 85 I miejsce Mistrzostwa Polski jun. skok w dal

Elżbieta Druzd 85 I miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska jun. skok w dal

Anna Kasprzak 89 I miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska młodzików kula

Radosław Wacławik 87 I miejsce Mistrzostwa Śląska jun.mł. dysk

Sylwia Szeliga 84 I miejsce Mistrzostwa Śląska jun. 5000 m

Zuzanna Jarzębak 84 I miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun. 1500 m

Anna Kasprzak 89 II miejsce Mistrzostwa Śląska młodzików kula

Maciej Broda 89 II miejsce Mistrzostwa Śląska młodzików dysk

Dorota Stanek 87 II miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska jun.mł. skok w dal

Sylwia Szeliga 84 II miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun. 1500 m

Zuzanna Jarzębak 84 II miejsce Mistrzostwa Śląska jun. 5000 m

Magdalena Król 85 II miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun .trójskok

(Pielarz,Seweryn, Czekański,Wacławik) II miejsce Mistrzostwa Śląska jun.mł. 4 x 100 m

Magdalena Król 85 III miejsce Mistrzostwa Śląska jun. trójskok

Damian Miller 86 III miejsce Mistrzostwa Śląska jun.mł. oszczep

Mariola Filipiuk 87 III miejsce Mistrzostwa Śląska jun.mł. oszczep

Mateusz Marczykiewicz 88 III miejsce Mistrzostwa Śląska młodzików dysk

Mariola Filipiuk 87 III miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun.mł. oszczep

(Pielarz,Seweryn,Czekański,Wacławik)III miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun,mł.

Mateusz Marczykiewicz 88 III miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska młodzików kula

Adam Wójcik 86 III miejsce Przełajowe Mistrzostwa Śląska jun.mł. 5000 m

Zuzanna Jarzębak 84 III miejsce Przełajowe Mistrzostwa Śląska jun. 4000 m

Radosław Wacławik 87 VI miejsce Mistrzostwa Polski jun.mł. dysk

Elżbieta Druzd w reprezentacji Polski juniorek.

Wystąpiła w trójmeczu POLSKA-FRANCJA-ROSJA.

Ponownie na drugim miejscu na sportowca roku 2003 tygodnika Echo.

Bogdan Przybycin drugie miejsce w kategorii trener roku.

 

Rok 2004 (33 medale - 1 medal mistrzostw Polski)

TRENER KOORDYNATOR: Bogdan Przybycin

TRENERZY:

Kazimierz Jarzębak

Joanna Muszyńska

Józef Gawlina

ELŻBIETA DRUZD 85 VII miejsce MISTRZOSTWA POLSKI SKOK W DAL

Elżbieta Druzd 85 II miejsce Mistrzostwa Polski jun. skok w dal

Elżbieta Druzd 85 I miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun. skok w dal

Radosław Wacławik 87 I miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun.mł. dysk

Michał Żogała 86 III miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun. oszczep

Mariola Filipiuk 87 III miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun.mł.oszczep

Łukasz Czereda 87 III miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun.mł. młot

Natalia Wasyluk 90 I miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie młodzików w dal

Maciej Broda 89 I miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie młodzików dysk

Marta Noras 89 II miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie młodzików młot

Elżbieta Druzd 85 I miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska jun. skok w dal

Natalia Wasyluk 90 I miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska młodzików skok w dal

Anna Kasprzak 89 I miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska młodzików kula

Damian Zięba 89 II miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska młodzików skok w dal

Radosław Wacławik 87 II miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska jun.mł. kula

Artur Włoch 87 III miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska jun.mł. trójskok

Elżbieta Druzd 85 I miejsce Mistrzostwa Śląska jun. skok w dal

Radosław Wacławik 87 I miejsce Mistrzostwa Śląska jun.mł. dysk

Radosław Wacławik 87 II miejsce Mistrzostwa Ślaska jun.mł kula

Damian Miller 86 II miejsce Mistrzostwa Śląska jun. oszczep

Artur Włoch 87 II miejsce Mistrzostwa Śląska jun.mł. trójskok

Dominik Szczepański 86 III miejsce Mistrzostwa Śląska jun. dysk

Mariusz Posmyk 86 III miejsce Mistrzostwa Śląska jun, 400 m ppł.

