30.03.18

Tyski rodzynek w kadrze na mistrzostwa świata

Kacper Gruźla - hokeista MOSM Tychy weźmie udział w Mistrzostwach Świata U18 Dywizji 2A, które w dniach 1-7 kwietnia odbędą się w Estonii.

więcej →
19.03.18

Nieudane finały

Niestety naszym hokeistom nie powiodło się podczas finałów mistrzostw Polski juniorów w Jastrzębiu-Zdroju. MOSM Tychy uplasował się na miejscach 5-6. w Polsce.

więcej →
06.03.18

W Czerkawski Cup tuż za podium

Minihokeiści MOSM Tychy zajęli czwarte miejsce w turnieju "Czerkawski Cup", rozegranym na PGE Narodowym w Warszawie.

więcej →
04.03.18

Brązowy medal mistrzostw Polski hokeistów!

Juniorzy młodsi MOSM Tychy zostali brązowymi medalistami mistrzostw Polski w hokeju na lodzie! Zawody rozegrane w Sanoku były również XXIV Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży.

więcej →
01.03.18

Hokeiści w najlepszej czwórce mistrzostw!

Brawo, brawo, brawo! Hokeiści MOSM Tychy awansowali do najlepszej czwórki mistrzostw Polski i równocześnie XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży!

więcej →
27.02.18

Junior młodszy walczy w OOM w hokeju na lodzie

Dzisiaj w Sanoku rozpoczęła się XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w hokeju na lodzie, która jest równocześnie turniejem finałowym mistrzostw Polski juniorów młodszych. W zawodach bierze udział drużyna MOSM Tychy.

więcej →
06.02.18

Tyskie Laury Sportowe 2017 - głosowanie zakończone

Zakończyło się głosowanie w Plebiscycie na "Najpopularniejszego Tyskiego Sportowca Roku 2017" - teraz czas na podliczanie kuponów oraz przygotowania do wielkiej gali.

więcej →
30.12.17

Tyskie Laury Sportowe 2017 - głosujemy na zawodników MOSM!

Rozpoczyna się zasadniczy etap dziewiątej edycji Plebiscytu Tyskie Laury Sportowe, organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji pod patronatem "Twoich Tychów". Wśród nominowanych sportowców znalazło się 8 zawodników lub wychowanków MOSM Tychy!

więcej →
28.12.17

Awans hokeistów do turnieju finałowego

Drużyna juniorów młodszych MOSM Tychy awansowała do turnieju głównego Mistrzostw Polski w hokeju na lodzie w swojej kategorii wiekowej.

więcej →
11.12.17

Brązowy sukces hokeistów na Torwarze

Hokeiści MOSM Tychy zdobyli brązowy medal podczas PGE Turnieju Juniorów Hokeja, pokonując w decydującym meczu Cracovię 1:0, po rzutach karnych. Po złoto sięgnęły Niedźwiadki MOSiR Sanok, wygrywając i 5:2 z JKH GKS Jastrzębie.

więcej →