23.05.24

Pływanie: Julia Bartniczak multimedalistką Mistrzostw Śląska!

W dniach 17-18 maja w Dąbrowie Górniczej odbyły się Letnie Mistrzostwa Śląska rocznika 2012 w pływaniu. Multimedalistką została Julia Bartniczak.

więcej →
10.04.24

Hokej: Zwycięstwo tyszan w MMP U-16!

Znakomicie spisała się drużyna MOSM Tychy w rozgrywanym w Janowie oraz na Stadionie Zimowym w Tychach turnieju finałowym Mistrzostw Polski młodzików do lat 16 w hokeju na lodzie.

więcej →
30.03.24

Hokej: W Tychach i Janowie finały Międzywojewódzkich MP Młodzików [TRANSMISJA]

W dniach 2-4 kwietnia (faza grupowa) i 6-7 kwietnia (półfinały oraz finał) na lodowiskach w Tychach i Katowicach-Janowie odbędzie turniej finałowy Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodzików.

więcej →
30.03.24

Wesołego Alleluja!

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy, zdrowia, pogody ducha, radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, Świąt pełnych...

więcej →
17.03.24

Hokej: Tyszanie najlepsi w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży 2024!

Ogromny sukces hokeistów MOSM Tychy! Tyszanie zdobyli złoty medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbyła się w Krynicy Zdroju.

więcej →
13.02.24

Lekkoatletyka: Brąz Mateusza Misterka na HMPJ!

Reprezentujący MOSM Tychy, Mateusz Misterek zdobył brązowy medal w trójskoku podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się w miniony weekend we Wrocławiu.

więcej →
08.02.24

Ruszył plebiscyt na sportowca 2023 roku!

To już po raz 15. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz redakcja „Twoje Tychy” organizują plebiscyt, w którym kibice będą wybierać Najpopularniejszego Tyskiego Sportowca Roku 2023.

więcej →
28.01.24

Lekkoatletyka: Zimowe Mistrzostwa Śląska - Ostrawa 2024

W Ostrawie rozegrano halowe mistrzostwa Województwa Śląskiego. W zawodach odnotowaliśmy 7. medali tyskich lekkoatletów MOSM-u Tychy.

więcej →
19.01.24

Hokej: Zawodnicy MOSM z powołaniami na Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie

Wiktor Tańczyk, Jan Matera, Adrian Bagienko i wypożyczony z ŁKH Łódź Mateusz Myszka otrzymali nominacje do hokejowej reprezentacji Polski, która wystąpi na Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w południowokoreańskim Gangwon.

więcej →
10.01.24

Kajakarstwo: 5 medali tyszan w V Mistrzostwach Polski na Ergometrach Kajakowych

6 stycznia w Poznaniu odbyły się V Mistrzostwa Polski na Ergometrach Kajakowych. Ekipa MOSM Tychy wywalczyła niesamowite rezultaty - z zawodów wracamy z 5. medalami Mistrzostw Polski!

więcej →