Mariusz Posmyk 86 III miejsce Mistrzostwa Śląska jun. skok w dal

Michał Żogała 86 III miejsce Mistrzostwa Śląska jun. oszczep

Mariola Filipiuk 87 III miejsce Mistrzostwa Śląska jun.mł. oszczep

Adam Wójcik 86 III miejsce Mistrzostwa Śląska jun. 1500 m

(Pielarz,Grabowski,Sokołowski,Chyliński) III m Mistrzostwa Śląska jun. 4 x 400 m

Natalia Wasyluk 90 II miejsce Mistrzostwa Śląska młodzików skok w dal

Maciej Broda 89 II miejsce Mistrzostwa Śląska mlodzików dysk

Sandra Śliwa 90 II miejsce Mistrzostwa Śląska młodzików 600 m

Damian Zięba 89 II miejsce Mistrzostwa Śląska młodzików skok w dal

Marta Noras 89 II miejsce Mistrzostwa Śląska młodzików młot

Anna Kasprzak 89 II miejsce Mistrzostwa Śląska młodzików dysk

Radosław Wacławik 87 IV miejsce Mistrzostwa Polski jun.mł. dysk

Natalia Wasyluk 90 V miejsce Mistrzostwa Polski młodzików skok w dal

Maciej Broda 89 V miejsce Mistrzostwa Polski młodzików dysk

Marta Noras 89 VIII miejsce Mistrzostwa Polski młodzików młot

Elżbieta Druzd 85 IV miejsce Halowe Mistrzostwa Polski jun. skok w dal

Bogdan Przybycin drugie miejsce w plebiscycie Echo w kategorii trener.

Bogdan Przybycin z rąk prezes PZLA Ireny Szewińskiej otrzymał srebrną odznakę PZLA

 

Rok 2005 (29 medali - 2 medale mistrzostw Polski)

TRENER KOORDYNATOR: Józef Gawlina

TRENERZY:

Kazimierz Jarzębak

Bogdan Przybycin

Witold Kreihs

współpraca - Jan Dera

Natalia Wasyluk 90 II miejsce Mistrzostwa Polski młodzików skok w dal

Damian Zięba 89 III miejsce Halowe Mistrzostwa Polski jun.mł trójskok

Radosław Wacławik 87 I miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun. dysk

Marta Noras 89 I miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun.mł. młot

Mariola Filipiuk 87 II miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun. oszczep

Radosław Wacławik 87 II miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun .kula

Agnieszka Podrygała 86 III miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun. dysk

Agnieszka Podrygała 86 III miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun kula

Damian Zięba 89 III miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun.mł.skok w dal

Damian Zięba 89 III miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun.mł.trójskok

Natalia Wasyluk 90 I miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie młodzików w dal

Katarzyna Senyk 90 II miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie młodzikow młot

Sandra Śliwa 90 III miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie młodzików 1000m

Marta Noras 89 II miejsce Mistrzostwa Ślaska jun.mł. młot

Mariola Filipiuk 87 II miejsce Mistrzostwa Śląska jun. oszczep

Paweł Szczepański 89 III miejsce Mistrzostwa Śląska jun.mł. dysk

Damian Janik 86 II miejsce Mistrzostwa Śląska jun 400 m ppł.

Tomasz Beczała 87 III miejsce Mistrzostwa Śląska jun. 400 m ppł.

Karolina Łukawska 88 III miejsce Mistrzostwa Śląska jun.mł. kula

Piotr Noras 90 I miejsce Mistrzostwa Śląska młodzików 300 m ppl.

Natalia Wasyluk 90 I miejsce Mistrzostwa Śląska młodzików skok w dal

Katarzyna Senyk 90 II miejsce Mistrzostwa Śląska młodzików młot

Kornel Kulawik 90 III miejsce Mistrzostwa Śląska młodzików 300 m ppł

Zięba Damian 89 I miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska jun.mł. trójskok

Radosław Wacławik 87 III miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska jun kula

Natalia Wasyluk 90 I miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska młodzików skok w dal

Natalia Wasyluk 90 I miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska młodzików skok wzwyż

Piotr Noras 90 III miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska młodzików 60 m ppł.

