24.04.24

Hokej: MOSM Tychy na 4. miejscu w Międzynarodowym Turnieju Przedszkolaków

W dniach 19-20 kwietnia na Stadionie Zimowym w Tychach odbył się Międzynarodowy Turniej Przedszkolaków w hokeju na lodzie. W turnieju udział wzięło dziewięć drużyn, a zwyciężył pierwszy zespół czeskiego HC Oceláři Třinec.

więcej →
10.04.24

Hokej: Zwycięstwo tyszan w MMP U-16!

Znakomicie spisała się drużyna MOSM Tychy w rozgrywanym w Janowie oraz na Stadionie Zimowym w Tychach turnieju finałowym Mistrzostw Polski młodzików do lat 16 w hokeju na lodzie.

więcej →
30.03.24

Hokej: W Tychach i Janowie finały Międzywojewódzkich MP Młodzików [TRANSMISJA]

W dniach 2-4 kwietnia (faza grupowa) i 6-7 kwietnia (półfinały oraz finał) na lodowiskach w Tychach i Katowicach-Janowie odbędzie turniej finałowy Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodzików.

więcej →
30.03.24

Wesołego Alleluja!

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy, zdrowia, pogody ducha, radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, Świąt pełnych...

więcej →
17.03.24

Hokej: Tyszanie najlepsi w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży 2024!

Ogromny sukces hokeistów MOSM Tychy! Tyszanie zdobyli złoty medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbyła się w Krynicy Zdroju.

więcej →
19.01.24

Hokej: Zawodnicy MOSM z powołaniami na Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie

Wiktor Tańczyk, Jan Matera, Adrian Bagienko i wypożyczony z ŁKH Łódź Mateusz Myszka otrzymali nominacje do hokejowej reprezentacji Polski, która wystąpi na Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w południowokoreańskim Gangwon.

więcej →
23.12.23

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Ciepłych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i nadziei, jakie niesie ze sobą nadchodzący Nowy Rok oraz samych sukcesów i zwycięstw, ...

więcej →
06.12.23

Hokej: Turniej kwalifikacyjny X edycji Czerkawski Cup dla MOSM Tychy!

Trzeci turniej kwalifikacyjny do finału X edycji Czerkawski Cup 2024, który 2 grudnia odbył się w Sosnowcu, wygrała drużyna MOSM Tychy.

więcej →
15.11.23

Hokej: Tyszanie w pełni sezonu 1. Ligi (MHL)

Hokeiści MOSM-u Tychy są już po 17. rozegranych spotkaniach na zapleczu Tauron Hokej Ligi (MHL), gdzie plasują się obecnie na 6. miejscu w tabeli.

więcej →
26.09.23

Hokej: Tyszanie wygrali 1. turniej Ligi Karpatskiej U-17

Uczniowie Liceum Mistrzostwa Sportowego reprezentujący Tyskie Lwy MOSM Tychy wygrali 1. turniej Ligi Karpatskiej U-17, rozgrywany w dniach 22-24.09 w Oświęcimiu.