30.05.18

Trzy medale mistrzostw Śląska lekkoatletów

Trzy medale mistrzostw województwa śląskiego przywieźli z Częstochowy zawodnicy sekcji lekkoatletycznej MOSM Tychy. Wszystkie trzy wywalczyły dziewczyny w skokach.

więcej →
16.05.18

5 maja 2018 r. w Rudzie Śląskiej odbył się lekkoatletyczny mityng otwarcia sezonu, w którym wystartowało dziewięciu zawodników MOSM Tychy.

więcej →
24.04.18

Przekaż swój 1% na MOSM Tychy!

Dziękujemy wszystkim sympatykom klubu za wsparcie finansowe, jakie uzyskaliśmy od Was w roku ubiegłym w ramach akcji 1 % z podatku.

więcej →
02.04.18

Zawodnicy MOSM wśród najpopularniejszych sportowców Tychów!

W piątek, 23 marca w tyskiej Mediatece odbyła się uroczysta gala podsumowująca Plebiscyt na "Najpopularniejszego Tyskiego Sportowca Roku 2017", organizowanego już po raz dziewiąty przez MOSiR Tychy oraz "Twoje Tychy".

więcej →
11.03.18

Brązowy Misterek

Sekcja LA MOSM Tychy wzięła udział w Halowych Mistrzostwach Śląska dzieci, które 10 marca zostały rozegrane w Raciborzu. Tyszanie przywieźli do domu dwa brązowe medale.

więcej →
18.02.18

Złoto Oliwii w Raciborzu

Oliwia Ślusarczyk zdobyła złoty medal Halowych Mistrzostw Śląska w Lekkoatletyce U16 w Raciborzu. Nasza zawodniczka była najlepsza w konkurencji skoku w dal. Natomiast 5. miejsce w biegu na 1.000 metrów zajęła Karolina Kozik. Gratulujemy!

więcej →
06.02.18

Tyskie Laury Sportowe 2017 - głosowanie zakończone

Zakończyło się głosowanie w Plebiscycie na "Najpopularniejszego Tyskiego Sportowca Roku 2017" - teraz czas na podliczanie kuponów oraz przygotowania do wielkiej gali.

więcej →
28.01.18

Cztery medale tyszan w Ostrawie

Po raz trzeci w czeskiej Ostrawie rozegrano halowe mistrzostwa Śląska juniorów w lekkiej atletyce, w których tyszanie sięgnęli po cztery medale.

więcej →
14.01.18

Start sezonu lekkoatletów

W sobotę zawodnicy sekcji lekkoatletycznej MOSM Tychy rozpoczęli zmagania w sezonie 2018 od halowego mityngu w Brzeszczach.

więcej →
30.12.17

Tyskie Laury Sportowe 2017 - głosujemy na zawodników MOSM!

Rozpoczyna się zasadniczy etap dziewiątej edycji Plebiscytu Tyskie Laury Sportowe, organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji pod patronatem "Twoich Tychów". Wśród nominowanych sportowców znalazło się 8 zawodników lub wychowanków MOSM Tychy!