Piotr Noras 90 III miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska młodzików skok w dal

Agnieszka Podrygała 86 VIII miejsce Mistrzostwa Polski jun. dysk

Sandra Śliwa 90 XI miejsce Mistrzostwa Polski młodzików 1000 m

Katarzyna Senyk 90 V miejsce Mistrzostwa Polski młodzików młot

Damian Zięba 89 XVIII miejsce Mistrzostwa Polski jun.mł. skok w dal

Marta Noras 89 XVI miejsce Mistrzostwa Polski jun.mł. młot

Radosław Wacławik ustanowił rekord Śląska juniorów w rzucie dyskiem 1,75 kg (53.06)

Natalia Wasyluk ustanowiła halowy rekord Śląska młodzików w skoku w dal (5.27)

Natalia Wasyluk została sportowcem roku 2005 w plebiscycie Echa .

Bogdan Przybycin drugie miejsce w kategorii trener .

 

Rok 2006 (21 medali - 2 medale mistrzostw Polski)

TRENER KOORDYNATOR : Józef Gawlina

TRENERZY :

Bogdan Przybycin

Barbara Lalik

Krzysztof Muskała

współpraca - Jan Dera

Natalia Wasyluk 90 III miejsce Halowe Mistrzostwa Polski jun.mł. skok w dal

Marta Kałek 89 III miejsce Mistrzostwa Polski jun. mł 100 m ppł.

Natalia Wasyluk 90 II miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska jun.mł. skok w dal

Piotr Noras 90 II miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska jun. mł trójskok

Marta Kątny 91 II miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska młodzików 60 m

Natalia Wasyluk 90 II miejsce Mistrzostwa Śląska jun. mł. skok w dal

Katarzyna Senyk 90 I miejsce Mistrzostwa Śląska jun .mł. młot

Marta Noras 89 II miejsce Mistrzostwa Śląska jun.mł. młot

Marta Kałek 89 II miejsce Mistrzostwa Ślaska jun.mł. 100 ppł.

Piotr Noras 90 II miejsce Mistrzostwa Ślaska jun.mł. 400 ppł.

Piotr Noras 90 II miejsce Mistrzostwa Śląska jun.mł. trójskok

Tomasz Beczała 87 II miejsce Mistrzostw Śląska jun. 400 ppł.

Artur Wróbel 89 III miejsce Mistrzostwa Śląska jun. mł. 100 m

Sandra Śliwa 90 II miejsce Mistrzostwa Śląska jun.mł. 800 m

(Wasyluk, Suchan, Domań,Kałek) II miejsce Mistrzostwa Śląska jun.mł. 4x100

Mariola Filipiuk 87 III miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun. oszczep

Piotr Noras 90 II miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun.mł. 3-skok

Damian Targiel 90 III miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun.mł 3-skok

Marta Kałek 89 II miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun.mł. 100 ppł

Katarzyna Senyk 90 I miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun.mł. młot

Sandra Śliwa 90 II miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun.mł. 800 m

Monika Domań 89 XVIII miejsce Mistrzostwa Polski jun mł. skok w dal

Marta Noras 89 VII miejsce Mistrzostwa Polski jun.mł. młot

Piotr Noras 90 XVII miejsce Mistrzostwa Polski jun.mł. trójskok.

 

Rok 2007 (38 medali - 2 medale mistrzostw Polski)

TRENER KOORDYNATOR – Józef Gawlina

TRENERZY:

Bogdan Przybycin

Barbara Lalik

współpraca - Jan Dera

Wojciech Czernek 92 II miejsce Mistrzostwa Polski młodzików 2000 m

Piotr Noras 90 III miejsce Halowe Mistrzostwa Polski jun.mł. 3-skok

Marcin Ławreszuk 90 I miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska jun.mł. 60 m

Piotr Noras 90 I miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska jun.mł. 3-skok

Natalia Wasyluk 90 II miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska jun.mł. w dal

Piotr Noras 90 III miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska jun.mł. w dal

Mateusz Domań 91 II miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska jun.mł. 3-skok

Wojciech Czernek 92 II miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska młodzików 1000 m

Mateusz Dziengo 93 III miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska młodzików kula

Kamila Rokosz 94 II miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska dzieci st. w dal

Wojciech Czernek 92 I miejsce Przełajowe Mistrzostwa Śląska młodzików 2000 m

Marcin Wyspiański 92 II miejsce Przełajowe Mistrzostwa Śląska młodzików 3000 m

Piotr Noras 90 II miejsce Mistrzostwa Śląska jun.mł. w dal

Jarosław Jendrysko90 I miejsce Mistrzostwa Śląska jun.mł. oszczep

Marcin Ławreszuk 90 III miejsce Mistrzostwa Śląska jun.mł. 100 m

Grzegorz Botwina 90 II miejsce Mistrzostwa Śląska jun.mł. 400 m

Marta Kałek 89 I miejsce Mistrzostwa Śląska juniorów 100 ppł.

Piotr Noras 90 I miejsce Mistrzostwa Śląska jun. mł. 3-skok

Marta Noras 89 I miejsce Mistrzostwa Śląska junorów młot

Katarzyna Senyk 90 III miejsce Mistrzostwa Śląska jun.mł. młot

Maciej Broda 89 II miejsce Mistrzostwa Śląska juniorów dysk

Marcin Ławreszuk 90 II miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun.mł. 100 m

Grzegorz Botwina 90 II miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun.mł. 400 m

Jarosław Jendrysko 90 I miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun.mł. oszczep

Piotr Noras 90 II miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun.mł. w dal

Piotr Noras 90 I miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun, mł. 3-skok

Marta Kałek 89 I miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun. 100 m ppł.

Marta Noras 89 II miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun. młot

Katarzyna Senyk 90 III miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun.mł. młot

Kamila Rokosz 94 I miejsce Mistrzostwa Śląska dzieci st. 100 m

Kamila Rokosz 94 I miejsce Mistrzostwa Śląska dzieci st. w dal

Mateusz Dziengo 93 II miejsce Mistrzostwa Śląska młodzików dysk

Marcin Wyspiański 92 II miejsce Mistrzostwa Śląska młodzików 1000 m

Wojciech Czernek 92 III miejsce Mistrzostwa Śląska młodzików 2000 m

Wojciech Czernek 92 I miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie młodzików 2000m

Marcin Wyspiański 92 III miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie młodzików 1000m

Mateusz Dziengo 93 III miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie młodzików dysk

Adam Jędrzejek 92 III miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie młodzików 100 m

Marta Noras 89 X miejsce Mistrzostwa Polski juniorów młot

Marta Kałek 89 VII miejsce Mistrzostwa Polski juniorów 100 m ppł.

Piotr Noras 90 VII miejsce Mistrzostwa Polski jun,mł. 3-skok

Marcin Ławreszuk 90 IX miejsce Mistrzostwa Polski jun.mł. 100 m

Marcin Wyspiański 92 IX miejsce Mistrzostwa Polski młodzików 1000 m

 

ROK 2008 (25 medali - 1 medal mistrzostw Polski)

TRENER KOORDYNATOR: Józef Gawlina

TRENERZY

Bogdan Przybycin

Barbara Lalik

Kazimierz Jarzębak

współpraca - Jan Dera

Wojciech Czernek 92 I miejsce mistrzostwa Polski w biegach górskich 3000m

Piotr Noras 90 I miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska juniorów w dal

Piotr Noras 90 I miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska juniorów 3-skok

Wojciech Czernek 92 II miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska jun.mł. 2000 m

Marcin Ławreszuk 90 III miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska juniorów 60 m

Izabela Ważna 91 III miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska jun.mł. 60 m

Michał Bonk 91 II miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska jun.mł. 3-skok

Małgorzata Suchan 90 I miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska juniorów w dal

Małgorzata Suchan 90 II miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska juniorów 3-skok

Mateusz Dziengo 93 III miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska młodzików kula

Kamila Rokosz 94 III miejsce Halowe Mistrzostwa Śląska młodzików w dal

Piotr Noras 90 II miejsce Mistrzostwa Śląska juniorów w dal

Piotr Noras 90 I miejsce Misrzostwa Śląska juniorów 3-skok

Marta Noras 89 I miejsce Mistrzostwa Śląska juniorów młot

Sandra Kostyra 90 III miejsce Mistrzostwa Śląska juniorów oszczep

Katarzyna Senyk 90 III miejsce Mistrzostwa Śląska juniorów młot

Wojciech Czernek 92 III miejsce Mistrzostwa Śląska juniorów mł. 3000 m

Marcin Ławreszuk 90 III miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun. 100 m

Piotr Noras 90 I miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun. 3-skok

Marta Noras 89 I miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun młot

Maciej Broda 89 III miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun dysk

Wojciech Czernek 92 II miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie jun mł 1500 m

Mateusz Dziengo 93 I miejsce Mistrzostwa Śląska młodzików dysk

Kamila Rokosz 94 III miejsce Mistrzostwa Śląska młodzików w dal

Mateusz Dziengo 93 II miejsce Mistrzostwa Międzywojewódzkie mł. Dysk

Marcin Ławreszuk 90 IV miejsce Mistrzostwa Polski juniorów 100 m

Marta Kałek 89 V miejsce Mistrzostwa Polski juniorów 100 mppł

Piotr Noras 90 XVI miejsce Mistrzostwa Polski juniorów 3-skok

Marta Noras 89 XVI miejsce Mistrzostwa Polski juniorów młot

Mateusz Dziengo 93 X miejsce Mistrzostwa Polski młodzików dysk

 

ROK 2009 (31 medali - 4 medale mistrzostw Polski)

TRENER KOORDYNATOR- Józef Gawlina

TRENERZY

Bogdan Przybycin

Kazimierz Jarzębak

Marcin Ławreszuk 90 I miejsce Halowe mistrzostwa Polski juniorów 60 m

Marcin Ławreszuk 90 I miejsce mistrzostwa Polski juniorów 100 m

Wojciech Czernek 92 II miejsce Halowe mistrzostwa Polski jun.mł. 2000 m

Wojciech Czernek 92 II miejsce przełajowe mistrzostwa Polski jun.mł. 5000 m

Wojciech Czernek 92 I miejsce Halowe mistrzostwa Śląska jun.mł. 1000 m

Marcin Ławreszuk 90 I miejsce Halowe mistrzostwa Śląska juniorów 60 m

Małgorzata Suchan 90 II miejsce Halowe mistrzostwa Śląska juniorów w dal

Jarosław Jendrysko 90 III miejsce Halowe mistrzostwa Śląska juniorów kula

Izabela Ważna 91 III miejsce Halowe mistrzostwa Śląska juniorów 60 m

Kamila Rokosz 94 III miejsce Halowe mistrzostwa Śląska młodzików 60 m

Wojciech Czernek 92 I miejsce przełajowe mistrzostwa Śląska jun.mł. 3000 m

Dawid Bukała 94 II miejsce przełajowe mistrzostwa Sląska młodzików 2000 m

Wojciech Czernek 92 I miejsce przełajowe mistrzostwa międzywoj, jun mł 5000 m

Wojciech Czernek 92 I miejsce mistrzostwa Śląska jun.mł. 1500 m

Małgorzata Suchan 90 II miejsce mistrzostwa Ślaska juniorów w dal

Izabela Ważna 91 III miejsce mistrzostwa Śląska juniorów 100 m

Jarosław Jendrysko 90 III miejsce mistrzostwa Śląska juniorów dysk

Mateusz Dziengo 93 III miejsce mistrzostwa Śląska jun.mł. dysk

Jarosław Jendrysko 90 II miejsce mistrzostwa Śląska juniorów oszczep

Marcin Ławreszuk 90 I miejsce mistrzostwa Śląska juniorów 200 m

Wojciech Czernek 92 I miejsce mistrzostwa Międzywojewódzkie jun,mł 3000 m

Izabela Ważna 91 I miejsce mistrzostwa Międzywojewódzkie jun. 100 m

Małgorzata Suchan 90 III miejsce mistrzostwa Międzywojewódzkie jun. w dal

Jarosław Jendrysko 90 I miejsce mistrzostwa Międzywojewódzkie jun. oszczep

Mateusz Dziengo 93 III miejsce mistrzostwa Międzywojewódzkie jun .mł. młot

Maria Noras 94 III miejsce mistrzostwa Śląska młodzików młot

Dawid Bukała 94 II miejsce mistrzostwa Śląska młodzików 600 m

Rafał Mucha 94 III miejsce mistrzostwa Śląska młodzików dysk

Maria Noras 94 I miejsce mistrzostwa Międzywojewódzkie mł. dysk

Maria Noras 94 II miejsce mistrzostwa Międzwojewódzkie mł. młot

Szymon Topolnicki 94 II miejsce mistrzostwa Międzywojewódzkie mł. 1000 m

Małgorzata Suchan 90 XI miejsce mistrzostwa Polski juniorów dal

Wojciech Czernek 92 IV miejsce mistrzostwa Polski juniorów mł. 3000 m

Jarosław Jendrysko 90 pf miejsce mistrzostwa Polski juniorów dysk

Izabela Ważna 91 pf miejsce mistrzostwa Polski juniorów 100 m

Maria Noras 94 VIII miejsce mistrzostwa Polski młodzików młot

Szymon Topolnicki 94 XIV miejsce mistrzostwa Polski młodzików 1000 m

Dawid Bukała 94 XVI miejsce mistrzostwa Polski młodzików 1000 m

Marcin Ławreszuk wystąpił w barwach reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy juniorów w Nowym Sadzie (Serbia), gdzie awansował do półfinału.

W sztafecie 4x100 m zajął 7 miejsce.

 

ROK 2010 (11 medali)

TRENER KOORDYNATOR -Józef Gawlina

TRENERZY

Bogdan Przybycin

Kazimierz Jarzębak

Izabela Ważna 91 II miejsce Halowe mistrzostwa Śląska juniorów 60 m

Grzegorz Dominik 91 I miejsce Halowe mistrzostwa Śląska juniorów 3-skok

Józef Wadelski 97 I miejsce Halowe mistrzostwa Śląska dzieci st. w dal

Jessica Usendiah 98 II miejsce Halowe mistrzostwa Śląska dzieci st. 60 m

Izabela Ważna 91 II miejsce mistrzostwa Śląska juniorów 100 m

Maria Noras 94 I miejsce mistrzostwa Śląska juniorów mł. dysk

Wojciech Czernek 92 I miejsce mistrzostwa Śląska juniorów 1500 m

Józef Wadelski 97 III miejsce mistrzostwa Śląska dzieci st. w dal

Izabela Ważna 91 I miejsce mistrzostwa Międzywojewódzkie jun. 100 m

Maria Noras 94 I miejsce mistrzostwa Międzywojewódzkie jun.mł. dysk

Wojciech Czernek 92 I miejsce mistrzostwa Międzywojewódzkie jun. 1500 m

Maria Noras 94 VIII m mistrzostwa Polski jun. mł. dysk

Maria Noras 94 VIII m mistrzostwa Polski jun. mł. Młot

Wojciech Czernek 92 VI m mistrzostwa Polski juniorów 1500 m

Wojciech Czernek 92 VIII m mistrzostwa Polski juniorów 3000 m

Małgorzata Suchan 90 VIII m mistrzostwa Młodzieżowe Polski w dal

Marcin Ławreszuk 90 VIII m mistrzostwa Młodzieżowe Polski 100 m

Marcin Ławreszuk został młodzieżowym sportowcem roku w Tychach .

Marcin Ławreszuk nagrodzony przez marszałka województwa za osiągnięcia sportowe.

 

ROK 2011 (24 medale - 1 medal mistrzostw Polski)

TRENER KOORDYNATOR - Józef Gawlina

TRENERZY

Bogdan Przybycin

Kazimierz Jarzębak

Michał Nogaj

Wojciech Czernek 92 II m mistrzostwa Polski juniorów 3000przeszk.

Wojciech Czernek 92 I m Halowe mistrzostwa Śląska juniorów 1000 m

Dawid Bukała 94 III m Halowe mistrzostwa Śląska juniorów mł. 600 m

Izabela Ważna 91 II m Halowe mistrzostwa Śląska 60 m

Marcin Ławreszuk 90 I m Halowe mistrzostwa Śląska 60 m

Małgorzata Suchan 90 I m Halowe mistrzostwa Śląska skok w dal

Michał Folkert 93 III m Halowe mistrzostwa Śląska juniorów kula 6kg

Weronika Hołyk 96 III m halowe mistrzostwa Śląska młodzików skok w dal

Jessica Usendiah 98 I m halowe mistrzostwa Śląska dzieci st. 60 m

Wojciech Czernek 92 I m Przełajowe mistrzostwa Śląska jun. 6000 m

Michał Folkert 93 II m mistrzostwa Śląska juniorów dysk

Oliwia Nowakowska 93 III m mistrzostwa Śląska juniorów 3000 m

Izabela Ważna 91 III m mistrzostwa Śląska 100 m

Maria Noras 94 I m mistrzostwa Śląska juniorów mł dysk

Maria Noras 94 I m mistrzostwa Śląska juniorów mł młot

Wojciech Czernek 92 III m mistrzostwa Śląska juniorów 800 m

Bukała Dawid 94 III m mistrzostwa Śląska juniorów mł 800 m

Michał Folkert 93 III m mistrzostwa Międzywojewódzkie jun. kula

Maria Noras 94 I m mistrzostwa Międzywojewódzkie jun. mł dysk

Maria Noras 94 II m mistrzostwa Międzywojewódzkie jun. mł młot

Wojciech Czernek 92 I m mistrzostwa Międzywojewódzkie jun. 3000 przeszk.

Jessica Usendiah 98 I m mistrzostwa Śląska dzieci st. w dal

Jessica Usendiah 98 II m mistrzostwa Śląska dzieci st. 100 m

Hołyk Weronika 96 II m mistrzostwa międzywojewódzkie młodzików w dal

Wojciech Czernek 92 VII m halowe mistrzostwa Polski juniorów 1500 m

Marcin Ławreszuk 90 VIII m HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI 60 m

Małgorzata Suchan 90 V m Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w dal

 

ROK 2012 (9 medali  - 1 medal AMP)

TRENER KOORDYNATOR - Józef Gawlina

TRENERZY

Bogdan Przybycin

Michał Nogaj

Małgorzata Suchan 90 XI m MISTRZOSTWA POLSKI w dal

Małgorzata Suchan 90 III m Akademickie mistrzostwa Polski w dal

Małgorzata Suchan 90 I m halowe mistrzostwa Śląska w dal

Wojciech Czernek 92 III m halowe mistrzostwa Śląska 2000 m

Jessica Usendiah 98 II m halowe mistrzostwa Śląska młodzików w dal

Oliwia Nowakowska 93 I m przełajowe mistrzostwa Śląska 4000 m

Oliwia Nowakowska 93 I m mistrzostwa Śląska juniorów 3000m

Oliwia Nowakowska 93 I m mistrzostwa międzywojewódzkie jun. 5000 m

Karolina Myszor 94 I m mistrzostwa międzywojewódzkie jun. 100 m

Martyna Kasprzyk 97 III m mistrzostwa międzywojewódzkie mł. w dal

Małgorzata Suchan 90 VI m mistrzostwa Polski Młodzieżowców w dal

Wojciech Czernek 92 VI m mistrzostwa Polski Młodzieżowców 3000mprz.

Józef Wadelski 97 VII m mistrzostwa Polski Młodzików 300m

 

ROK 2013 (11 medali)

TRENER KOORDYNATOR - Józef Gawlina

TRENERZY

Bogdan Przybycin

Weronika Hołyk 96 II m halowe mistrzostwa Ślaska jun. mł. 60 m

Izabela Ważna 91 III m mistrzostwa Śląska 60 m

Karolina Myszor 94 III m mistrzostwa Śląska juniorów 60m

Martyna Kasprzyk 97 III m mistrzostwa Ślaska jun. mł. W dal

Józef Wadelski 97 III m mistrzostwa Ślaska jun. mł. W dal

Weronika Hołyk 96 II m mistrzostwa międzywojewódzkie 100 m

Weronika Hołyk 96 II m mistrzostwa międzywojewódzkie 200m

Martyna Kasprzyk 97 I m mistrzostwa Śląska jun. mł. w dal

Weronika Hołyk 96 I m mistrzostwa Śląska jun .mł. 100m

Karolina Myszor 94 II m mistrzostwa Śląska juniorów 100 m

Weronika Hołyk 96 I m mistrzostwa Ślaska jun. mł. 200m

Weronika Hołyk 96 VI m halowe mistrzostwa Polski jun. mł. 60 m

Weronika Holyk 96 XVIII m mistrzostwa Polski jun. mł. 100 m

Weronika Hołyk 96 XVIII m mistrzostwa Polski jun. ml. 200 m

Karolina Myszor 94 XV m mistrzostwa Polski juniorow 100 m

 

ROK 2014 (12 medali)

TRENER KOORDYNATOR - Józef Gawlina

TRENERZY - Bogdan Przybycin

Weronika Hołyk 96 II m halowe mistrzostwa Ślaska juniorów 200 m

Karolina Myszor 94 III m halowe mistrzostwa Ślaska 200 m

Dawid Bukała 94 III m halowe mistrzostwa Śląska 600 m

Marcin Grabowski 95 I m halowe mistrzostwa Ślaska juniorów 3-skok

Hugo Urbańczyk 95 III m halowe mistrzostwa Ślaska juniorów 3-skok

Weronika Hołyk 96 II m halowe mistrzostwa Ślaska juniorów 60 m

Weronika Hołyk 96 III m halowe mistrzostwa Ślaska juniorów w dal

Martyna Kasprzyk 97 III m halowe mistrzostwa Ślaska jun,mł . w dal

Karolina Myszor 94 II m halowe mistrzostwa Ślaska 60 m

Weronika Hołyk 96 I m mistrzostwa Ślaska juniorów 100 m

Karolina Myszor 94 II m mistrzostwa Ślaska 100 m

Weronika Hołyk 96 I m mistrzostwa Ślaska juniorów 200 m

Martyna Kasprzyk 97 XI m halowe mistrzostwa Polski jun,mł 3-skok

Józef Wadelski 97 m halowe mistrzostwa Polski jun,mł 300 m

 

ROK 2015 (7 medali)

TRENER KOORDYNATOR - Józef Gawlina

TRENERZY - Bogdan Przybycin

Martyna Kasprzyk 97 I m halowe mistrzostwa Ślaska juniorów w dal

Martyna Kasprzyk 97 I m halowe mistrzostwa Ślaska juniorów 3-skok

Józef Wadelski 97 II m halowe mistrzostwa Ślaska juniorów 3-skok

Marcin Grabowski 95 II m halowe mistrzostwa Ślaska 3-skok

Józef Wadelski 97 III m halowe mistrzostwa Ślaska juniorów 300 m

Martyna Kasprzyk 97 II m mistrzostwa Śląska juniorów w dal

Martyna Kasprzyk 97 I m mistrzostwa Ślaska juniorów 3-skok

Martyna Kasprzyk 97 XVII mistrzostwa Polski juniorów 3-skok

Józef Wadelski 97 XIII halowe mistrzostwaPolski jun. 200 m

Walczak Patryk 98 XXVI halowe mistrzostwa Polski jun.mł 300 m

 

ROK 2016 (8 medali)

TRENER KOORDYNATOR - Józef Gawlina

TRENERZY - Bogdan Przybycin

Martyna Kasprzyk 97 I m halowe mistrzostwa Ślaska juniorów w dal

Julia Szymanowska 97 III m halowe mistrzostwa Ślaska juniorów w dal

Martyna Kasprzyk 97 I m halowe mistrzostwa Śląska juniorów trójskok

Karina Sofińska 00 II m halowe mistrzostwa Śląska juniorów młodszych trójskok

Patryk Walczak 98 III m halowe mistrzostwa Śląska juniorów 200 m

Dawid Wójcik 04 III m halowe mistrzostwa Śląska dzieci starszych w dal

Daniel Żaczek 97 III m mistrzostwa Śląska juniorów 100 m

Karina Sofińska 00 I m mistrzostwa Śląska juniorów młodszych trójskok

Karina Sofińska 00 XVI mistrzostwa Polski juniorów mł. trójskok

Karina Sofińska 00 X m halowe mistrzostwa Polski jun .mł. trójskok

 

ROK 2017 (13 medali - 2 medale mistrzostw Polski)

TRENER KOORDYNATOR - Józef Gawlina

Trenerzy : Bogdan Przybycin

Karina Sofińska 00 I m mistrzostwa Polski juniorek młodszych trójskok

Karina Sofińska 00 II m halowe mistrzostwa Polski juniorów młodszych trójskok

Karina Sofińska 00 I m halowe mistrzostwa Śląska juniorów młodszych trójskok

Karina Sofińska 00 I m halowe mistrzostwa Śląska juniorów młodszych skok w dal

Oliwia Ślusarczyk 03 II m halowe mistrzostwa Śląska młodzików skok w dal

Karina Sofińska 00 III m mistrzostwa Śląska juniorów młodszych skok w dal

Patryk Walczak 98 I m mistrzostwa Śląska juniorów 400 m

Karina Sofińska 00 I m mistrzostwa Śląska juniorów młodszych trójskok

Daniel Żaczek 97 III m mistrzostwa Śląska 200 m.

Oliwia Ślusarczyk 03 I m mistrzostwa Śląska młodzików skok w dal

Dawid Wójcik 04 I m mistrzostwa Śląska dzieci st. skok w dal

Dawid Wójcik 04 I m mistrzostwa Śląska dzieci st. 100 m

Oliwia Ślusarczyk 03 II miejsce mistrzostwa międzywojewódzkie młodzików w dal

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...